Webhosting  |  Domény  |  VPS- Obcan Vanek -
Obrázek - Obcan Vanek -
TwinPrank IMG-20200525-WA0003 Aerial View of a Pyramid of Giza  paradni rouska - vypadek -  20200527 204430
Komentáře (57) Komentovat Nezobrazovat

-_Obcan_Vanek_-.jpg (oTvorR (8.10.2019 11:10)
A taky uznavam, ze nazorovo plularita na Havla tu je a asi jeste dlouho bude. ja si nemohu vazit cloveka co lhal lidem, i sve ženě. To proste nemohu. Ale nakonec zase uznavam, ze se v nem mozna strasne pletu. I kdyz si to nemyslim.

-_Obcan_Vanek_-.jpg (oTvorR (8.10.2019 11:08)
Ehmm, víte,, ono je potřeba,, ehmm ,, se na to divat jaksi s odstupem,, zahajit dialog a ehmm, hmmm ehmm vest dialog, ktery otevre dvere ehmm ehrmm, porozumeni že? a tak nejak ehmm dat prostor tak ehmm druhemu pohledu že a ehrmm, prozkoumat celou zalezitost a ehmm,,,hmm,, dat sanci jinemu nazoru , že .. jaka že byla otazka? ehm to je vlastne jedno , že?

-_Obcan_Vanek_-.jpg (oTvorR (8.10.2019 11:08)
a lhal, že bude prezidentem pouze do řádných voleb (tedy necele období, nakonec byl 4 x !! . Restituoval si SVOJE majetky - zase lhal. No a o ostatnich vyrocich, ty bych shrnul asi takto :

-_Obcan_Vanek_-.jpg (oTvorR (8.10.2019 11:07)
Co mam ja, na tom až tolik nezaleží. Pro me zustava velmi rozporuplnou osobou, ktera rozhodne nebyla tak pozitivni, jak byl prezentovan a predstavovan. A rozhodne udelal mnoho chyb. Otazka je, jestli vedeme nebo ne. Ja na nahody neverim, takze za vsim vidim duvod. Na druhou stranu je pravda, ze byl prezentovan az tak kladne, ze to v podstate nemohl naplnit a to je spis chyba medii. Pro me t byl slabý prezident a to je asi to nejpodstatnejsi. At byl jakykoliv, pro funkci prezidenta byl zcela nevhodny,,,

-_Obcan_Vanek_-.jpg ((-----)) (8.10.2019 11:03)
oTvor: Tak jestli je tohle vsechno co mas, tak je to proti Zemanovi, fakt svetec...

-_Obcan_Vanek_-.jpg (oTvorR (8.10.2019 10:56)
Pro me asi zustane navzdy slabochem a nastrcenou figurkou. Ale chapu, ze jini to vidi jinak. I pres to neprestanu pripominat jeho očividne lži a fauly.

-_Obcan_Vanek_-.jpg (oTvorR (8.10.2019 10:55)
Nebude se privatizovat (až na moji Lucernu), nebudu kandidovat dvakrat (ehmm), Nebojte se nezamestnanosti (???), manželce nevěrný, často opilý. Pravdomluvný, stejně jako Kocáb vyhnal rusy. Tot muj pohled, toto me argumenty. Kdo chce vidí, kdo nevidí věří (čemu chce). Uznavam, ze jsem mu i zazlyval skartaci spisů STb, ale s tim patrne nemel nic spolecneho. I tak za me prilis moc škod. Ale ne vlastne, byl to svetova osobnost, vlastne se divim, ze nedostal nobelovku za mir, zaslouzil si ji stejne jako Obama..

-_Obcan_Vanek_-.jpg ((-----)) (8.10.2019 10:44)
Dneska je moderni plivat na Havla a kdo chce plivat, sliny si vzdycky najde, viz. kozy.

-_Obcan_Vanek_-.jpg ( . ) ( . ) (8.10.2019 10:18)
Tak určitě...a proto Jakeš při jakékoliv příležitosti vždy rád s úsměvem na tváři zopakoval, že Havel byl úplně nejvíc nejlepší kamarád. HNUS!

-_Obcan_Vanek_-.jpg (DD) (8.10.2019 10:16)
... kteří měli později, v době kdy už nedržela moc KSČ, možnost s tím něco dělat ale nedělali.

-_Obcan_Vanek_-.jpg (DD) (8.10.2019 10:15)
Proč to řekl? Protože jsme civilizovaný národ a věříme v právní stát? Máš snad nějaké podklady či důkazy k údajne výměně moci za beztrestnost? OF nepotřebovalo komoušum nic moc slibovat, těm se stačilo podívat všude kolem že ten jejich socialismus moc dlouho nevydrží. Důvod toho že nedošlo k důslednému dodržování například lustračních zákonů (bez jejíž prolomení by nebyl například Babiš dneska premiérem) nebo že až na pár výjimek nebylo pohlaváři stíhání bych hledal spíš u lidí..

-_Obcan_Vanek_-.jpg ( . ) ( . ) (8.10.2019 10:07)
DD: Trochu z jiného pohledu...zamyslel ses někdy nad tím, proč vůbec tuto větu o "nejsme jako oni atd." vůbec měl zapotřebí říct? Proč kurva? Přiznej si už konečně, že toto vše bylo součástí plánu o poklidném předání moci výměnou za beztrestnost komunistických pohlavárů, jejich úsměvy na tvářích a poklidné dožití, či dokonce setrvání ve veřejných funkcích. Na toto vše zmrd Havel přistoupil.

-_Obcan_Vanek_-.jpg (DD) (8.10.2019 9:44)
Tady je mimochodem celý ten projev který tak nepřesně cituješ https://www.vaclavhavel.cz/cs/hanzel?dy=1989-11-22

-_Obcan_Vanek_-.jpg (DD) (8.10.2019 9:43)
To je jenda z těch lži o které mluvím, ty jsi z té diskuze četl jsi jen co se ti hodilo, ne? Neřekl nic takového co tvrdíš, řekl že nejsme jako oni b tom že se nebudeme krvavě mstít, o žádném netrestaní tam rozhodně nepadlo ani slovo, já teda nepovažuju pomstu za spravedlnost, mělo dojít k soudům, sle ne k těm lidovým jako za komoušůšů ale normálním odsouzení komunistických zločinů v rámci pravniho státu.

-_Obcan_Vanek_-.jpg ( . ) ( . ) (8.10.2019 9:26)
DD: vše je de facto popsáno v diskuzi, na kterou se odkazuješ. Co víc potřebuješ? Vše je dohledatelné. Ty jsi takový omezenec, že i kdybych teď vyhrabal Havla, na 5 minut ho oživili, a on by ti do očí opět zopakoval, že nechtěl nijak trestat komunistické zločiny včetně vražd, protože "nejsme jako oni", tak by ti to stejně bylo málo. Prostě nechceš slyšet pravdu.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...