|
jedu
(Peter .) RP (27.6.2026 18:51)
|
|
HAHAHAHA) Ahoj Fekete, ty mi môžeš ochutnať aj moju čalamádu z bachora. |
|
|
jedu
(HAHAHAHA) (27.6.2026 18:02)
|
|
Peter je debil. Nebud jako Peter. |
|
|
jedu
(Občan Y) R (27.6.2026 16:47)
|
|
Peter . doma prdi DDT a zve na cmuchandu. Lakave. |
|
|
jedu
(Cyklo_uzna) (27.6.2026 15:45)
|
|
Felicia pick up? |
|
|
jedu
(Peter .) RP (27.6.2026 15:11)
|
|
Lae) Stav sa že to má mentolovú chuť, potom môžeš aj ovoňať. |
|
|
jedu
(ej bača) (27.6.2026 15:07)
|
|
Já to potkat, tak to vohnu doprava a dupnu na plyn |
|
|
jedu
(carcharodon carcharias) RP (27.6.2026 15:03)
|
Novej maskovací manévr |
|
|
jedu
(Lae) (27.6.2026 14:01)
|
|
Bez zápachu |
|
|
jedu
(Peter .) RP (27.6.2026 13:30)
|
|
DDT je naozaj kvalitný prášok proti komárom. Funguje, a má peknú mentolovú vôňu a chuť. |
|