Dropbox  |  Domény  |  Webhosting  |  VPS

Přispívat do fóra mohou pouze pravidelní uživatelé Roumingu.

Zobrazení je omezeno na jedno vlákno!

  Strana z 22

re: Climate change hoax (FarářR (21.9.2019 17:58)
A clovek by rekl, ze auto lidi kupujou aby s nim nekam jezdili. B-)
 
re: Climate change hoax (SatrifR (21.9.2019 17:55)
Mem: pokus se prosím představit takovou síť zastávek, aby většina lidí to k nim měla od domova 15 minut. =)
neustále čekáš neustále řídíš
Interakce s jinými těly je samozřejmě méně příjemná než svévolné prdění v soukromé kabině. Ale trochu jsem doufal, že najdeme pádnější argumenty pro posouzení kvality hromadné dopravy.

BG: ok. Ale já se o to pokusím - posunout naši kulturu o ždibec ke střídmosti. Sleduj mě za 10 let ;-)

Data k tématu
- žá...
Tento příspěvek je dlouhý. Klikněte pro zobrazení celého příspěvku.
 
re: Climate change hoax (adamsR (21.9.2019 16:52)
Víš, miláčku, jednak jim to sponzorují ty vyspělé země, které se to nám zároveň snaží zakazovat, jednak tu za Marie Terezie nebyla v Evropě jedna a čtvrt miliardy lidí, a jednak už technika od dob, kdy jediný zdroj energie bylo uhlí (a větrné a vodní mlýny), taky o cosi pokročila.

A se svými zdroji si můžou dělat, co chtějí, pokud si dokážou ty svoje plyny udržet nad svou Afrikou. Dokážou?
EDIT: adams - 21.09.2019 16:53:32
 
re: Climate change hoax (IngressR (21.9.2019 16:23)
Je to to samé jako s tím odlesňováním v době Marie Terezie se odlesňovalo jako o život a proto máme dnes pole a mezi nimi pidi ostrůvky "lesa", ale běda aby si Brazílie nebo Rusko dovolilo kácet nebo zapalovat lesy jako my před 200 lety. Celou průmyslovou revoluci jsme postavili na uhlí, ale africe to musíme zakázat. Štouráním klackem do písku dosáhnoun na koupi jadernýho reaktoru nebo elektromobilu... Jděte do píči, každý si může dělat se svými zdroji co chce... A pokud se USA nebo rozhodne to komukoli zakázat tak má smůlu, dokud to tam nevybombarduje a nepřeválcuje tankama.

Stačí do rozvíjejících se zemí nalít dost kapitálu. Takto můžete pomoci indickým dětem [odkaz]
 
re: Climate change hoax (adamsR (21.9.2019 16:15)
Tohle si tu odložím...

[odkaz]

až nám EU bude zase vysvětlovat, jak je životně důležité omezit příkon vysavačů.

Afričan má jasno, chce to víc elektráren a klimatizovat.
EDIT: adams - 21.09.2019 16:16:07
 
re: Climate change hoax (KOFER (21.9.2019 14:12)
Tak to ho rovno objedname posudkovemu na socialku s linkom na raumona. Daju mu plnu invalidku na 140% a rovno ho tam mozu aj popravit ako neuzitocnu zataz, vyzierajucu zdroje. Tie 3 bitcoiny uz sral pes.
 
re: Climate change hoax (socketR (21.9.2019 13:59)
a neni to tym ze gurbuxovi ostava 9 rokov zivota lebo potom pojde do duchodu? tak ho muzou zabit. win-win
 
re: Climate change hoax (WujcR (21.9.2019 13:51)
Ingress: No jestli se bude důchodový věk stále posouvat, tak nakonec žádní důchodci být opravdu nemusí! :-D
 
re: Climate change hoax (KOFER (21.9.2019 13:10)
CG gurbi, prave si prerazil dno ktore si sam stanovil.
 
re: Climate change hoax (IngressR (21.9.2019 13:09)
Já nevím co see řeší, prostě zabít polovinu všech na planetě. Thanos. Důchodci nejsou ničím užiteční, jen ujídají zdroje.
 
re: Climate change hoax (honeyR (21.9.2019 13:04)
BG není rozmazlený, on se jen vžívá do role rozmazlených a nezištně argumentuje ve prospěch jejich rozmazlenosti a ještě to drze přiznává. Protože buď jsi rozmazlený, nebo žiješ v jeskyni. To fakt nemá ale cenu se snažit diskutovat nějak věcně, když jedeš takový dada...
 
re: Climate change hoax (socketR (21.9.2019 12:41)
"Protože se socket záměrně odstěhoval mimo civilizaci je nějakým způsobem relevantní k nadužívání* osobní automobilové dopravy obecně."

keby vies co vsetko som tym odstahovanim ziskal a co stratil..
ale ked niekomu vyhovuju kazdodenne zapchy (aj autobus stoji v zapche, viete o tom?) a dostupnost obchodov s tym ze tie tasky potom musite naozaj vlacit cez cele mesto (co som robil, peso).. ja mam teraz nejake to auto ktore funguje a vsetko je ok. v zapche nestojim. bez auta som mimo civilizace fungoval asi mesiac. bolo to mozne za cenu straty asi troch az styroch hodin denne mojho cisteho volneho casu.
 
re: Climate change hoax (BGR (21.9.2019 11:15)
Satrif: neber to tak, ze som rozmazleny. Ja sa len vzivam do roly beznych ludi. A bezni ludia nesetria, bezni ludia si chcu uzit nejaky komfort. Urcite sa mozme zhodnut, ze zhyckanost 1. sveta je problem, ze si ziju nad pomery. Ale good luck presvedcit ich, nech idu zit do jaskyne. Debata o tom, ci auto setri alebo nesetri cas sa zvrtla do kydania na ludi, ze si ziju nad pomery a auto by vo vacsine pripadov nepotrebovali.
Prirodzene, ked sa niekto zo zelenych dobrosracov ozve, ze sa musime uskromnit, a ze to vobec nie je zlozite a ze to ma minimalny dopad na komfort ludi, tak sa ozvem a pokusim sa rozsirit jeho obzor z pohladu s ktorym nepocital. Druha vec, ktora ma irituje, ze ma niekto tu drzost poucovat ludi ako maju zit, ked sa k situacii vacsiny z nich nepriblizili.
 
re: Climate change hoax (MemR (21.9.2019 11:08)
„Já ten pocit většího péra za volantem mám“
Aha, ale z toho fakt nejde paušalizovat

„Hanlivé komentáře o luxusní hromadné dopravě jsou dodatečnou nápovědou“
Tak to ani omylem, MHD je objektivně blbá, máš to daleko na zastávku (např. já to mám na vhodnou (abych nemusel složitě přestupovat) 15 minut! Za tu dobu dojdu do centra pěšky, což taky dělám), neustále čekáš, nuceně interaguješ s ostatními lidskými bytostmi a s jejich tělesnými projevy... co na tom není k hanění? Je to prostě nutné zlo :-O
 
re: Climate change hoax (WujcR (21.9.2019 11:01)
Dost dobrej manifest. Přidal bych se k nim a navrhl, že pokud nebude všechno ze 100% obnovitelných zdrojů jak píšou, tak začnem bojkotovat všechno, co je 99% a méně obnovitelné. Prostě taková generální stávka na všechny ty odporné produkty a služby, které nenaplňují náš program!
 
re: Climate change hoax (SatrifR (21.9.2019 10:47)
Satrif vytýká honeyemu argumentační fauly nejméně -> Satrif se honeye zastává -> Satrif si myslí, že je honey sluníčko, kterému všichni ubližují.

Ne. Ale mám pocit že obě strany se osočují z extrémů, které doopravdy nikdo z vás nemyslí. Přiznávám ale, že jsem nějaké kusy vlákna nečet, tak možná mi unikly nejhorší perly, ale to co repostoval BG bylo vpohodě. Ale byl tady ten druhý týpek - Tomsus - ten je naprosto strašný.

Já sám nějakým mindrákem trpím, třeba si t...
Tento příspěvek je dlouhý. Klikněte pro zobrazení celého příspěvku.
 
re: Climate change hoax (MemR (21.9.2019 9:38)
„na základě tohoto výkladu zcela rozdrtím pisatele a pak se poplácám po rameni" udělal tady honey nejméněkrát“

Jasně, honey mi místo argumentů oznámil, že vraždím svoje děti, když jezdím autem a end of story, ale on je vlastně sluníčko, kterému všichni ubližují. :D

„muži víc lpí na autech, protože je to jejich safe space“

Stejně jako tvoje komentáře o penisu mi to spíš připadá, že nějakým mindrákem trpíš sám. Já znám naopak lidi, kteří prostě potřebují pragmaticky fungovat a ani nepřemýšlí o tom, jaké auto mají (maximálně, aby se jim tam vešly dětské sedačky a týdenní nákup). Ale třeba se jen každý bavíme o různých lidech, my s BG o normálních členech společnosti, ty o nějakých mileniálech, kterým závidíš jejich BMW (a penis). Ok, proč ne, ale to do téhle debaty asi tak úplně nepatří.
 
re: Climate change hoax (MemR (21.9.2019 9:34)
Tým kolem Grety se cítí jistý v kramflecích a tak už nedokáže dál ovládat své levičácké autoritářské choutky a natvrdo označuje oponenty za minoritu, která se má začít bát. :-O
[odkaz]

Jinak tady je rozebraný ten levicový manifest, o který se stávka opírá, je to skutečně děsivé čtení (a pevne doufám, že kdyby se aspoň část stávkujících obtěžovala přečíst si, co vlastně podporují, tak by se od toho distancovali)
[odkaz]
 
re: Climate change hoax (AironwoodR (21.9.2019 0:28)
Bože, kokoti.
 
re: Climate change hoax (BGR (21.9.2019 0:08)
Az na to, ze keby naozaj v honeyho prejave bolo "ale v mnoha taky ne", tak by zvysok diskusie nenasledoval v tejto forme. Honey zaujal razny postoj, ze akekolvek pouzivanie auta je plytvanie casom.
 
re: Climate change hoax (SatrifR (20.9.2019 23:58)
Jako celá ta diskuze mohla vypadat takhle

honey: já vím, že v mnoha případech auto šetří čas, ale v mnoha taky ne
BG: ty nechápeš, že v mnoha případech auto šetří čas
honey: jo, jsou tady tyhle případy, ale ty další se dají řešit jinak
BG: nevíš nic o životě, ani o logice. Nemáš tři děti a nemocnou matku a nepraská ti stěna domu.
EDIT: Satrif - 20.09.2019 23:59:11
 
re: Climate change hoax (SatrifR (20.9.2019 23:50)
nevím jestli se nějak jmenuje tahle mutace panáka, ale takový to "vyložím si větu nejagresivnějším a nejdebilnějším možným způsobem, na základě tohoto výkladu zcela rozdrtím pisatele a pak se poplácám po rameni" udělal tady honey nejméněkrát (hlavně na úplném začátku). BG odlidšťuje oponenty imrvére a je za hrdinu místní pravice, krása.

Protože se socket záměrně odstěhoval mimo civilizaci je nějakým způsobem relevantní k nadužívání* osobní automobilové dopravy obecně.

Ta kultura je prostě tak zažraná, že sebemenší výtky vypadají jako snaha zrušit "dobrý den" a dávání dárků na narozeniny. Přitom to ani nikdo neruší. Honey, jako normální člověk, respektuje výsledky svobodných volbec a žije v mírné koexistenci se společnosti.

*to jest případy volby auta i v případech, kdy měřitelné hodnoty jako peníze a čas jsou v neprospěch.

Ještě volně k tématu. Na vystoupení Caveman (doporučuji) komediant vykládá o stereotypech, že jak si ženy nárokují domov a rozhodování o domácnosti, tak muži víc lpí na autech, protože je to jejich safe space - kde ženská nemá moc. Možná i proto je to tak citlivé téma.
 
re: Climate change hoax (MemR (20.9.2019 16:47)
Použít jeho nick a slovo „chápe“ v jedné větě, ten BG je tak jízlivý. :D
Jinak i po 3 dnech má řečnická otázka zůstává :-/ [odkaz]
 
re: Climate change hoax (BGR (20.9.2019 16:42)
takze uz honey chape, akym sposobom niekedy auto setri cas?
 
re: Climate change hoax (socketR (20.9.2019 16:22)
vsechno ne, ale ked chcem niekam ist tak bez auta je to takmer nemozne.
 
re: Climate change hoax (honeyR (20.9.2019 16:17)
socket 14:57 přesně to jsem se snažil naznačit, ale BG to pochopil tak, že v každé dědině má být supermarket s oblečením a stavebninami. Ale kokot jsem já, aby bylo jasno ;-)

BG: Tak u soudu se mj. neprokazují jako notoriety, tedy např. že po pondělku je úterý, nebo že jsou dny, kdy neprší, a pokud nežiješ v Británii nebo Irsku, tak je jich i víc než tři.

A naposledy, honey kurva netvrdí, že se má všechno dělat bez auta, omg tyvole, jak těžký je se s tím smířit? 8-)
 
re: Climate change hoax (socketR (20.9.2019 15:49)
vidis, ako u nas. preto chodim este dalej a urobim velky nakup s autom samozrejme. mozno honey chce aby som si na zahrade choval slépky
 
re: Climate change hoax (BGR (20.9.2019 15:43)
U nas je stale jednota, ale nik tam nechodi rad, lebo to objednavaju jak kurvy za socializmu. Vobec sa neprisposobuju dopytu, tak objednaju vela veci ktore sa nepredaju a tie co by sa predaju tych neobjednaju dost. Takze je tam akurat plno picovin, ktore nik nechce.
 
re: Climate change hoax (socketR (20.9.2019 14:57)
ale tie jednoty skutocne skrachovali lebo sa zmenila kultura zivota a cestovania. napriklad v nasej dedine aktualne rusia aj ten mikroobchod. ale vies ze ma to vobec nezaujima lebo som tam bol asi trikrat a nikdy tam nic nemali?

aktualna stredna trieda proste obcas sadne do auta a urobi rodinny velky nakup v obchodnom centre s velkym vyberom a s minimalnou stratou casu. plus obden/denne nejake to cerstve pecivo po ceste z prace. ktovie ako by to robili bez auta, bol by som celkom zvedavy. honey nech mi ukaze sobotny bus s desiatimi rodinkami a kazda bude mat viac ako 4 tasky s nakupmi. teoretik
 
re: Climate change hoax (BGR (20.9.2019 14:51)
Ja ti to zhrniem za neho, aby ta nejeblo, lebo uz som rekonstruoval jeho myslenie.

"moze mi honey vysvetlit ako sa to da dat bez auta?"
Nemas plytvat prirodnymi zdrojmi, mas setrit zdroje a prirodu. Mas teda jest skromne a nakupovat len tie veci, ktore sa daju kupit v mikroobchode.

"no asi to bude tym ze kazdy uz ma auto a pri ceste do roboty alebo z roboty si aj nakupia."
Tym si len potvrdil jeho mylnu domienku, ze vdaka autam tieto jednoty skrachovali. Pritom je to tak, ze sa to proste neoplati mat na dedinach vacsi obchod so sirsim sortimentom, aj keby na tych autach zakaznici nechodili do velkych miest.
 
  Strana z 22


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...