|
jedu
(agg) RP (24.6.2026 13:06)
|
|
Nemám mít na hovno trávník, kde se po osobáku dělají koleje. Měla tam přijet s regulérní dodávkou. |
|
|
jedu
(Zoltan) RP (24.6.2026 12:59)
|
a proto lidstvo vymyslelo ploty |
|
|
jedu
(coto) (24.6.2026 12:12)
|
|
Běloši trávníky nevlastněj? |
|
|
jedu
(Mrkvas_) (24.6.2026 12:08)
|
|
tady tezko rict, kdo je vetsi negr, zda ten v aute nebo majitel travniku |
|
|
jedu
(vain) RP (24.6.2026 10:48)
|
|
Příjezdová cesta je ke garáži, ne každý je líné hovado, co potřebuje příjezdovou cestu do obýváku. |
|
|
jedu
(dominus) R (24.6.2026 10:44)
|
|
to by zasloužilo zbičovat a hodit do díry. to jsou tak tupá a líná stvoření, že to není možné. |
|
|
jedu
(alis) RP (24.6.2026 10:11)
|
|
gdyš si postavíš barák, ale neuděláš si ke dveřím příjezdovou cestu |
|
|
jedu
(misil) RP (24.6.2026 9:49)
|
|
negra => koš |
|