VPS  |  DoményBejt slovakem tak uz brousim valasku
Obrázek Bejt slovakem tak uz brousim valasku
AdAcRe kkk covid cyklsite na obtiz Z toho zvlhne kazda jak vznika moderni umeni Gaming-in-the-90s
Komentáře (33) Komentovat Nezobrazovat

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (CajgonR (28.2.2020 18:38)
DonNight: však nemusí jít nutně o všechna jmenovaná území, ale klidně jen jedno z nich a máš kladnou odpověď na tu otázku na obrázku

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (DonNight) (28.2.2020 17:28)
Cajgon: Ale třicet procent? Většina lidí ani netuší, že Lužice, Klodsko nebo větší část Slezska byly součástí Českých zemí. Ještě tak možná Těšínsko, a to taky spíš lokálně. A se Slovenskem jsme se pokojně rozešli, tak to snad lidi nepovažují za "naše.

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (456) (28.2.2020 0:29)
A ve Finsku se raději neptali. Karelia...

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (Baator) (27.2.2020 10:14)
De jure je to stále území Ukrajiny

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (Kalda) (27.2.2020 8:56)
fejk statistika, Krym je prirazenej k Ukrajine a pritom uz ho ma davno Rusko

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (CajgonR (27.2.2020 8:41)
adfdsafgwer: Tak jako snad v každém z těch případů jde o bývalé území někdy z dávné nebo nedávné minulosti které by někteří rádi viděli znovu připojené k Česku, konkrétně Lužice, Klodzko, třeba i to Slezsko (a nejen malou část), Slovensko a Podkarpatskou Rus. Ne nutně všechny najednou samozřejmě :)

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (adfdsafgwer) (27.2.2020 8:26)
To by me zajimalo, jake uzemi si cesi narokuji. Leda nejaky maly kousek slezska? A to by opravdu nekdo chtel?

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (CajgonR (27.2.2020 7:53)
Nevím co tim myslíš? Otázka je snad jasná a nesměřuje primárně na lidi z nějaké diaspory ale na ty z jejich mateřského státu. ty se z té otázky celou dobu snažíš vyčarovat nějakých sto procent u některých šedých států bez nějakých reálných podkladů.

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (That Guy) (26.2.2020 23:38)
Nikto sa nepyta, ci sa chce odtrhnut, alebo pripajat, to ma dalekosiahle ekonomicke a spolocenske dosledky. Ta otazka je jednoducha a bez dosledkov. Uz som to pisal. Zdovodnujes nezmysel.

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (CajgonR (26.2.2020 23:29)
The guy: protože máš dojem že to je 100% lidi tak to určitě tak bude? Jakou používáš statistiku ty? Něco si vymyslet a pak stále dokola tvrdit že je to pravda? Ja alespoň vycházím z reálných faktů a ne dojmů. Třeba ohledně Irska se většina obyvatel podle průzkumů trhnout od UK nechce, co se týče Irska jako takového, tak tam by si sjednocení přálo více lidi ale 100% to fakt není. [odkaz] a o zmíněném Dánsku, Finsku a Rakousku ani nemluvě.

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (That Guy) (26.2.2020 23:02)
:-) tak si prave pouzil tuto svedsku statistiku. Vysledky ktore sa nam nepacia nezobrazime a zo zvysku vyzera, ze vsetko je ok. Presne o tom od zaciatku pisem. Mimochodom, zil som 3 roky v Dubline a pol roka v Belfaste (ale uz tam bol vtedy pokoj), chod a uvidis kde som vzal 100%.

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (CajgonR (26.2.2020 22:51)
Myslíš to procento obyvatel kteří souhlasí s větou že část sousední země ve skutečnosti patří nám? To se právě ptám jak jsi přišel na těch 100%. Naštěstí to podle průzkumů vypadá že většina obyvatel Evropy má v tomhle rozum.

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (That Guy) (26.2.2020 22:18)
Pretoze si v tom celom zabudol, ako znie otazka uplne hore. Nikto sa nepyta na zjednocovanie ani nic ine. Keby otazka znela: Dal by si zivot, alebo aspon 5 euro, aby uzemie nejakeho statu patrilo opat tvojej krajine, vysledky by boli blizsie tomu co sa snazis povedat ty.

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (CajgonR (26.2.2020 22:09)
That Guy: přečti si můj komentář, hlavně první větu ;) ne, vážně, nic takového jako naprosto nesporné území nárokované druhým státem v dnešní Evropě neexistuje. A už vůbec ne v těch příkladech co jsi vyjmenoval. Nejblíž je tomu to severní Irsko, když dáme stranou právní nároky, ale i tam je dost problém náboženské otázka, mimo jiné. podle průzkumů navíc sjednocení moc nepodporují ani severní Irové natož pak ti z Irska jako takového. Tak kde jso přišel na 100% podporu?

Bejt_slovakem_tak_uz_brousim_valasku.jpg (That Guy) (26.2.2020 21:57)
Cajgon, precitaj si ten moj komentar este raz, hlavne prvu vetu. Vymenoval som stratene NESPORNE uzemia, obyvane kulturne, jazykovo a etnicky homogennym obyvatelstvom vedlajsieho statu. Na sporne uzemia sa pocase kazdy moze vysrat, suhlasim a to som presne uz napisal, ako priklad Zakarpatska Rus.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...