| Stavební rozpočty | Portrétní focení | Tesla se slevou | Domény | Webhosting | Mailhosting Business |
Komentáře (11)
Komentovat
Nezobrazovat
| Evolution-Devolution.jpg (Hermiona Froditová) (21.5.2026 16:52) | ||
| Oh, no! Are you triggered, fascists? | ||
|
|
||
| Evolution-Devolution.jpg (Hm) (20.5.2026 22:22) | ||
| Platí i pro Severní Uhry! | ||
|
|
||
| Evolution-Devolution.jpg (Dr.Str.) RP (20.5.2026 19:28) | ||
| Maďaři umí moonwalk. | ||
|
|
||
| Evolution-Devolution.jpg (kakamսra) (20.5.2026 13:38) | ||
| Česko-čobolsko je až ten levej sloupec | ||
|
|
||
| Evolution-Devolution.jpg (HAHAHAHAHAHAHAHA) (20.5.2026 11:15) | ||
| tenhle obrazek pamatuju ze sveho mladi. Tehda byly windows xp, disky mely gigabajty, internet pomaly jak stehno, monitory mely male rozliseni. Ale i presto mel tenhle obrazek lepsi rozliseni nez tahle ZKURVENOST. | ||
|
|
||
| Evolution-Devolution.jpg (rroooww) (20.5.2026 10:25) | ||
| milí čechuji, slováci nemôžu za vaše problémy | ||
|
|
||
| Evolution-Devolution.jpg (7585) (20.5.2026 10:08) | ||
| @Psí nudle: píšou Uhry. To je včetně těch horních. | ||
|
|
||
| Evolution-Devolution.jpg (DD64) (20.5.2026 9:00) | ||
| Germany mal byt posledny arab s nozom alebo turek s kebabom | ||
|
|
||
| Evolution-Devolution.jpg (x14) RP (20.5.2026 8:41) | ||
omq, to je obrázek jak z VHS -> koš |
||
|
|
||
| Evolution-Devolution.jpg (benešbolfašista) (20.5.2026 8:21) | ||
| česi naopak zostali na prvom vývojovom stupni | ||
|
|
||
| Evolution-Devolution.jpg (Psí nudle) R (20.5.2026 8:05) | ||
| Nehodí se to spíše na Slovensko? | ||
|
|
||