Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Domény

 


Korea brrrm (25.6.2026 12:41) 👍 👎 ⚠️  Známka: 5Váha: malá


Komentáře (12) Komentovat Nezobrazovat

Korea brrrm (misilRP (25.6.2026 19:24)
starej dobre Gatling by se v hrobe obracel. Kde to ma, kurva, kliku???

Korea brrrm (GeorgethebestRP (25.6.2026 17:51)
To dostali za těch pár vojaků na Ukrajině od strejdy Putina

Korea brrrm (1337) (25.6.2026 17:24)
Nemci na toto majú Skyranger 35 od Rheinmetalu. Nejaké kusy už testujú v ostrom boji na Ukrajine. Používa to 35mm programovateľnú muníciu AHEAD s airburst mode. Oveľa účinnejší systém, ako toto. Na druhej strane, toto video je len test, také hrajkanie sa, s účelom zistiť, či by bola existujúca výzbroj použiteľná na nové účely, keďže drony masívne zmenili spôsob vedenia vojny.

Korea brrrm (hehehe) (25.6.2026 17:11)
BTW - stabilita letu striel je ... slušne povedané ... apokalyptická. Ono tie hlavne vulkanov už asi tiež niečo pamätajú... možno aj KimIrsena...

Korea brrrm (hehehe) (25.6.2026 16:50)
balóniky by vyšli lacnejšie... o dosť.

Korea brrrm (mixiR (25.6.2026 14:52)
se mi líbí jak namíří všechny kulomety na jedno místo, nechají přesně v tom místě staticky viset hejno dronů, sestřelí jich i tak míň než třetinu a ještě se tím propagandisticky chlubí :-D

Korea brrrm (no) (25.6.2026 14:35)
space invaders

Korea brrrm (EGORP (25.6.2026 13:26)
Nejlepsi je grafitti na zdi "One shot, one Kill1" :D

Korea brrrm (KvakMekRampaRP (25.6.2026 12:57)
Trefa nic moc teda.

Korea brrrm (Peter .RP (25.6.2026 12:55)
Rástriľáli jablani igrúški ...

Korea brrrm (mommafatRP (25.6.2026 12:52)
no ja ti nevim karle, sundali stezi 1/4... :-/

Korea brrrm (Tgr.) (25.6.2026 12:52)
Space invaders, ještě jim chybí bunkřík, co seshora ubývá.