Adblock plus makes world better place 21.06.2024 
Obrázek Adblock plus makes world better place
kam curate vy neo nazi wokepropaganda SVK hymna AI lotrando russia quick
Komentáře (37) Komentovat Nezobrazovat

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (mommafatRP (24.6.2024 20:25)
pi.hole a mas po reklamach i na telce, i na mikrovlnce... dokonce i n pracce.

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (HyperMAXRP (23.6.2024 15:16)
uBO je lepší

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (MSGRP (23.6.2024 2:42)
Ja som chodil na modelárske fóra a to zblblo všetky reklamy nadobro a navždy, nielen kvôli obsahu, ale aj kvôli všetkým možným použitým jazykom ;-)

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (cobololko) (22.6.2024 6:33)
@math1a5 odporucam openvrt router na osobytnu siet pre telku (a smart veci) kde si potom mozes nastavit veci ako ad block v ramci siete a nie len v prehliasaci

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (uBlock Origin) (22.6.2024 4:36)
hardwarový vypínač mikrofonu na TV samozřejmě...

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (uBlock Origin) (22.6.2024 3:59)
Jak vzácný je hardwarový vypínač TV, nedokážu posoudit. Kdyby ho TV neměla, tak mikrofonu vykuchám membránu pomocí kancelářské sponky a otvor zaleju tavným lepidlem.

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (uBlock Origin) (22.6.2024 3:58)
Pichus: K úpravám TV není root nutný. Crapware, "služby" Googlu atd. se odinstalovává či zakazuje pomocí ADB příkazů. I část nastavování se zvládne pomocí ADB příkazů. Celá procedura je spuštění pěti dávkových souborů a restart TV mezi dávkami. Což je akce asi na 15 minut. To mi připadá přijatelné výměnou za to, že mě pak TV po mnoho let neprudí.

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (TsantsaRP (22.6.2024 0:25)
pichus je to na tebe, ale pripojit zariadenie s mikrakom, ktore nemam pod kontrolov k netu, je ekvivalent analnej sondy, nasucho a bez zvolenia, co u zariadenia za ktore som zaplatil a mal by som byt jeho vlastnikom, je neprijatelne. Nechces nic nastavovat low skill je nedavat TV online a napojit na kompa. Easy.

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (PichusRP (21.6.2024 23:03)
Nic nikomu nevnucuju. Mě reklamy před videi taky serou, ale nemůžu chtít mit zadarmo vše. Co se týče úprav TV, tak je asi potřeba rootnout, ne? To je podle mě zbytečně složité, ale když se někomu chce, taky mu to neberu. A vypínač mikrofonu je v TV asi dost vzácná funkce.

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (anonykrysaRP (21.6.2024 21:38)
Pichus o to tem reklamam prave jde, aby prosly do mozku nefiltrovane vedomim :) Proste klidne si je muzes vytisknout, vytisk srolovat a strcit si je do prdele, ale ostatnim to nevnucuj.

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (uBlock Origin) (21.6.2024 21:01)
Pichus: Napadlo tě, že když máš něco v zorném poli, tak to zkrátka vidíš nezávisle na vůli? A co přesně je komplikovaného na odinstalování balastu, instalaci prohlížeče a doplňku? Já jsem nepsal, že mě to ohrožuje. Pouze by mě to otravovalo. Pokud to tobě přijde zbytečné, je to tvoje věc. Lidé nejsou stejní. A obzvlášť ten mikrofon znamená tak strašně komplikované řešení, že po zakoupení televizoru přepneš vypínač mikrofonu z polohy On do polohy Off.

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (PichusRP (21.6.2024 20:38)
uBlock: Napadlo tě se na ty statické reklamy prostě nedívat? Máš tak slabou vůli? Nemusíš potom vymýšlet komplikovaná řešení. Zvlášť když tě to nijak neohrožuje, tak mi to přijde hodně zbytečné. Obzvlášť ten mikrofon.

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (TsantsaRP (21.6.2024 16:54)
čimpokomončák: a co tak keby tie weby platili peniaze tym autorom, ktorych pozeram a dali mi moznost podporit autora, bud napriamo, alebo sledovanim reklam. K tomu by mohla byt ta sluzba transparetna a nie, ze ti zmazu kanal podla random vyberu, ale shadowban, pripadne ludi odhlasuju z kanalov, alebo ti algoritmus zmaze prispevok. Sledovanim reklamy mam zaplatit za sluzbu a oni ciastocne autorovi. Pokial autor z toho nevidi, nic nemam motivaciu platit. Paywall nebude, pretoze trafic pouzivaju na marketing.

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (uBlock Origin) (21.6.2024 16:24)
Když ale člověk udělá jednoduchá opatření, aby se mu běžná reklama zobrazovala minimálně a cílená se mu nezobrazovala vůbec, tak má kvůli tomu strašně "neklidný život". ;-)

Adblock_plus_makes_world_better_place.jpg (uBlock Origin) (21.6.2024 16:21)
Mně se nejvíc líbí takové ty debaty BFU tohoto typu: "Týden jsem strávil na internetu výběrem elektrické koloběžky. Pak jsem si jí koupil, ale ještě dva měsíce se mi na všech mých zařízeních zobrazovala reklama na elektrické koloběžky. Dokonce i na televizi, na které jsem koloběžky vůbec nehledal".

další...