TechSvět  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  MyMuži  |  MotorGuru


Nalezeno 13 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátšest:
   


Odebírat

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (Ijacek 2) (22.6.2022 15:33) reagovat
Ta Syrie tam moc nesedi. To byl asi jediny konflikt kde jsem Rusakum docela fandil. Je dost mozne, ze jen diky nim neni Syrie tak ukrutne v prdeli, jako jsou Irak a Lybie. Protoze at se vam to libi, nebo ne, tak jedine co dokaze udrzet radikalni islam na uzde v zemich, kde je islam vetsinovym nabozenstvim, je nejaka forma diktatury.

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (paylotR (22.6.2022 15:20) reagovat
@Amos: Že tam rusáci dostávaj na prdel tak moc, že je Syrský písek nasáklý ruskou krví.

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (egal wer) (22.6.2022 14:50) reagovat
Amos: správna pripomienka. A stalo sa. A už temer dva roky ticho po pěšině. # https://www.ta3.com/clanok/236882/erdogan-sa-vyhraza-novym-vpadom-jednotiek-do-syrie-chce-zaistit-bezpecnost-na-juznych-hraniciach-turecka ;-)

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (PaulusR (22.6.2022 14:44) reagovat
Jako, Ukrajina může Rusko vyhnat, ale pouze se západní pomocí, Pokud se západ rozhodne jim opravdu pomoct, ne takové drobečky jako doteď, tak Rusáky poženou tak že se sto let mužik na Ukrajinskou hranici ani křivě nepodívá. Pokud opadne zájem, a tím pádem i dodávky, tak si Rusko přivlastní Donbas a za 10 až 20 let se to bude opakovat se zbytkem Ukrajiny.

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (:.) (22.6.2022 14:20) reagovat
Prdel vypadá jinak, tohle je klasický zamrzlý konflikt. Postup na obou stranách je velmi pomalý, a nastává opotřebovávací válka. A zde se ukáže, kdo je efektivní při nakládání se svými zdroji, kdo má čím válčit (zásobování zbraněmi, municí, lidmi), kdo má informace a kdo má podporu obyvatel. A i když rusko jednoznačně vede v tom, kolik má vojáků, jeho efektivita je velmi nízká a jeho zdroje jsou stručně řečeno v prdeli. Obyvatelstvo pak funguje jako partyzáni. Západ rusáky uzbrojí, jako posledně v Afgánu.

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (Pyca_ZlaR (22.6.2022 13:58) reagovat
Crháku, takže celý svět informuje o tom, jak je Ukrajina v prdeli, jen "dezinformační" médium Seznam.cz a ČT tvrdí jinak? Takže Chudobinec uz jako vyhrál, teď tam buduje Novosovětský svaz a všichni Crhové a další dezoláti slaví? Nebo jak to funguje v tvém Univerzu? ;-)

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (Amos) (22.6.2022 13:47) reagovat
Sýrie v tomto kontextu? :-/

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (fromR (22.6.2022 13:47) reagovat
[odkaz] žlutě: dobyli v poslední době Ukrajinci, fialově Orkové. Nic hrozného.

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (fromR (22.6.2022 13:39) reagovat
Crho tak už tam ta fronta vypadá cca měsíc.

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (22.6.2022 13:31) reagovat
pycla Zla: Kdyby jsi nepřebíral informace jen z českých propagandistických a dezinformačních medií, typu Česká televize, či Seznam.cz, tak bys věděl, že jsou ukrajinci v prdeli. Teda ne v prdeli ale v kleštích u Siversku a zanedlouho budou obklíčeni a uvidíme co na to Putin. [odkaz]

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (ping pong) (22.6.2022 13:30) reagovat
Mocné Rusko bude mít určitě kapacity na bourání koridoru skrz Litvu a krocení Kazachstánu, když se na Ukrajině daří a všechno jde podle plánu. Putin to říkal...

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (Pyca_ZlaR (22.6.2022 13:28) reagovat
Mě to přijde docela trefný, Ukrajinci sice mají také ztráty, ale mužici v počtu roztrhanejch Ivanů jednoznačně vedou B-). A jelikož Západ dodává stále pokročilejší zbraně, a Nuzáci to lepěj T-60 a dalšíma muzeálníma kouskama, tak mi z toho plyne spousta dobrých rusů B-) ;-)

Obrázek 'tak podte vy sraci' Obrázek 'tak podte vy sraci' (s666t666n) (22.6.2022 13:03) reagovat
to tezkoTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...