|
Gusto_provokuje.jpg
(Filipes) RP (25.5.2026 19:19)
|
Ten Babiš vypadá čím dál víc, jako komunista. |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(Lamer) (18.5.2026 16:50)
|
|
Než za komoušů? jasně že jo. |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(Scarabeus) RP (18.5.2026 7:24)
|
Je |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(Carl C.C C7) (17.5.2026 22:23)
|
|
Trochu vám oběma závidím, mě nefejkoval nikdy nikdo, jsem nýmand. |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(Pávek 107) (17.5.2026 22:19)
|
No vida, tebe si vychutnám ruská kurvičko. |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(Pávek 107) (17.5.2026 22:16)
|
No vida. A už mám taky svýho libtardího fejka |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(Pávek 107) (17.5.2026 22:14)
|
|
Carl C.C C7: Je mi buřt cos myslel ty a co se ti míchá v kedlubně. Já nevím kdo to byl doopravdy. Psal jsem o tom, kdo je z toho podezřelý. |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(Pávek 107) (17.5.2026 22:13)
|
Carle nekecej, že jsi myslel, vždyť jsi úplně blbej. |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(Carl C.C C7) (17.5.2026 22:09)
|
|
Pávek 107 - Já myslel, že Skripali otrávili Britové, nebo dokonce my. Nemůžeš míchat všechny verze, jak se ti to zrovna hodí. |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(Dezοlát) (17.5.2026 22:05)
|
Co vy dvě ruský filcky, Cárle a kakamůro? Jděte spolu hulit nemytý ruský čůráky? |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(kakamսra) (17.5.2026 22:03)
|
Protože svěřování není bonzování |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(Carl C.C C7) (17.5.2026 22:01)
|
|
Bonzák je to tak jako tak i když nikoho nenabonzoval, chtěl bych vidět, co by byl, kdyby někoho nabonzoval. |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(kakamսra) (17.5.2026 21:56)
|
|
Já o tom nuzákově stále dokola na rozdíl od tebe nepíšu, ty naše teplá nuzácká filcko. |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(Dezοlát) (17.5.2026 21:54)
|
TVOJI zemi zaslíbenou ruskej zmrde kakamůro. |
|
|
Gusto_provokuje.jpg
(kakamսra) (17.5.2026 21:50)
|
|
Ty abys taky furt nemyslel na tu svojí zemi zaslíbenou a homo představy. |
|