Webhosting  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Portrétní focení



To raise the scores - lower the standards 12.05.2026 
Obrázek To raise the scores - lower the standards
Zasobovani Krymu Helenka detstvi Disney black and white worst punch line mosknu hracka nevite proc komunisti dnes tolik kvici
Komentáře (24) Komentovat Nezobrazovat

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (Carl C.C C7) (12.5.2026 21:32)
Ten) (12.5.2026 14:39 - Já to chápu. Ale to se právě dá naučit. Jen to ty učitelky neuměly.

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (SR (12.5.2026 20:41)
Tesat do kamene a přitom -11/+5.

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (Soudruh rozvědčík Pávek) (12.5.2026 20:15)
Mně vychovala strana.

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (Carl C.C C7) (12.5.2026 17:17)
Hlavně do šířky.

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (12.5.2026 16:37)
Skoly jsou pro libtardy. Me vychovala medvedice v Tajze a taky jsem vyrostl.

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (kakamսra) (12.5.2026 16:23)
Greywolfe, vrchní nástěnkáři, u nás má z těláku půlka omluvenku vod doktora, a zbytek je hodnocen slovně. Ve škole celkově je to stejné jako na Mařky Terezky. Třeba v matice nás učí derivace, ale nikdo už nevysvětlí, k čemu to je, hlavně když umíš derivovat. Takže to stejně všichni zapomenou. Ev. kdo si nedostuduje doma, ale kdo by to dělal.

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (Vtip) (12.5.2026 15:47)
Na vysvědčení jsem měl dvě dvojky. Z chování a z tělocviku. Jinak samý čtyřky.

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (_Lečo_) (12.5.2026 15:31)
Já myslím, že rybička na ten strom nevyleze, protože nemá na ploutvičkách drápky kterými by se přidržovala kůry stromu.

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (GreywolfR (12.5.2026 15:30)
A ten najväčší paradox - vždy som mal zo spomenutých predmetov na základke jednotky, lebo však nebudú jednotkárovi kaziť priemer. Čiže známkovanie aj tak nemalo zmysel, absolútne neodzrkadľovalo moje výsledky :-D

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (GreywolfR (12.5.2026 15:16)
@L0quch ... Na telesnej som tiež špeciálne nevynikal, aj keď som nebol tučný ani slabý. Napríklad nikdy ma nebavil futbal, čo bola značná časť telesnej aj na základke, aj na gympli. Ale na rozdiel od väčšiny spolužiakov "futbalistov" som bez problémov kedykoľvek spravil 30-40 klikov, v tempe a na pästiach alebo zápästiach, kým oni mali problém dať 15, ktoré aj tak vyzerali ako nepodarená súlož. Podotýkam, že som nikdy aktívne necvičil a nikdy som nebol vo fitku.

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (GreywolfR (12.5.2026 15:11)
@L0quch nesúhlasím. Ak raz nevieš maľovať alebo spievať, pretože na to nemáš talent, tak sa to naučiť nedá. Resp. možno iba na elementárnej úrovni. Ak si ako decko tučný alebo chudý a slabý, nemáš šancu dosiahnuť na telesnej výchove žiadne rozumné výsledky. Spievať som nikdy nevedel (na klavír som chodil 5 rokov, no nebolo to hranie, iba stláčanie kláves podľa nôt), na výtvarnej som mal tupú učiteľku umelkyňu, ktorá bola spokojná iba s tými, čo napodobňovali jej štýl (výtvarné nadanie nemám).

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (Úchyl) (12.5.2026 14:44)
Jsou ryby, který pořádně neplavou ani když je do řitní ploutve nakopneš.

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (Ten) (12.5.2026 14:39)
Carl C.C C7: Zpivat neumim proto, ze nemam hodebni sluch a nepoznam, jestli to je, nebo neni falesne. To je jako ucit malovat slepeho.

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (L0quchR (12.5.2026 12:18)
Greywolf: vsechno se da naucit, a pokud nechces nebo to odmitas delat, tak dostanes spatnou znamku. V cem je problem?

To_raise_the_scores_-_lower_the_standards.jpeg (skepticRP (12.5.2026 11:50)
Pokud potřebuje někoho, kdo poleze po stromech a bude třeba česat ovoce nebo prořezávat větve, tak je ten test naprosto v pořádku. Context matters.

další...