Vánoce na DX  |  Dron na DX  |  Webhosting  |  Domény  |  VPSAdam Sandler vychova
Obrázek Adam Sandler vychova
chase-the-ball Servus smrd kapitalizmu - space W.C. - Stavar theperfectsolution
Komentáře (7) Komentovat Nezobrazovat

Adam_Sandler_vychova.jpg (me) (27.1.2013 14:28)
2Ellrohir, je to zaraidene dobre, deti sa naucia ze ked zmlatia spoluziaka tak sa nic nezmeni, maximalne ich mozu pri tom chytit a dostanu oni nejaky trest. Takze mlatenim spoluziakov sa fagani naucia hned dva zakladne principy sucasnej spolocnosti: 1. nasilie nic neriesi, 2. ked ta chytia tak ta trest neminie :-)

Adam_Sandler_vychova.jpg (Ikaros271) (27.1.2013 14:26)
Jedno nebo druhý co? nechápu tě

Adam_Sandler_vychova.jpg (EllrohirR (27.1.2013 12:57)
ok, řeknu to jinak - rozčilujem se, že je ve společnosti moc násilí, prej za to můžou pc hry...ale mlátit ve škole druhý dítě kvůli oblečení, to je úplná normálka...naše němčinářka se tomu chichotá, jak její syn odmítá nosit žlutej svetr, že by ho spolužáci bili; v Simpsonovejch je to v každým druhým díle...lidi - musíte si vybrat! jedno nebo druhý =)

Adam_Sandler_vychova.jpg (ASWR (27.1.2013 12:35)
Ellrohir: Morální společnost != tolerantní společnost; morální společnost je pravý opak. ;-)

Adam_Sandler_vychova.jpg (EllrohirR (27.1.2013 11:50)
vím, že budu za moralfaqa, ale osobně mi tohle přijde dost neuvěřitelný - máme pořád plnou hubu toho, jak chceme morální společnost a slušnost mezi lidma, ale že naše děti jsou už třeba v prepubertálním věku schopný mlátit jiný děti, protože jsou "jiný" nebo rodiči navlečený do něčeho, co není "in"...a my se nad tím usmíváme, točej se o tom filmy, je to úplně normální...jak z takovejhle lidí může vyrůst ta "morální" společnost? =)

Adam_Sandler_vychova.jpg (uplne jiny pepa) (27.1.2013 11:34)
to neni ani outsourcing, to je tragedie obecnich pastvin

Adam_Sandler_vychova.jpg (PaulZyR (27.1.2013 10:32)
Aneb proč se namáhat. :-D

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...