| Stavební rozpočty | Tesla se slevou | Portrétní focení | Domény | Webhosting | Mailhosting Business |
Komentáře (10)
Komentovat
Nezobrazovat
| CG_in_color.png (ziraffka) RP (19.8.2011 21:01) | ||
moje pozadie na pocitaci |
||
|
|
||
| CG_in_color.png (Miro) (29.1.2011 12:06) | ||
| chcelo by to CGI | ||
|
|
||
| CG_in_color.png (KOpaj) (28.1.2011 10:53) | ||
| moj najoblubenejsiiiiiiiii a farebny je super | ||
|
|
||
| CG_in_color.png (Deafboy) RP (28.1.2011 4:20) | ||
| Odporucam: [vectormagic.com] - Konverzia bitmapy na vektorovu grafiku... genialne | ||
|
|
||
| CG_in_color.png (metztli) RP (28.1.2011 0:46) | ||
toto je snad jediny pajac zo serie, na ktoreho sa snad da pozerat.. a farebny je super |
||
|
|
||
| CG_in_color.png (FEJK) (27.1.2011 19:49) | ||
| Náhodou barevnej se mi líbí víc. | ||
|
|
||
| CG_in_color.png (Lopata) RP (27.1.2011 18:38) | ||
Tak v PNG a ve většim rozlišení. Trollface už tak je |
||
|
|
||
| CG_in_color.png (jenda^^) RP (27.1.2011 18:26) | ||
pepca: v mspaintu stejně neotevřeš svgčko |
||
|
|
||
| CG_in_color.png (pepca) RP (27.1.2011 18:19) | ||
| No... hlavně by to chtělo udělat vektorovou celou tu sadu pajduláků, aby ti tajtrlíci, co kreslí blbosti a pořád to kopírují, měli slusné podklady a dalo se na to koukat. | ||
|
|
||
| CG_in_color.png (Jajator) RP (27.1.2011 18:15) | ||
barevne to neni ono |
||
|
|
||