MotorGuru  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  MyMuži  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  ČasProBydlení  |  Domény  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow


Nalezeno 19 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (RoumenR (25.9.2021 21:20) reagovat
-> koš

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (Rejpa) (25.9.2021 20:06) reagovat
Zase bude lockdown kuli retardum co se neockujou… nasrat

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (frantaR (25.9.2021 18:32) reagovat
poprad: a? Ja jsem proste jeden z tech, o kterych tendle obrazek mluvi, ale v soucasne dobe jsem proti vsem lockdownum a pro dobrovolnou vakcinaci - jako vsichni antivax retardi byli v dobe pred dostupnymi vakcinami... Rozdil je v drobnosti - jestli dovolit antivaxerum zahltit nemocnice. Ja jsem proti. I za cenu toho, ze by meli chcipat na ulici bez pomoci.

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (ifiiiifiifiifff) (25.9.2021 18:31) reagovat
ty platby za covid pacienty vypadali takhle "Za péči o ventilovaného pacienta na intenzivním lůžku dostávaly nemocnice kromě běžné denní úhrady 22 500 korun ještě kompenzační bonus ve výši 59 tisíc. Za pacienta na standardním lůžku jim pak kromě standardní denní částky 6400 korun přišel bonus ve výši 2300 korun."

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (:.) (25.9.2021 17:24) reagovat
ifiiiifiifiifff: Já bych úplně klidně lidi nechal platit léčbu za věci, které si způsobili sami. Já s tím problém nemám, nejsem ani kuřák, ani alkoholik, ani feťák, ani tlustoprd..., dokážu si užívat jinak.

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (Dr.Voštěp) (25.9.2021 17:22) reagovat
ifiiiifiifiifff: ano, nemocnice dostala asi o 10k více za Coviďáka na JIPce. Ale musela kvůli tomu zrušit všechny operace, za které kasírovala 100+k za jednu. Bo po operaci musíš ležet alespoň jeden den na JIPce (trombózy a pod) ale tam nebylo místo. Takže výtečná ztráta 85k za den (mínus uspořený sálový materiál). A že by se na rok 2022 zvýšily úhradové limity (= počet operací placených pojišťovnou) tak na to zapomeň.

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (pohoňkáč obouručný) (25.9.2021 15:33) reagovat
Až k nám přijde delta z jůesej, tak se antivax trash všichni udusej. Tak se antivax trash, antivax trash do jednoho všichni udusej

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (poprad) (25.9.2021 15:11) reagovat
tak to je komentář roku: "Nevim, kdo ma doprdele predstavu, ze jsou lidi, co podporovali lockdowny a vakcinaci. Ja jsem byl velmi silne pro lockdowny a velmi silne pro vakcinaci."

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (ifiiiifiifiifff) (25.9.2021 14:44) reagovat
nemocnice loni dostavali za hospitalizovane covid pozitivni pacienty velice slusne penize na den navic. proto se i jinak ztratove nemocnice dostali do plusu. to imho ovlivnilo pocet hospitalizovanych covid pacientu. o tech penezich rozhodla vlada, vyrid si to s nima. jinak vakcinovani s covidem z 10-20 procent, taky musi byt hospitalizovani (ano podstatne mene nez nevakcinovanych).

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (frantaR (25.9.2021 14:15) reagovat
Na chripku pokud vim taky priplatky nikdy nebyly. A chripka je vyrazne horsi nemoc nez covid s ockovanim za soucasne situace.

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (frantaR (25.9.2021 14:12) reagovat
Napor na nemocnice nebude polovicni, pokud se nemoc behem velmi kratke doby rozsiri mezi vsema neockovanyma. Coz samozrejme pokud nebudou lockdowny (ne, fakt nechci zadnej lockdown) tak se dost pravdepodobne muze stat. A proc jako priplatky na covidove pacienty? S vakcinou je covid rymicka. Nevidim duvod proc nekomu platit za leceni usmrkaneho nosanku.

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (ifiiiifiifiifff) (25.9.2021 14:08) reagovat
jestli vakcina funguje jak ma, tak napor na nemocnice bude minimalne polovicni, ne? pak je otazka, jestli si nemocnice budou zase drzet covid pacienty kvuli obrovskym priplatkum co za ne meli loni...

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (frantaR (25.9.2021 14:02) reagovat
Hele, kuraci a tlusti lidi zdravotni system nezatezuji behem kratke dobe nadmerne, na to je system dimenzovanej. Jestli by meli platit vetsi/mensi zdravotni pojisteni je vec jina, ja jsem klidne pro. Ale faktem je, ze nemocnice se zase na zimu nejspis zacnou plnit a bude to vina neockovanych. A nevidim duvod, proc clovek, co jde na preventnivni prohlidku by ji mel odkladat kvuli tomu, ze si nakej picus nebyl ochotnej kvuli 5g microchipu pichnout vakcinu a ted je na intenzivce a potrebuje nakej kysklik.

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (brnonymousR (25.9.2021 13:39) reagovat
Jiste ze ne. Vzdyt vsichni, kdo podobne deleni zdravotni pece pro vakcinovane a nevakcinovane propaguji jsou tlustoprdi zavisli na cigaterach, kofeinu, co se precpavaji polotovarama a levnym chlastem, jezdi autem i pul kilometru ale nevyjdou do prirody jak je rok dlouhej.

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (Roumen komunistaR (25.9.2021 13:34) reagovat
A nebudeme liečiť žiadnych veriacich lebo a) pôjdú do neba b) uctievajú všemocnú bytosť, nech ich lieči ona. Zároveň zakážeme hasičom a policajtom pomáhať veriacim pre tie isté dôvody :-P

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (ifiiiifiifiifff) (25.9.2021 13:31) reagovat
a budeme do tech budget nemocnic posilat i obezni lidi s kardiovaskularnima onemocnenima, kuraky s nemocnyma plicema, nebo pravidelny komnzumenty alkoholu s jaternima problemama atd atd?

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (:.) (25.9.2021 13:26) reagovat
Víceméně souhlasím s Frantou, jen bych to s těmi lockdowny nepřeháněl ani tehdy - ovšem za předpokladu, že by se urychlil vývoj a hlavně podávání vakcín. To, co se tady dělo v první polovině 2021, je pro mě absolutně nepochopitelné.

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (frantaR (25.9.2021 13:23) reagovat
Nevim, kdo ma doprdele predstavu, ze jsou lidi, co podporovali lockdowny a vakcinaci. Ja jsem byl velmi silne pro lockdowny a velmi silne pro vakcinaci. Za soucasneho stavu, kdy je dostupna i treti davka vakciny jsem pro uplne rozvolneni - zodpovednost je na kazdem z nas. Pokud se zacnou zaplnovat nemocnice, tak bych nevakcinovane lidi posilal do vyhrazenych nemocnic, kde by dostali zakladni peci a nezatizili zdravotni system. Prioritu by mel preventivni mamograf pred intubaci na ICU neockovaneho. Vyreseno.

Obrázek 'modlitba covidiotova' Obrázek 'modlitba covidiotova' (brnonymousR (25.9.2021 13:01) reagovat
2 minusy za 2 sekundy.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...