Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Domény  |  Tesla se slevou  |  Portrétní focení  |  Mailhosting Business

 


Plotynky 31.05.2026 
Obrázek Plotynky
rusky pokrok tacoPool Trochu reality securing best deal1 kdyz byl ten den otcu FreeDumb of speech
Komentáře (45) Komentovat Nezobrazovat

Plotynky.jpg (smajl2R (1.6.2026 21:27)
ta cesta bola bombova! :-D :-D

Plotynky.jpg (Brno) (1.6.2026 19:51)
Heil Henlein! Heil Bandera! Heil Hitler!

Plotynky.jpg (Brno) (1.6.2026 19:49)
Uprchlíci, vítejte. Sláva hrdinům UPA! Sieg Heil!

Plotynky.jpg (Carl C.C C8) (1.6.2026 16:09)
Nicméně díky za faktickou odpověď, je vidět, že to máte v hlavě srovnané a vůbec si neprotiřečíte.

Plotynky.jpg (Carl C.C C8) (1.6.2026 16:08)
Píšeš pod mým nickem ty, imbecile. Předchozí mi někdo ukradl asi před týdnem. Tenhle si nárokuješ taky, tak jako vše, nuzácká filcko?

Plotynky.jpg (Carl C.C C8) (1.6.2026 15:26)
kníkale, tomu nerozumíš, protože jsi ukrajinský blb, co píše pod cizím nickem. Nneávidéš být sám sebou.

Plotynky.jpg (KnůberalR (1.6.2026 14:49)
Nebyla nahodou UPA skvadra Ukrajinskych fasounu ktery delali vselijaky svinstvo na civilech v obdobi druhy svetovy? 8-)

Plotynky.jpg (Carl C.C C8) (1.6.2026 14:10)
Tak už vím jak na to. Zkusím dál psát 24/7 fejky na Rouming. To mi pomůže ve vážném porozumění. A taky ve smíření se s potomky Henleinovců.

Plotynky.jpg (Očitý svědek) (1.6.2026 13:38)
Hrdinové pro UPA.

Plotynky.jpg (Carl C.C C8) (1.6.2026 12:51)
A pak je tu další aspekt, že Rusku spadne dron do Rumunska, místo aby Rusko řeklo - sorry jako, však víte, kam mířil, na nacisty - tak místo toho Medvěděv, předseda vládní strany, začne vyhrožovat, že ot byl jen začátek. Tak já tomu vážně nerozumím.

Plotynky.jpg (Carl C.C C8) (1.6.2026 12:49)
Já jsem hrozně zmatenej. Tak na jedný straně poslouchám, jak nás obsadili Ukrajinci podrobení Ruskem v podobě Sovětů. Tak já posílám prachy Ukrajincům, aby se napodruhé ruskému podrobení uchránili a nás neobsadili potřetí. A je to zase špatně. Tak co mám kurva už teda dělat?

Plotynky.jpg (Ruský dezosvět) (1.6.2026 11:22)
Takže prakticky čemukoliv nerozumíš (zde například logice) dáváš nálepku XOXOL. To mnohé vysvětluje, ukňouránku ;-)

Plotynky.jpg (Špunt) (1.6.2026 10:40)
Yašťer: Jenše Z-man sral uplňe fšechny, krom komoužú a ruzzáků, kdešto Pafla may ráďy fšychňy, krom komoužů, ruzzákú a Macynki :o) :o) :o)

Plotynky.jpg (KnůberalR (1.6.2026 10:18)
zas ten tvuj XOXOL LOGIC v praxi 8-)

Plotynky.jpg (Ruský dezosvět) (1.6.2026 10:05)
Kňů, máš na mysli těch Ukrajinců, o kterých jsi tvrdil že jsi že je respektuješ a chováš v úctě? A je tedy z tvého pohledu Tutůrek Ukrajinec, když má hajlování v oblibě?

další...