|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(cok) R (10.5.2026 8:58)
|
|
Možno je to len solárny panel, aby taktický somár mohol mať aj elektronické vybavenie |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(luky_) R (10.5.2026 8:41)
|
|
cyklista: Blokl jim ho, ale anteny zustaly. A proto muzou byt na prehlidce. |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(nornik) RP (10.5.2026 6:14)
|
|
Pritom bych rekl ze ty pořádkový jednotky primo putina a min vnitra jsou porad pěkně vybavený... |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(Xудожник-K1) (9.5.2026 22:29)
|
|
A kvuli bojovym olsum se cela Eu boji a nemecko znicilo svuj prumysl a zacalo ve velkem zbrojit ? - no to je jasny dukaz, ze zapad chce zautocit na Rusko |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(cyklista) R (9.5.2026 21:58)
|
|
Ti osli jsou ok, ale Starlink rusáci už nemají. Musk jim ho blokl. |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(Peter .) RP (9.5.2026 21:00)
|
|
agg) Takže Elónia ich nevypla tak ako Hrdinskích Ukrajincov? Zaujímavé, pokračuj. |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(skeptic) RP (9.5.2026 18:47)
|
To by mohlo splňovat emisní limity EU |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(kakamսra) (9.5.2026 17:37)
|
|
Je moc hezké, že stále někdo myslí na tu zemi svou zaslíbenou, nuzákov. |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(cok) R (9.5.2026 17:36)
|
|
Myslím, že by mali ešte popracovať na maskovaní. Vyšľachtiť nejakú maskáčovú rasu taktických somárov |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(agg) RP (9.5.2026 16:55)
|
|
Péťo, však rusáci jsou pěkně v píči od té doby, co je používají jen omezeně. |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(misil) RP (9.5.2026 15:57)
|
|
to jsou ti Burianovi, geneticky modifikovani? |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(Peter .) RP (9.5.2026 14:58)
|
|
Starlinky, to sa zas nejaký retard strelil do nohy. |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(Loupanek) (9.5.2026 14:25)
|
|
Ukrajina nakonec udělila Putinovi oficiální povolení k přehlídce |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(Knůberal) R (9.5.2026 14:25)
|
Predstav si dostal na prdel od takovych oslu |
|
|
Nejmodernejsi_technologie_z_Kremlu.jpg
(bohyn) RP (9.5.2026 14:19)
|
|
No a co ta letecká část? Zúčastnila se Ukrajina, nebo to vyprchalo? |
|