Tesla se slevou  |  Portrétní focení  |  Domény  |  Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Mailhosting Business



Jak je to na svete 16.05.2026 
Obrázek Jak je to na svete
zavazek splnime Zasobovani Krymu Disney black and white Helenka detstvi worst punch line mosknu hracka
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

Jak_je_to_na_svete.jpeg (carnot) (18.5.2026 16:02)
Á, na základce se probíralo jak se dělají děti. Ano chápu, že Vás to v 8 letech fascinuje, ale to je jen příroda.

Jak_je_to_na_svete.jpeg (Carl C.C C7) (17.5.2026 11:38)
kníkale - ty nejsi schopný s ani podepsat. tak drž hubu, xoxolatej

Jak_je_to_na_svete.jpeg (Carl C.C C7) (16.5.2026 23:57)
Kňů, ty už nejsi ani schopný opsat slovo správně? To je úpadek tedy.

Jak_je_to_na_svete.jpeg (huuuluuvhuuuu) (16.5.2026 23:32)
jeste ze se se svymi traumaty z detstvi v rusku muzu sverit na ceskem webu. jinak bych to asi neprezila

Jak_je_to_na_svete.jpeg (huuuluuvhuuuu) (16.5.2026 23:28)
nekteri tatinci cakaji i do dcerunky, zvlaste v rusku je to bezny jev

Jak_je_to_na_svete.jpeg (PepeeR (16.5.2026 22:37)
knuberal, ty ruska tupa matriosko, ty ani netusis co to je liberal, tak tady nebul ubulenej nacistickej rusacku B-)

Jak_je_to_na_svete.jpeg (KnůberalR (16.5.2026 20:50)
Ja se neschazuji, ja jenom konstatuji fakt 8-) bez kontextu

Jak_je_to_na_svete.jpeg (Carl C.C C7) (16.5.2026 20:44)
Proč se dobrovolně shazuješ?

Jak_je_to_na_svete.jpeg (KnůberalR (16.5.2026 20:17)
Vsichni liberalove jsou s pulkou mozku 8-)

Jak_je_to_na_svete.jpeg (Carl C.C C7) (16.5.2026 20:16)
Knůberal pláče, protože s ním vytře jakýkoliv liberál s polovinou mozku.

Jak_je_to_na_svete.jpeg (GeorgethebestRP (16.5.2026 20:07)
Nebo že tatínek vždy nemusí mít ptáka a cáká do něj maminka ? jsem zmaten

Jak_je_to_na_svete.jpeg (KnůberalR (16.5.2026 19:43)
Kvalitou minimalne o 2 urovne vys nez jakakoliv liberalni tvorba. 8-)

Jak_je_to_na_svete.jpeg (alisRP (16.5.2026 19:35)
tzv. pisoárová poezie, úroveň 6.třídy ZŠ

Jak_je_to_na_svete.jpeg (nebinární Alžbětko) (16.5.2026 19:33)
to není, ty jsi je nenaš*lo

Jak_je_to_na_svete.jpeg (GeorgethebestRP (16.5.2026 19:06)
ptáka - skáká - necákal - neskákal ? To není stereotyp

další...