VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  Domény  |  VPSAOC - biologicky terorizmus s COVID bublinami
Obrázek AOC - biologicky terorizmus s COVID bublinami
stredoskolaci covid dmnti fagt uz doom holubi nenavidim vas vsetkych covid ma pauzu ceska-vakcina
Komentáře (12) Komentovat Nezobrazovat

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (ale jistě) (14.9.2020 7:38)
andreas: to možná udělal, udělal, ale až když se to dostalo do bodu kdy bylo všem jasné že už je pozdě

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (andreas) (13.9.2020 21:10)
Avenger: Wrong again, idiot - Trump záměrně zlehčoval nebezpečí covidu, zatímco udělal všechna myslitelná opatření, která jako prezident federace mohl. Zejména mobilizaci průmyslu a CDC. Zbytek je na guvernérech a vždycky byl.

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (hlas bludu) (13.9.2020 20:16)
A ten Trump, to je kto? Nejaky prezident Zemegule a vsemocny riaditel osudu kazdeho cloveka, ze ma nieco spolocne s nahodnou pani s bublifukom? Pride mi to ako celkom uspesna reklamna kampan, ked tu ma nejaka nahodna ofca vytvorenu asociaciu bublifuk->prezident statu z ineho kontinentu.

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (Avenger69) (13.9.2020 20:08)
@hatefree: Miluju, když někdo dokáže vyplodit takovou faktů prostou ale emocí plnou urážku a současně tvářit, jak není morálně na výši! :-D :-D :-D

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (hatefree) (13.9.2020 17:12)
Avenger69: AOC je komunistická tupá svině. Orange man baaad?

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (Avenger69) (13.9.2020 16:56)
Demokrati: Trump záměrně zlehčoval nebezpečí covidu a proto neudělal dostatečná opatření. Republikáni: NE, to Trump rozhodně nedělal! Trump veřejně: Ale ano, dělal! :-P A vy budete AOC kritizovat za tohle? Dobří konzervativci se nám tu formují... :-D :-D :-D Ale jo, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde...

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (WoytaR (13.9.2020 15:50)
Maš pravdu, že v tom nejsme společne. Někteří jsou arogantní sebestřední kreténi, kteří nejsou schopni vydržet ani mít roušku na hubě těch pár minut a melou nesmysly o svobodě. Zkus si udělat zbrojní průkaz. To buděš překvapen o kolik práv jsi přišel a kolik poviností na tebe padne..

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (Nečum) (13.9.2020 12:09)
Rouzky jsou sračka a projev submisivity vůči fašizujicímu státnímu aparátu. Nejsme v tom společně jak někteří tvrdí. Normálního člověka ten virus neohrozí jen staré a nemocné. Trump dělal dobře že to nezavedl a nikdy nezavede plošně.

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (dhdg) (13.9.2020 12:04)
nx2k: Pokud uznáváš, ze roušky jsou potřeba, možna by stalo za to rozmyslet si i to foukáni bublin. Pokud si myslíš, ze korona je hoax, není důvod bát se shromažďování.

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (nx2kR (13.9.2020 11:31)
Step 1: pičovat na demokratku, že si sundala roušku Step 2: fandit Trumpovi, který roušku nikdy nenosí a pořádá velké srazy příznivců Step 3: profit?

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (Tak nevím ale..) (13.9.2020 10:57)
To někdo myslí vážně tenhle obrázek? Dobrý test inteligence, kterým OP neprošel

AOC_-_biologicky_terorizmus_s_COVID_bublinami.jpg (SpimfurtR (13.9.2020 10:41)
ten saponat by mel teoreticky do 20 sekund rozlozit tukovej krunyr kovida. ale co se stane s aerosolem uvnitr bubliny, to je otazka.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...