|
evil
(drátovat flikovat) (26.6.2026 21:23)
|
|
Takovýhle potvory jsou na to potřeba: https://www.kavon.cz/e-shop/6670-6-120-35976/ |
|
|
evil
(drátovat flikovat) (26.6.2026 21:17)
|
|
Když děláš pro Japonce, tak musíš mít na zaštípávání Binderů jednostranně broušený štípačky. Podobně jako jsou jednostranně broušený kleštičky na nehty. Uštípnutý to musí bejt "u samý prdele". Aby z tý "kostičky" nevykukovalo vůbec nic. |
|
|
evil
(x_Lečo_x) (26.6.2026 21:02)
|
|
a ty nádherně zrezlý štípačky. |
|
|
evil
(#) (26.6.2026 5:46)
|
|
umyselne to odstrihol tak aby to malo ostry spic. ten, co to po nom bude opravovat sa dobre naserie, ak mu to poskriabe predlaktie. cpt. out |
|
|
evil
(Greywolf) R (26.6.2026 5:14)
|
|
@JPNT Obsesia. Ak nie je blatník zarovnaný, nebude ani binderka / elekto fofrpáska odstrihnutá rovno. Pičovina. |
|
|
evil
(us guy) (26.6.2026 3:59)
|
|
To nebude kapitán. Spíš možná automechanik. |
|
|
evil
(JapaNaTo) RP (26.6.2026 1:56)
|
|
Kapitán? |
|
|
evil
(KvakMekRampa) RP (25.6.2026 23:04)
|
|
Ještě měl nastřihnout ten kabel nebo hadičku nebo co to je. |
|