Stavební rozpočty  |  Domény  |  Webhosting  |  Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou

 


Too damn bright 12.01.2015 
Obrázek Too damn bright
tacoPool Trochu reality zavazek splnime FreeDumb of speech kdyz byl ten den otcu Zasobovani Krymu
Komentáře (10) Komentovat Nezobrazovat

Too_damn_bright.jpg (RoyceRP (16.1.2015 9:06)
To je Windows Phone jestli jste si nevšimli.. a Glance screen ;-)

Too_damn_bright.jpg (:)) (13.1.2015 23:44)
Do not disturb na iOS

Too_damn_bright.jpg (HonzaRezRP (13.1.2015 9:06)
Matlafoni do pracovních táborů...

Too_damn_bright.jpg (x14RP (12.1.2015 20:30)
zde já jasnou výhodu OLED, ty IPSka svítí jako kurva a nedá se s tím nic udělat - na druhou stranu, když spím, tak kurva spím a nemám se co šťourat v mobilu ;-)

Too_damn_bright.jpg (RO) (12.1.2015 19:42)
Senzor světla má každej pět le starej lamafón, problém je, že minimální jas je příliš silnej. RO řešení je dimmer.

Too_damn_bright.jpg (fighterosRP (12.1.2015 15:21)
A môj mobil má spredu senzor svetla, takže sa nemusím srať s aplikáciami, muhehe. B-)

Too_damn_bright.jpg (vashegRP (12.1.2015 13:47)
aplikace twilight - doporucuji

Too_damn_bright.jpg (BGRP (12.1.2015 13:31)
ja pouzivam llamu s nastavenim jasitosti podla casu, llamky B-)

Too_damn_bright.jpg (SatrifRP (12.1.2015 13:04)
flux neupravuje jas, pouze tón :-(

Too_damn_bright.jpg (cpyRP (12.1.2015 12:47)
Use f.lux / twilight you dumb fucks!