ČasProŽeny  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  Půjčka s odměnou  |  Domény  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  MotorGuru


Nalezeno 37 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (ModerátorR (23.9.2021 20:00) reagovat
-> koš

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (:.) (23.9.2021 18:03) reagovat
Co se týče chození k volbám, naposledy z takto rázného řešení rasových otázek u voleb vzešlo vyvraždění 6 milionů Židů a další obrovské ztráty ve válce. Technologický pokrok jde kupředu, já bych osobně raději vsadil na humanismus, ale ten pravý, jehož součástí je pravda, a nikoliv lakování problémů na růžovo - i islám takový často lakovaný problém je. Jenže v tom pokroku jsou schované i trendy - např. rostoucí ateismus na většině míst planety, zejména pak na blízkém východě. Neviděl bych to tedy zle.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (:.) (23.9.2021 18:00) reagovat
Tak_určitě: To, že Bartoš dlouhé roky kolem té otázky na islám našlapoval po špičkách a nikdy se jasně nevyjádřil, dotazy ignoroval a jeho poslední vyjádření bylo bůhví kdy, to mu rozhodně nepomáhá. Nicméně pokud mám v tomhle směru nedůvěru v Bartoše, úplně stejnou musím mít v Okamuru, bez ohledu na to, kdy kdo otočil. U Okamury je to i takové, že on je i na té mezinárodní komunitě profesně dost závislý; tedy pokud se nerozhodl definitivně přisát na penězovody v politice.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (///) (23.9.2021 16:55) reagovat
A taky se domnívám, že důvody pro odmítání randění s trans lidmi se mohou lišit napříč komunitami. Třeba tady na Raumonovi nechce 98 % randit s trans, protože je tu převážně mužská populace s nerealistickými očekáváními z pátečního masa. Když zjistí, že tak běžně t-holky nevypadají a ani obvykle nemají gigantický penis, tak jdou hledat dál svou vysněnou.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (///) (23.9.2021 16:43) reagovat
jdsulin: Nejsem si jistý, ale myslím, že nemají moc na výběr, pokud usilují i o právní změnu pohlaví. Naše lokální T-girl by to možná mohla objasnit, abych nepsal bludy. Ale mám pocit, že pokud začneš hormonální terapii, tak tě budou tlačit do sterilizace a operace a až poté je možné si nechat změnit v občance jméno a pohlaví. Teda jméno se dá změnit i předtím, ale jen v rámci jmen spojených s biologickým pohlavím. Trans holka asi neocení přejmenování z Pavla na Arnodla. :-D

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (wannyR (23.9.2021 13:53) reagovat
Ahhh friday is cumming B-)

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (jdsulinR (23.9.2021 11:30) reagovat
Tohle je potreba jim rict pred operaci, aby opravdu vedeli do ceho jdou. Predtim muzou spat s homosexualama uplne v pohode, ale po operaci uz je homosexualove chtit nemusi, protoze uz nemaji to, co oni chteji, ale heterosexualni muzi s nimi taky nemusi chtit spat. Pokud i pres tuhle znalost porad chteji preoperovat, pak jen do toho, ale pokud pak budou breci, ze s nima nechce nikdo vlezt do postele, tak to si meli rozmyslet predtim.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (Gag ) (23.9.2021 10:24) reagovat
Jak se říká ve filmu Ted: Neexistuje nic jako ženský s čůrákama, jsou to všechno chlapi s kozama!

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (adobryjo?) (23.9.2021 9:38) reagovat
Přesně, vyhraje jiná životaschopnější civilizace. Jejich primitivnost a slabá vojenská síla nijak nevadí, protože k vojenskému střetu nikdy nedojde. My se totiž rozkládáme zevnitř a nemáme vůli k životu -pěstujeme a hýčkáme si kulty smrti: ekofanatismus, sebenenávist a revize historie né v kontextu doby, ale z dnešního (zvráceného) pohledu. S takovými "hodnotami" nás převálcuje v podstatě jakákoli jiná civilizace, která neztratila své kořeny a sebejistotu. V konečném účtu pravděpodobně asi Čína.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (Tak_určitě) (23.9.2021 8:58) reagovat
Islám už vyhrál. V Evropě jsou zženštilí muži, kteří se jim bránit nedokážou. Ani k volbám nedokážou dojít a když dojdou mají plnou hubu solidarity a humanismu a nevidí, že hlasují pro zničení svého rodu. Velcí muži bojovali za zachování své rasy. Evropané se zvrátili a dělají všechno pro svou likvidaci. Okamurovi vyčítáte že prý mění názory a najednou Bartoš velkej pirát má problém s islámem protože mu Francie ukázala, že je to problém a hned mu všichni libretardi věří a chvalozpívaji. Demence.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (quius) (23.9.2021 8:54) reagovat
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_people_killed_for_being_transgender samej mučedník, nezkoušejte oklamat chlapy, že jste ženská, jednoduché pravidlo.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (:.) (23.9.2021 8:06) reagovat
vaše lokální tgirl: Nebude to ale ani tak o změně mentality, jako spíš o pokroku v medicíně, kdy přeměny na jiné pohlaví budou dokonalejší. ta nejhezčí část hrabáče kapského: Všechno se vyvíjí. Mně upřímně může být pohlaví jiných lidí, které ani neznám, šumafuk. Navíc máme i rovnoprávnost (téměř) mezi pohlavími, odlišné role muže a ženy jsou čím dál méně společensky relevantní, a jediné, co zůstává, je ta biologická stránka, kde samozřejmě rozdíly a vzájemná potřeba jsou.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (Jauvajs) (23.9.2021 8:05) reagovat
Právo není nárok. Trans nemůžou mít děti, takže jsou mimo oběh...

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (volic_plukovnik) (23.9.2021 7:07) reagovat
https://www.spectrumnews.org/news/largest-study-to-date-confirms-overlap-between-autism-and-gender-diversity/

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (ta nejhezčí část hrabáče kapského) (23.9.2021 7:06) reagovat
Donedávna to bylo psychiatry hodnoceno jako přidružené sexuální poruchy. Přidružené protože obvykle byla v psychice jiná nebo jiné hlavní poruchy jako třeba schizofrenie. Teď je to v módě propagovvat dětem, protože realizace trans je obyčejná kastrace a čím míň bude mít bílý člověk dětí, tím lépe pro invazivní islám.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (vaše lokální tgirlR (23.9.2021 6:45) reagovat
ještě tak dvě generace a chodit s ženami, cis nebo trans, bude všem jedno B-)

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (papalapapalapaprťála) (23.9.2021 6:43) reagovat
Krásně to jede, za chvíli už bude trestné a nepřípustné někoho vůbec odmítnout. Takhle se vyrábí z normálních lidí zločinci. Někdo si tím jede svou agendu a pomáhá tím rozjebat tradiční kulturní vzorce. Ono jako zástupná kauza a vejička se to vždycky hodí. Komické je, že jak už to tak bývá totálně to nepochopili ti užiteční idioti, za které se jako bojuje, protože tím vzniká obrovská nenávist a nepochopení od většinové společnosti za nezasloužená privilegia. Je to kurva duševní porucha a vždycky byla.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (kcd) (23.9.2021 1:32) reagovat
Pirátská kampaň jede naplno. Stop trans hate!

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (H2SO5R (23.9.2021 0:53) reagovat
KarlosPepinatore, je jednoduché pravidlo, trans-něco je cosi původně, co si teď myslí, žeje to něco z toho názvu. Takže trans-ženská si myslí, že je ženská, i když původně to mohl být chlap. Takže prakticky je to "ženská" s mužskými rysy ve tváři, mužskou stavbou těla, mužským zevním genitálem, pokud si to nenechal ufiknout. Prostě je to chlap v holčičích hadrech. Trans-woman (trans-žena) je zvenčí chlap (s možnou fyzickou deformací), uvnitř duševní porucha.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (LPtmpR (23.9.2021 0:50) reagovat
Nebude to tim ze nechceme sukat chlapu, ale zenske? wtf?

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (Kurwa) (23.9.2021 0:26) reagovat
Fight, bigotry!

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (houpy) (22.9.2021 22:47) reagovat
A kdybyste nekdy nevedeli, velmi malo operovanym rozpoznavacim znamenim je muzsky ohryzek na krku. Nechal jsem na zaklade fotky krku odstranit z placene seznamky transaka, ze kdyz budou v holkach chlapi, tak chci zpet penize. Se s tema sracema nema smysl srat.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (VopiceR (22.9.2021 22:41) reagovat
Daj sa liečiť >-O

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (VopiceR (22.9.2021 22:40) reagovat
Citujem "The 2011 National Transgender Discrimination Survey found 61 percent of trans and gender nonconforming respondents reported having medically transitioned, and 33 percent said they had surgically transitioned. About 14 percent of trans women and 72 percent of trans men said they don’t ever want full genital construction surgery."

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (houpy) (22.9.2021 22:37) reagovat
Bejvala na liveleak videa z brazilie, kde parta kluku lovila transáky hrajici si na slapky a zabijeli je, moc hezke a ucinne.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (NoxR (22.9.2021 22:32) reagovat
@KarlosPepinator oni to berou tak že po operaci na ženskou je to prostě ženská. Takže imho trans woman je chlap -> ženská. I když podle mě je to prostě přeoperovaný chlap na hormonech. Samozřejmě pokud to té osobě tak vyhovuje tak její volba, ale objektivně je to prostě tak

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (VopiceR (22.9.2021 22:24) reagovat
98% hetero mužov chce cis ženu, ktorá je schopná počať dieťa s partnerom prirodzeným spôsobom ;-) Naozaj nerozumiem, aký má toto zmysel. Na jednej strane aj v rozvojových krajinách ako napr Thajsko nájdeš kopec trans žien a nikto s tým nemá problém. Rozumiem plne aj pohnútkam a nemám s tým problém keď je niekto trans. No tvrdiť, že chyba je v majorite iba na základe toho, že väčšina heterosexuálnych chlapov nechce ženu s penisom mi príde scestné. Možno som, ale málo liberálny :-P

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (brnonymousR (22.9.2021 22:21) reagovat
Spravne. To se musi zmenit. Tak jeste dve procenta a je to.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (adamsR (22.9.2021 22:16) reagovat
Hm... jestli je pravda tohle:. [odkaz] tak to znamená, že by do toho nešla ani minimálně třetina transsexuálů (a to bychom vzít v potaz, že jsou s "straight" prasáci, co s tím nemají problém). Takže by si měl v první řadě zamést před vlastním prahem.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (Dr.Str.R (22.9.2021 22:13) reagovat
Protože jsou superstraight.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (Peter .R (22.9.2021 22:12) reagovat
Panicom vadí že im niekto prikazuje SEX. Choďte do katolíckeho kláštora!

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (NoxR (22.9.2021 22:08) reagovat
@Lu2 někteří exoti takto skutečně přemýšlí. Jestli's na to ještě nenarazil, tak ses prostě zatím nedostal na ty správný místa internetu

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (Tak_určitě) (22.9.2021 22:02) reagovat
Tak už nám přikazující s kým máme šukat. Kam jste to vy vyjebaní bílí heterosexuálové dotáhli, kam ? Do prdele !!! Ale fakt do prdele!!!

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (KarlosPepinatorR (22.9.2021 21:55) reagovat
Promiňte, jestli vám připadne, že jsem hloupější než syn vesnického idiota a televizní rosničky, ale nikdy jsem nechápal to značení (a stejně to zase zapomenu) - trans ženská se jako ženská narodila, ale chce čuráka, nebo je to narozený chlap co chce udělat fik fik?

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (Lu2) (22.9.2021 21:53) reagovat
Blbeckove, skocite na vsechno, co ctete na interwebech :D

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (JMR (22.9.2021 21:43) reagovat
Čakajú nás krásne časy. Človek si už nebude môcť ani vybrať partnerku - pretože bude neprípustné niekomu povedať, že s ním nechcem byť.

Obrázek 'Fajt hejtry' Obrázek 'Fajt hejtry' (nn) (22.9.2021 21:43) reagovat
Because of hatred ... Myslim, ze spis jde o znechuceni nez nenavist.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...