| Webhosting | Stavební rozpočty | Tesla se slevou | Mailhosting Business | Domény | Portrétní focení |
Komentáře (6)
Komentovat
Nezobrazovat
| I_do_anything.jpg (Honzík) RP (7.3.2011 7:21) | ||
no nejvic me rozesmal stepan s nosorozcem |
||
|
|
||
| I_do_anything.jpg (FFFUUU) (7.3.2011 0:25) | ||
chceli ste povedat preco zrovna Triceratops a robot |
||
|
|
||
| I_do_anything.jpg (Stín) RP (6.3.2011 22:16) | ||
| Stepan: [implied.facepalm.de] | ||
|
|
||
| I_do_anything.jpg (Dawis) (6.3.2011 21:41) | ||
Stejně jako vtip o slonovi na stromě, co líže rohlíkovou zmrzlinu a králík se ho zeptá kolik je hodin... čtvrt na pondělí...
Náhodou sem se uchechtl |
||
|
|
||
| I_do_anything.jpg (Stepan) (6.3.2011 21:39) | ||
| oprava - nejakej dinosaur a robot? | ||
|
|
||
| I_do_anything.jpg (Stepan) (6.3.2011 21:39) | ||
| Tohle nejak nechapu... Proc zrovna nosorozec a robot? | ||
|
|
||