TechSvět  |  ByznysDeník  |  VPS  |  Domény  |  VipShow  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  HobbyDeníkCeska politika
Obrázek Ceska politika
DrevenaNoha The afterlife novy trik smejdu Propagandalf ToDelalOdbornik Dopis Buresovi
Komentáře (47) Komentovat Nezobrazovat

Ceska_politika.png (Arudel) (26.1.2020 23:33)
( . ) ( . ) Chápeš to že Němci to dělají mimo jiné i kvůli lidem jako ty? Lidem kteří o nich mluví jako o naccích a přehazují jim jejich nekolik generací vzdálenou minulost? Díky tomu se snaží být jakýsi vzor lidskosti a ukázat že nejsou nácci, třeba tím že přijmou, podle nich kolik lidí v "nouzi" bude možné

Ceska_politika.png (Nope) (25.1.2020 8:02)
Protimluv je na tom to že v Německu dnesla nevladnou nacisti, nebo teda nevím v jaké realitě žiješ ty, ale v naší ne :)

Ceska_politika.png ( . ) ( . ) (24.1.2020 23:13)
CptNotSoFcknObv: nacistické = proněmecké. Co je na tom protimluv? Nebo se taky snažíš bagatelizovat německá zvěrstva v letech nedávných? Nebo taky patříš mezi ty ovce, které věří, že nacisté byli pravičáci?

Ceska_politika.png (CptNotSoFcknObvR (24.1.2020 21:55)
kozy : "nacistické vítačské neomarxistické strany" to už je snad i na tebe moc stupidní protimluv (ale ne, kecám, na tebe to ještě tak stupidní není)...

Ceska_politika.png (DD) (24.1.2020 19:17)
Jinak cílem opozičních stran je mimo jiné kofrontovat program a opoziční práci, zvlášť k přihlédnutím k vlastnímu programu, ale těžko to je jediné co dělají.

Ceska_politika.png (DD) (24.1.2020 19:13)
Ja ho taky moc neposloucham, ale by proxy se to jeho kňouráním dostává i ke mě. Stránky ODS jsem taky zkontroloval, a rozhodně tam není Babiš v každém prohlášení jak jsi původně tvrdil.

Ceska_politika.png (PivoR (24.1.2020 17:23)
DD: jo a teď sem si otevřel Facebookový profil ODS a jako první na mě vypadl rozhovor s Fialou, ve kterém sem napočítal 13 Babišů. Babiš a důchody, Babiš a učitelé, Babiš a jeho prachy, Babiš a Agrofert, Babiš a jeho sliby, Babiš a střet zájmů... kurva mě zajímá ODS! Až budu toužit po Babišovi, půjdu na Babišův profil.

Ceska_politika.png (PivoR (24.1.2020 16:35)
DD: nemám analýzu, mám dojem - ale ten vůbec nesouvisí s babišovým kňouráním, protože babišovo kňourání neposlouchám, ani nevím jak Babiš kňourá. Zkus se vysrat na černobílé vidění světa a představ si, že nerozhodnutý volič uvidí třeba tohle: [odkaz] Já si trpělivě vyslechl celý rozhovor a vůbec se nedozvěděl nic konstruktivního. Pamatuju si z toho jen "Babiš"

Ceska_politika.png (DD) (24.1.2020 16:21)
Tak zeptal jsem se jinými slovy jestli to máš nějak podložené nebo ne, takhle napsané ti to snad stačí, doufám že z toho nebudeš dělat zase nějaké jiné závěry :) nemyslím si že by naše diskuze byla nějak zvlášť o přesvědčování

Ceska_politika.png (PivoR (24.1.2020 16:07)
DD: když vegan přesvědčuje masožrouty, aby nejedli maso, pomyslím si “asi chce lepší život pro zvířata”. Ale když babišův odpůrce přesvědčuje ostatní babišovy odpůrce, že nemaj podporovat babiše, uznej že je to trochu matoucí :-D Zeptal ses, jestli mám analýzu, nebo jen dojem podpořený babišovým kňouráním - to je přece demagogie. To je jako bych se tě zeptal “máš logaritmické pravítko, nebo si nácek?”.

Ceska_politika.png (Zorbixx) (24.1.2020 16:01)
Antibabiš, antibabiš... Program opozičních stran obvykle bývá odstavit vládnoucí strany od válu a sestavit vlastní. Co je na tom divnýho?

Ceska_politika.png (,,) (24.1.2020 15:57)
Kozy: Babiš je díky svým střetům zájmů (ne tou kauzou, ale těmi střety) Evropskou komisí nejvydíratelnější premiér, jakého ČR může mít. Takže na nějakou hráz migrace v jeho osobě zapomeň.

Ceska_politika.png (DD) (24.1.2020 15:38)
Pivo: nevím jestli to někoho přesvědčí nebo ne, jen jsem tě upozornil ať neděláš závěry na základě neúplných nebo jinak nepřímých informací. Jo a sorry že v diskuzi o Babišovi mluvím o Babišovi, asi už začínám chápat proč si myslíš že na něj každý útočí když i tohle si tak bereš, je to absurdní. A ještě něco, nevím na základě čeho si takhle domyšliš něco co si o tobě údajně myslím, ikdyž to není pravda, možná by se ti diskutovalo líp nedomyšlet si takové věci, ale to jd víceméně fuk.

Ceska_politika.png (jdsulin2) (24.1.2020 15:28)
Strasne me rozveseli, jak si tady mistni mysli, ze Trikolora ma nejakou sanci :D

Ceska_politika.png (PivoR (24.1.2020 15:26)
DD: jinak rád bych odpověděl na tvou otázku, ale tys do ní zas vecpal Babiše. Babiše nesleduju, neposlouchám, nevím co kňourá, nikdy sem ho nevolil a volit nebudu... ale ať napíšu cokoliv, zařadíš si mě do škatulky “blbá kobliha”. To je beznadějné.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...