ByznysDeník  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  VipShowBrno kolebka premiera Fijaly 25.05.2024 
Obrázek Brno kolebka premiera Fijaly
achte auf deine Gesundheit syfilisky ukol Jak funguji cirkve Pravdive proroctvi nechodte na dvorek mame tu vytah snad je to na pojistovnu
Komentáře (103) Komentovat Nezobrazovat

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (Huš) (27.5.2024 8:38)
Kateřino, Konečná!

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (Brožík 2 ) (26.5.2024 11:28)
miko) RP (26.5.2024 10:06) Vypatlanej miko. Rusové Ukrajincům řekli, že jim v tom případě přestanou dodávat suroviny za speciální snížené ceny (ať si to platí EU, když tak chce Ukrajinu). Tak je ovlivňovali Rusové. Američané jim tam udělali Majdan, při kterém stříleli jak do policie, tak do manifestujících.

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (.:) (26.5.2024 10:29)
Oprava: Jenom americkou propagandou vymletý mozek ale může věřit tomu, že se do dění na Ukrajině NEvměšovaly i USA.

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (.:) (26.5.2024 10:28)
Že se do dění na Ukrajině vměšovalo i Rusko, nikdo nepopírá. Jenom americkou propagandou vymletý mozek ale může věřit tomu, že se do dění na Ukrajině vměšovaly i USA.

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (blm v prestrojeni 4) (26.5.2024 10:07)
Jak ze jste to tady vy ukrobuzny rikali? Co je dovoleno Rusovi osvoboditeli neni dovoleno ukronackovske svini. :-D

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (mikoRP (26.5.2024 10:06)
na ukrajine byl zvnejsku zinscenovany puc jedine to, ze rusak prinutil zvolene ukrajinske vedeni odvratit se od smerovani do eu a naopak k navratu k rusku. to se lidem nelibilo - to je ta demokracie: protesty, demonstrace. ze do toho zasahly ruske tajne slozky (furt nikde nic o zapadu) jenom prililo olej do ohne. ... a pak najednou se dovidame (z ruskych zdroju), ze to bylo zinscenovane zapadem. - jak rikam: picovina na entou, ktere muze verit jenom bezmozek, vymlety ruskou propagandou

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (.:) (26.5.2024 10:05)
miko: Tvoje halucinace vysvětlit neumím. Nejsem doktor a hrát si na něj jako ty nehodlám. Není mi 10.

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (.:) (26.5.2024 10:04)
Vojenské napadení cizí země je jiná záležitost a právo k němu samozřejmě nemá nikdo. Nikdy. Pod žádnou záminkou. Ovšem i v tomto se měří dvojím metrem. Na některá vojenská napadení prý právo existuje. Stačí slepě uvěřit dané zámince, že.

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (mikoRP (26.5.2024 10:03)
tak mi vysvetli, proc tak obhajujes rusko a jeho zajmy? nebo, jak se zda, proc se snazis o prorusky puc tady v cechach?

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (.:) (26.5.2024 10:00)
Demokracie je přesně o tom, že ve volbách může vyhrát kdokoli. Včetně těch, koho prolhaná pozice označuje za "směřující k rusku". Z vnějšku zinscenovaný puč do demokracie naopak nepatří.

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (mikoRP (26.5.2024 9:55)
je zajimave, ze ruska filska ma plnou hubu demokracie, pokud nekdo (navzdory slibum a "vuli lidu") smeruje smerem k rusku. ale kdyz je to opacne, kdyz krajina smeruje od ruska na zapad, tak najednou ma rusko pravo ho napadnout, protoze ta krajina provokovala a rusko se jenom branilo. fakt dobra logika.

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (blm v prestrojeni 4) (26.5.2024 9:55)
No a jestli kokot miko chce hajit nasili proti politikum, kteri neplni predvolebni slibym, tak by Fialovic visel uz nejmin petkrat. Jen bacha na rakusaka, aby si pro tebe nedosel. Tady nemame svobodu slova, aby sis mohl bez obav placat co te napadne. Tady panuje rezim velmi podobny tomu v Rusku a lidi jsou zavirani do vezeni za mensi ideozlociny nez obhajobu statniho prevratu.

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (.:) (26.5.2024 9:53)
Ano - říkalo se x-krát, jak se Nulandová chlubila, kolik miliard amík investoval do "demokratizace" Ukrajiny. A tito ami-picusove to vzdy zacnou odznova a odznova.

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (blm v prestrojeni 4) (26.5.2024 9:52)
miko je opet kokot a nechape, z v demokracii se politici meni ve volbach a ne v nasilnem statnim prevratu. Navic tehdejsi prezident neotocil. On jen videl, jak extremne nevyhodne pozadavky EU mela a nepristoupil na ne, protoze by znamenaly okamzitou ekonomickou devastaci zeme. A bodejt by Rusove nevinili Americany, kdyz se tim Americane chlubili a jejich zapojeni do prevratu je zcela nekontroverznim dolozenym faktem, ktery zpochybnuji jen totalne vypatlani kokoti jako miko.

Brno_kolebka_premiera_Fijaly.jpg (mikoRP (26.5.2024 9:47)
no nic, uz se to riaklo x-krat. nema to cenu. tito ruso-picusove to vzdy zacnou odznova a odznova. ukrajinci chteli smerovat do eu, na zapad, nelibila se jim zavislot na rusku. jenomze prezident po volbach najednou navzdory slibum otocil plachty (podplacen, nebo prinucen rusmi? jejich lobby byla na ua docela velka a mocna. nebo proc? ja to nevim). tak se lidi vzbourili ... a rusaci hned vyrukovali, ze americani. hlavne, ze tam operovali ruske tajne ozbrojene sily ...

další...