Pravda24  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  VipShow  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  ČasProBydleníChcel by som byt taky baci ako Emil Horvath mladsi 25.05.2023 
Obrázek Chcel by som byt taky baci ako Emil Horvath mladsi
KlusPoklus dezolatnim stav Zebrik orsk prvni pravidlo smlouvani nedavej vedet zajem Teplaci
Komentáře (50) Komentovat Nezobrazovat

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (27.5.2023 6:21)
Však on dějepis taky není jediným předmětem, kde lze účelovým výkladem historie vymývat dětem a studentům hlavičky. Co třeba předměty jako Občanská výchova, Základy společenských věd, Výchova ke zdraví, Environmentální výchova atd.?

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (haxoř) (25.5.2023 22:27)
s 1 hodinou dejepisu tyzdenne to ide velmi tazko ...

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (25.5.2023 21:41)
Mimochodem takovým milým paradoxem je, že "liberálně demokratickou" politickou indoktrinaci ve školách kritizuje liberální institut: https://libinst.cz/o-nas/ Neboli liberálně demokratická ideologie má se skutečným liberalismem společného snad ještě méně než měla lidová demokracie s lidovostí.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (25.5.2023 21:37)
Více např. zde: https://libinst.cz/propaganda-ve-stredoskolskych-ucebnicich/

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (25.5.2023 21:34)
"Tržní hospodářství, jež bylo zcela volné a nebylo usměrňováno žádnými mantinely, rozdělilo ve svém důsledku společnost dle majetku. Hodnoty společenského života se zredukovaly na vztahy peněžní a zbožní…" Není to opsané z bolševické učebnice "Občanské nauky"?

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (25.5.2023 21:34)
Toto jsou citáty ze současné školní učebnice: "Nedá se nic dělat, holou pravdou je, že kapitalismus druhé poloviny 19. století byl systémem, který řadového člověka likvidoval majetkově i psychicky. Volná hospodářská soutěž bez zábran zadupávala do země jakákoliv lidská práva…"

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (kmikalRP (25.5.2023 21:31)
Na gymplu jsme došli možná k 1945. Pak se spíš stydí učit k čemu tu došlo, to jest moskalský protektorát. Dnes už se třeba učí víc, hodnotím 20 let mínus.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (:.) (25.5.2023 21:29)
To není ten důvod, proč se to neučí. Tradiční důvod je, že 1) se osnovy inovují velice pomalu, 2) pokud se dějiny učí chronologicky, přichází nedávné dějiny až jako poslední, a často se nestihnou probrat. Pak vznikají takové nesmysly jako výuka dějin v rámci předmětu český jazyk a literatura. Nicméně co si pamatuju, u nás v ČR se dějiny 20. století na školách normálně učí. Možná ne tak do podrobna, ale učí.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (25.5.2023 20:58)
adams: Moderní dějiny - například to zmíněné komunistické hnutí - se neučí proto, že lidé s více než jedním mozkovým závitem by v tom nacházeli paralely s levicovými hnutími současnými. A takováto poučení s historie jaksi nejsou žádoucí, že.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (sajnik) (25.5.2023 20:46)
Merline merline, za tvoj posrany zivot mozes len ty a nik iny (teda pokial ti babicku nepretiahol pluk rusov, potom obrat nenavist na vychod). rusaci znicili zivoty nasich starych rodicov a takisto nasich rodicov, amici nam dali slobodu (aj si posrat zivot ako primitivi ala berlin a mlm). Neni co riesit, ak nie su prigozinov trol v petrohrade. a Emil, mal som ho vzdy rad ako herca, teraz aj ako cloveka.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (nichalRP (25.5.2023 19:27)
vzhledem k tomu, ze aktualne uz jsou napady na to zrusit Benesovy dekrety a ze nas pan prezident u pamatniku v terezinu povida, ze mame prijmout "odpovednost za zlociny, ktere pachali nasi predkove", zatimco v jinych vyhlazovacich taborech byly ukrajinsti fachmani. to proste nevymyslis.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Hnidopich ORIGINAL!) (25.5.2023 16:05)
Emil by se sve rady mel drzet. Od konce WW2 to jeste ani 100 let neni. I kdyz u Zlovaka to asi chapu, kdyz zmenili strany za minutu dvanact... :o)

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (.:Gembler:.RP (25.5.2023 15:54)
Zkuste se nekdy bavit s lidmi s datem narozeni 2000 a vic. Kazdou picovinu si musej googlit a v hlave maj akorat nasrano :o) neskutecne to brzdi konverzaci, kdyz si googlej Cervenyho trpaslika, co je to server atd.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (cyklistaRP (25.5.2023 15:16)
Merlin, blm, dezolát a další obdivovatele severní Asie v demokratické volné společnosti mají potřebu z nějakého důvodu neustále lhát a překrucovat fakta a já jsem debil?

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (ujo) (25.5.2023 14:35)
amen

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...