VPS  |  Domény

Přispívat do fóra mohou pouze pravidelní uživatelé Roumingu.

Zobrazení je omezeno na jedno vlákno!

 

re: re: re: re: re: Nová politická strana (MilaneseR (29.1.2015 21:11)
Uz dost, gebim se tady a ostatni na me divne koukaj :-D :-D
 
re: re: re: re: Nová politická strana (FekálR (29.1.2015 21:10)
DC, neříkej mi Fekále, já jsem Fekáj!
 
re: re: re: Nová politická strana (RomanR (29.1.2015 21:06)
@Fekál: Já asi jo, speciálně ve tvém případě :-)
 
re: re: re: Nová politická strana (DCR (29.1.2015 21:04)
Fekále, když vyhrožuje lidem násilím, tak asi nebudeš moc normální. Takže...vítej na Roumingu mezi svejma! :-D
 
re: re: Nová politická strana (FekálR (29.1.2015 21:03)
Jasně, že se domluvíme, análním sexem já nikdy nepohrdnu 8-)
 
re: Nová politická strana (RomanR (29.1.2015 21:02)
@Fekál: nj, já jsem v drobnostech důvěřivý, pokud o nic nejde - nemám důvod každého podezírat, že mi lže ;). Pokud máš odvahu se se mnou setkat a v klidu se mnou promluvit, já jsem tomu otevřen. Zítra mám čas celý den, v sobotu mám večer jsem pozvaný na párty, v neděli možná budu mít sportovní aktivitu (někdy odpoledne) a v pondělí mám schůzku s paní poslankyní Černochovou a večer s panem Konvičkou mimo Prahu. Kdy se potom zas dostanu do Prahy nevím. Pokud by se ti to někdy hodilo v době, kdy mám volno, určitě se domluvíme.
 
re: re: re: re: re: re: re: re: re: Nová politická strana (FekálR (29.1.2015 20:54)
Milanese: Vidíš, ani si to písmeno na konci nezkotroloval a hned se mi hezky omlouvá, chudinka submisivní s narušeným egem. A jak se bojí, abych mu nerozbil hubu 8-) Neboj Romane, jen ti našukám prdel.
 
re: re: re: re: re: re: re: Nová politická strana (RomanR (29.1.2015 20:51)
@Fekál: Hele, dohledal jsem tvůj příspěvek, potvrzuju přečtení, můžeš telefon smazat. Pokud máš pořád ještě zájem to probrat, tak mi dej vědět, můžem i někde sednout (když mi slíbíš, že mě fyzicky necháš na pokoji :). )
(Btw, jseš fakt s L na konci, dobře si mě dostal :) ).
EDIT: Roman - 29.01.2015 20:52:13
 
re: re: re: re: re: re: re: re: Nová politická strana (MilaneseR (29.1.2015 20:40)
Fekaaaj ulitmate troll :-D :-D
Tohle vlakno me bavi cim dal vic
 
re: re: re: re: re: re: re: Nová politická strana (RomanR (29.1.2015 20:37)
@Fekál: Promiň! Já jsem si dovolil to jednou nezkopírovat a napsat ručně, netušil jsem, že je to I :). Pokud máš zkušenosti, byl bych samozřejmě za podporu rád. To, že se strany staví odspoda vím, Kalousek to při zakládání TOP09 opakoval pořád dokola. Já si nemyslím, že je to nutně nejlepší způsob. Chci samozřejmě mluvit s lidmi v krajských městech - pokud se budu chtít dostat do parlamentu, tak tam musím mít kandidáty, nicméně si myslím, že pokud chci mít stranu fakt dobrou a fakt bez korupce, tak bude vhodné, pokud se s každým kandidátem dobře seznámím, než jej pustím do strany. Chtěl bych, abych mohl za všechny lidi v mojí straně dát ruku do ohně.
 
re: re: re: re: re: re: Nová politická strana (FekálR (29.1.2015 20:23)
Já jsem agresivní? Ty mě tady zveš Fekálem, přitom jsem FekáI - s velkým i na konci čteno jako fekáj >-O Debile. Právě pro to,abych ti řekl své zajímavé názory se s tebou chci sejít, působil jsem delší dobu v jedné místní samosprávě, vím jak to chodí v zastupitelstvech malých obcí, vím co potřebují a kdybys to myslel vážně, věděl bys, že strana se staví zdola. Mám spoustu zajímavých nápadů, když si dohledáš moje příspěvky tady, dojde ti, že pracuju jako advokátní koncipient, třeba v oblasti pracovního práva mám znalosti a zkušenosti, myslím, že bych ti mohl pomoc, kdybys fakt chtěl stavět program a nebyl srábek, debil a měnič názorů jak teď říkáš.A přestaň mi říkat Fekál, na konci je velké i a čte se to jako fekáj, ti to nebudu pořád opakovat.
 
re: re: re: re: re: re: Nová politická strana (MilaneseR (29.1.2015 20:17)
můj čas je drahý ;)

:-D :-D :-D
I sense olololo's return :-O
 
re: re: re: re: re: Nová politická strana (RomanR (29.1.2015 20:15)
@Fekál: Psal jsem, že jsem včerejší diskuzi nečetl, byla fakt dlouhá. Nicméně já s tebou o schůzku nestojím, jseš agresivní a nezdá se, že bys měl nějaký zajímavý nápad, který by mohl program mojí strany vylepšit. Z toho důvodu ani nemám důvod s tebou telefonovat - promiň, jestli tě tím urážím. Dokud nebudeš mít něco lepšího, než že jsem srábek, debil a měnič názorů, nebudu dále na tvoji kritiku reagovat, můj čas je drahý ;). Nicméně podotýkám, že si tě jako člověka vážím, a pokud se třeba někdy rozhodneš přijít s dobrým nápadem, budeš mít u mne dveře otevřené (ale bez zbraní) :).
 
re: re: re: re: Nová politická strana (ColomboR (29.1.2015 20:07)
Milanese: Jo, to je právě ten rozdíl mezi "geopolitikou" a "národním sentimentem". Geopoliticky to bůhví jak důležité nebylo. Ale co se týče národního sentimentu...

Bohužel se jim to vrátilo, zejména kvůli medializaci války. A v současné době se Amerika dost uzavírá, což souvisí i s tím, že nejsou vůbec schopni spolupracovat s místními složkami a pochopit lokální situaci v Iráku, Afgánistánu atp. Což způsobuje, že jejich tažení do těchto zemí nic nevyřešilo, protahuje se a následné medializace totálně zlikvidovali národní sentiment...
 
re: re: re: Nová politická strana (MilaneseR (29.1.2015 20:02)
Diky, ted se mi ulevilo, uz jsem myslel ze jsem uplnej kreten (jsem jen castecnej).

Jasne, s tema genama je to pritazene za vlasy. Nicmene...historie se opakuje, to je bez diskuze. Nejaka obmena tam je, ale jak rikam, meli bychom mit aspon historii na pameti. Nerikam zit v minulosti a uzkostlive na vsechny plivat (ac mozna muj projev tak vyznel, tak se ho ted snazim trochu mirnit), ale nikdy bychom nemeli zapominat, jak probihala historie a kde je nase misto (tim myslim geograf...
Tento příspěvek je dlouhý. Klikněte pro zobrazení celého příspěvku.
 
re: re: re: Nová politická strana (ColomboR (29.1.2015 19:56)
Satrif: Až na to, že s těmi nácky a komouši máš pravdu a obojí je spojené v novém sovětském svaze v čele s generálním tajemníkem Putinem.
 
re: re: Nová politická strana (SatrifR (29.1.2015 19:43)
jóóó, tak geny. Tak už chápu tvůj pohled na svět, zrádci, náckové, komouši se záluskem na východní evropy. Všechno je stejné jako dřív.

Já právě tvrdím naprostý opak. Já se chci paktovat s Anglii a Francii, ale nejdřív se jim musíme co do státnosti vyrovnat, aby nás brali jako opravdové partnery a ne přizdisráče, kteří lezou pod ochranné křidýlko a kouří dyka. Protože teprve když za něco stojíš, můžeš mít kámoše.

Ano, v Mnichově se dopustili zrady. Na tom se shodneme. A pak ještě jednou při okupaci. Ale vážně chceš tahat tak staré kostlivce? Pak nemůžeš věřit vůbec nikomu, vůbec!
 
re: Nová politická strana (MilaneseR (29.1.2015 19:21)
> Satrif:
Rikam, kdo co mel nebo nemel, a na zaklade toho nekoho oznacuju za zradce. Protoze to zradce je ;-)

Neni to proto, abych nekoho mohl oznacit za zradce, on sam se za zradce oznacil tim, ze nedodrzel smlouvu. Co na tom nechapes? Na tom neni nic ani emotivniho z moji strany, to je proste konstatovani. Proc se mnou nesouhlasis v takovehle zakladni definici pojmu, jsem zmaten =)

Lide, kteri mi tak hrozne ublizili jsou mrtvi, to mas pravdu. Ale sve "geny" predali dal a mel bych byt prinejmensi ostrazity se s nimi znovu paktovat. To ti taky nezni logicky? Vzdyt sam rikas, ze se nechces s Francii a Anglii paktovat, protoze maji nejake svoje jine zajmy. Ja rikam oklikou to same, nechci na ne spolehat s obranou svoji zeme.

Prijde mi, ze na me zbytecne utocis =)
 
re: re: re: Nová politická strana (Svatá Kedlubna Sedmiděsná) (29.1.2015 19:15)
Satrif: Možná trpí kedlubnititou, já to mám podobné. Jenže to se těžko dělá jinak, aspoň mně. Mám nějaký bud sebezáchovy, tak secítím bezpečně někde a něco jiného mě ohrožuje. Takže já vidím zrádce tak nějak logicky.
 
re: re: Nová politická strana (SatrifR (29.1.2015 19:07)
Milanese:
Ale tys ne přistoupil na mojí diskuzi, ty jsi nikdy ne přistupoval.

Pořád říkáš kdo co měl nebo neměl, abys jednoho mohl označit za zrádce a druhého arogantním. Posledních několik měsícu z tebe na každém kroku cítím potřebu jedny označovat za hodný hochy a všechny ostatní za špatné hochy.

Já ti popisuji reálný svět, neser mě s nějakým omlouváním neomlouváním, nech si to do hodin teologie. Pakty fungují tak, jak fungují. Lidé, kteří ti tak hrozně ublížili jsou dávno mrtví.

 
re: Nová politická strana (Freez) (29.1.2015 18:55)
Furt se oháníš dialogem ale zatím z tebe krom hromady keců nevypadlo nic kloudnýho. Navíc styl jakým komunikuješ je opravdu extremě otravnej.
Až budeš mít nějaký výsledky tak se oháněj s NATO a EU, zatím zníš jak středoškolák kterej si představuje jak bude hned po škole managerem a brát 150.
 
re: re: re: re: Nová politická strana (FekálR (29.1.2015 18:53)
Pořád odbíháš od tématu? To co píšeš nejsou sporty, ale dětské hry u kterých se ani nezadýcháš, i ta dinamitka je větší chlap než ty. Mně je fuk jak dlouho sem chodíš, pořád budeš srábek. To tvoje největší pravděpodobností je další úskok, neumíš říkat věci na plné koule a budeš vždy jen možná, nejspíš, nejsem si jistý, neříkám, že mám pravdu, pokud někdo nemyslíte něco lepšího, prostě jsi charakterem srábek. Ja ti říkám otevřeně, že se sejdem, včera jsem ti sem dokonce dával telefon, nezavolal jsi, takže máš soc fobii a sedíš jen za kompem. Takový malý čecháčský hrdina, viď? A opět si neodpověděl na otázku, ani na tu následující, kecko.
 
re: re: re: re: Nová politická strana (DCR (29.1.2015 18:49)
Stejně ti to nepomohlo, seš pěkně tupej.
 
re: re: re: Nová politická strana (RomanR (29.1.2015 18:47)
@Fekál: Vskutecnosti delam spoustu sportu, kdyz mam prilezitost, napr squash, volejbal, tenis, windsurfing, lezeni na stene, nakou dobu jsem delal aikido a spousty dalsich sportu nebo pohybovych aktivit me bavi. A na roumen se neseru jako novacek, ja znam roumena skoro od jeho vzniku, muj druhej nick, co ted aktualne nepouzivam, byl registrovanej xx. 5. 2011 (ale chodil jsem sem daaavno pred tim datem). A nevim, proc ti prijdu jako srab, ja ve volebnim programu pisu, ze islam jako ideologie je s nejvetsi pravdepodobnosti problem. To je prosim tvrzeni, ktere je schopne nasrat cca 1.6 miliardy lidi. A ja tohle tvrzeni rikam otevrene a podepisuju se pod nim vlastnim jmenem. Jak se jmenujes ty, hrdino ? ;-)
EDIT: Roman - 29.01.2015 18:48:11
 
re: Nová politická strana (XR (29.1.2015 18:37)
57kil ? to si riadne vypaseny ... si zase zral slaninu cez vikend ze ?
 
re: re: Nová politická strana (FekálR (29.1.2015 18:36)
Si věříš, když si myslíš, že bys stihl použít pepřák. Jo, 57 kilo, to budeš pěknej chcípáček, není divu, že ani s hlavou to nemáš v pořádku. Žádný sport nejspíš taky neděláš, jen sedíš na prdeli u počítače a mektáš na netu. Já se tě nesnažím nepadnout, srabe. Já vlastní web nepotřebuju, já mám rouming a ty se mi sem sereš, socko. Se snaž vyvarovat čemu chceš, dřív nebo pozdějc na budku dostaneš, když si se mnou dáš dostaveníčko, může to být dřív a ulechčí ti to trable. Když nedokážeš odpovědět na tu přímou otázku o terorismu tady, možná by to šlo lépe v reálu. Pokud nejsi uťáplej srábek se sociální fobií, tak se mnou půjdeš ven a probereme naše názory, hezkou čistou diskuzi bez násili ;-) Co ty na to, punťo?
 
re: re: Nová politická strana (kapiláraR (29.1.2015 18:35)
za slovo "hovoř" by měl člověk hořet v pekle. to je tak vošklivý.
 
re: Nová politická strana (RomanR (29.1.2015 18:32)
@Fekál: já vážím 57 kilo a mám nerad násilí. Takže když bys mě chtěl fyzicky inzultovat, tak by to asi skončilo tak, že bys měl v očích můj pepřák, který od vstupu do politiky nosím a převzala by si tě policie. Pokud se mnou nesouhlasíš, tak se mnou hovoř a nesnaž se mne napadnout - já fakt nejsem typ, co by se rád pral - ani na to nemám potřebné fyzické dispozice. Pokud máš pocit, že jsou mé názory špatné, můžu ti pomoct založit vlastní web, kde můžeš lidi přesvědčovat o tom, že je tvé řešení problémů správné, nebo že jsem debil. Použití fyzického násilí bychom se měli v politických otázkách snažit co nejvíce vyvarovat.
 
re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Nová politická (Svatá Kedlubna Sedmiděsná) (29.1.2015 18:27)
DC: Nekonečný růst je jen důsledkem vzájemně výhodné směny, kdy si dvě osoby vymění věci tak, že každé vzroste životní úroveň. Růst může zabít pouze násilí, při kterém směna není ani dobrovolná, ani vzájemně výhodná.
 
re: re: Nová politická strana (FekálR (29.1.2015 18:26)
Jasně, a něco nového kromě toho, že ty vždycky přijdeš s nejlepším řešením nebo ho hned přijmeš za své a budeš kam vítr, tam plášť? Ta tvoje stránka mě pěkně sere, ale zase ne tolik abych na ní spustil ddos, stejně na ní nikdo nechodí :-D Je úplně super slyšet, že máš řešení, ale neřekneš nám ho a budeš se tady místo toho milionkrát obhajovat kecama ;-) Neupřesnil jsi nic, neodpověděl jsi na přímou otázku. Kdybys měl koule, dal by sis se mnou schůzku, abych ti rozmlátil ciferník, co na to říkáš?
 
 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...