|
Korea brrrm
(misil) RP (25.6.2026 19:24)
|
|
starej dobre Gatling by se v hrobe obracel. Kde to ma, kurva, kliku??? |
|
|
Korea brrrm
(Georgethebest) RP (25.6.2026 17:51)
|
|
To dostali za těch pár vojaků na Ukrajině od strejdy Putina |
|
|
Korea brrrm
(1337) (25.6.2026 17:24)
|
|
Nemci na toto majú Skyranger 35 od Rheinmetalu. Nejaké kusy už testujú v ostrom boji na Ukrajine. Používa to 35mm programovateľnú muníciu AHEAD s airburst mode. Oveľa účinnejší systém, ako toto. Na druhej strane, toto video je len test, také hrajkanie sa, s účelom zistiť, či by bola existujúca výzbroj použiteľná na nové účely, keďže drony masívne zmenili spôsob vedenia vojny. |
|
|
Korea brrrm
(hehehe) (25.6.2026 17:11)
|
|
BTW - stabilita letu striel je ... slušne povedané ... apokalyptická. Ono tie hlavne vulkanov už asi tiež niečo pamätajú... možno aj KimIrsena... |
|
|
Korea brrrm
(hehehe) (25.6.2026 16:50)
|
|
balóniky by vyšli lacnejšie... o dosť. |
|
|
Korea brrrm
(mixi) R (25.6.2026 14:52)
|
se mi líbí jak namíří všechny kulomety na jedno místo, nechají přesně v tom místě staticky viset hejno dronů, sestřelí jich i tak míň než třetinu a ještě se tím propagandisticky chlubí |
|
|
Korea brrrm
(no) (25.6.2026 14:35)
|
|
space invaders |
|
|
Korea brrrm
(EGO) RP (25.6.2026 13:26)
|
Nejlepsi je grafitti na zdi "One shot, one Kill1" |
|
|
Korea brrrm
(KvakMekRampa) RP (25.6.2026 12:57)
|
|
Trefa nic moc teda. |
|
|
Korea brrrm
(Peter .) RP (25.6.2026 12:55)
|
|
Rástriľáli jablani igrúški ... |
|
|
Korea brrrm
(mommafat) RP (25.6.2026 12:52)
|
no ja ti nevim karle, sundali stezi 1/4... |
|
|
Korea brrrm
(Tgr.) (25.6.2026 12:52)
|
|
Space invaders, ještě jim chybí bunkřík, co seshora ubývá. |
|