Tesla se slevou  |  Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Domény  |  Mailhosting Business  |  Portrétní focení



zklamana kacena 29.05.2026 
Obrázek zklamana kacena
rusky pokrok tacoPool nejpravdomluvnejsi prezident sveta securing best deal1 Trochu reality cervena linie prekrocena
Komentáře (25) Komentovat Nezobrazovat

zklamana_kacena.jpg (Carl) (1.6.2026 14:16)
Ano, z fašounů a nádražáka už mi totálně hráblo. knííí!

zklamana_kacena.jpg (Carl) (31.5.2026 13:19)
Ano, fašounský svět totiž definuje jediný stát. Not surprised.

zklamana_kacena.jpg (Podivín) (30.5.2026 10:40)
Vždyť má pravdu. Pokud nehrají Rusové, tak to není Mistrovství světa ale jen tuctový turnaj "my kluci, co spolu mluvíme."

zklamana_kacena.jpg (blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (30.5.2026 9:56)
Hlavne ze se libtardske kurvy smaly Trumpovi, kdyz si chtel usporadat vlastni turnaj, a ted si usporadaj mistrovstvi bez nejsilnejiho tymu. :-D

zklamana_kacena.jpg (mikoRP (29.5.2026 22:17)
pisu jenom pod svym nickem - na rozdil od tebe. tvuj problem je v tom, ze se obcas pozapomenes prepnout (jak na klavesnici, tak v hlave), takze si docela lehce identifikovatelny :-D ale jestli jsi k tomu nucen nekym s kalasnikovem za zady, nebo te k tomu nuti nejaky psychycky problem (ale tech mas evidentne vic), to uz si musis poresit sam

zklamana_kacena.jpg (KnůberalR (29.5.2026 22:13)
Predstav si, ze jsou tu lide, co pisi jenom pod svym nickem. Nesud vsechny podle sebe, kdyz tady larpujes z 50+ nicku a porad lzes. 8-)

zklamana_kacena.jpg (mikoRP (29.5.2026 22:11)
(Knůberal) (29.5.2026 22:09) Ja jsem nenapsal jediny komentar do tohodle vlakna :-D jasne verime ti, pise sem tvuj alterego :o)

zklamana_kacena.jpg (KnůberalR (29.5.2026 22:09)
Tobe hodne mrda co? Ja jsem nenapsal jediny komentar do tohodle vlakna, ty latentni rusaku 8-)

zklamana_kacena.jpg (Smrt russakum) (29.5.2026 22:03)
Russka mrdka knuberal zase psychicka nerozdejchala, ze se lidi smejou russkejm krysam :D

zklamana_kacena.jpg (Dr.Str.RP (29.5.2026 20:42)
(cyklista) Nevidím, že by Ukrajina hrála.

zklamana_kacena.jpg (Suomi) (29.5.2026 20:20)
Hokej s Českem je jako hokej s hovnem.

zklamana_kacena.jpg (kňúúúúúúú) (29.5.2026 17:39)
Je to prdel číst si tady v diskusích všechny ty nuzácké "myšlenky" o hovnech... :-D

zklamana_kacena.jpg (putin je všech kurev král) (29.5.2026 17:29)
rusko bez hokeja je ako hovno bez gulasu

zklamana_kacena.jpg (alisRP (29.5.2026 14:41)
Hokej bez Rusů je jako veganský guláš bez hoven.

zklamana_kacena.jpg (kakamսra) (29.5.2026 11:40)
Mezitím Česko na MS hraje, a nuzácké filcky myslí na zemi zaslíbenou :-D

další...