Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  Domény  |  VipShowBabisovy tweety ted zraji jako vino. Meli bychom si je ukladat nez je Mara zacne mazat
Obrázek Babisovy tweety ted zraji jako vino. Meli bychom si je ukladat nez je Mara zacne mazat
zacatek2020-konec2020-filmy Im-blind Just-be-brave Dijego bro decide Actually-its-depressing
Komentáře (13) Komentovat Nezobrazovat

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (jelendeven) (23.10.2020 16:25)
Vždyť už je dýluje po hospodách. Nevidíš tu narvanou kasírtašku? :-D Domluv si s ním schůzku.

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (izakR (23.10.2020 16:23)
To je ten cobol, co byl v dobe plandemie na dovolene v Recku a to letecky ... co to rikal,ze to tam pritahli cesti tusrisi co fur nejakm jezdi ?? a nejaky Madar co psal z Chorvatska, ze obcane namji nikam jezdit, aby to neroztahali ;-)) Ja mam Videnskou varinayu, tak bych ji mohl skrizit s tou Prazskou ;-))

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (MarikkaR (23.10.2020 15:29)
a co ten rozjetej byznys s AstraZeneca, dodá nám ta guma ty vakcíny nebo ne? :D

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (Prasohyjeník) (23.10.2020 15:19)
Taky úplně přesně nevím, co lidi mají proti Havlovi. Zvlášť ta sorta, co vykřikuje, že měl všechny bolševiky pověsit na lucerny a že teď z toho strašného zklamání musí volit Zemana a Bureše. Když se člověk trochu soudně podívá po východní Evropě a po našem prostém, leč dementním lidu (třeba na diskusích), tak musí sebekriticky uznat, že líp to rozhodně dopadnou nemohlo.

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (XXXR (23.10.2020 14:06)
A nejlepsi je na tom, ze se dodnes obvinuje Klaus a Havel, ale v privatizaci si to nejvic rozebrali prave komousi.

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (456) (23.10.2020 13:44)
goddammindabomination: Pro Komouše je Klaus největší svině v historii lidstva. Horší než Hitler, Stalin, PolPot, Amin a Cortéz dohromady.

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (poprvé humbuk, podruhé samozřejmost) (23.10.2020 13:13)
Bureš místo aby svý estébácký zkušenosti využil na trasování vira, tak dá špehovat svoje kolegy co mu přerůstají přes hlavu. A pak je sejme jak Stalin. Jestli si teď na MZ dosadí Ludvíka, to teprv uvidíme co je zatajování informací! Bych se i vsadil, že poté virus z ČR záhadně zmizí. Přičemž stejně záhadně nám budou mizet i senioři.

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (goddammindabomination) (23.10.2020 12:50)
kusaan: kdo je u tebe soudruh klaus ty zmrde? Vás komouše ten Klaus s Havlem straší po takové době že jim nemužete přijít na jmeno?

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (kusaan) (23.10.2020 12:43)
husákbabiščobolojefurt44: Tak na to se musis zeptat ozraly pravdolaskare Havla a soudruha Klause ty chcanko. Bures toho jenom vyuzil. Ale souhlasim ze cesi jsou vlastenci jenom kdyz se hraje hokej ale jinak si nechaj srat do huby a jeste podekujou.

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (husákbabiščobolojefurt44) (23.10.2020 11:57)
je třeba si přiznat, že češi jsou másla, a hovno vlastenci. Jak můžou po Husákovi, Slovákovi, tu nechat zprivatizovat zemědělství,potravínářství, chemii...tyhle strategické podniky....zkurveným stbáckým týpkem s bandou podobných za prdelí.....Neumíme si vládnou, a pak přijde drzejší gagster ze Slovenska a diktuje.....kuvafix!..i ta mafie tu stojí za hovno!

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (Prasohyjeník) (23.10.2020 11:11)
Kdyby si Bureš viděl do huby, tak by věděl, že ty zdravotníky zaměstnal on ve snaze získat další voliče. Pár antirouškařů v tom hraje mizivou roli. Bylo by fajn, kdyby si ro Burešovi voliči uvědomili.

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (ZmrdulaOpetZasahuje) (23.10.2020 10:55)
...k dokonale ceske surrealite uz chybi jen vyjadreni starosty Řeporyjí a slova o novinarske zumpe ze strany Hradu...

Babisovy_tweety_ted_zraji_jako_vino._Meli_bychom_si_je_ukladat_nez_je_Mara_zacne_mazat.jpg (Promořený ) (23.10.2020 10:35)
To nepsal ten debil, to psal někdo z Prchalovy kanceláře.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...