VipShow  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  HobbyDeníkCo je psano to je dano 06.06.2023 
Obrázek Co je psano to je dano
zitkovci mas zpozdeni loupak 100 bigger conspiracy zle-jadro Predator
Komentáře (31) Komentovat Nezobrazovat

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (Cinanek) (7.6.2023 17:25)
Krásně vysvětleno, děkuji :) Holt se snažím tyhle "sračky" ignorovat, bo čím víc se o tom bude psát a mluvit, tím víc tihle nemocní lidé budou slyšet :(

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (Dezolát.) (7.6.2023 11:18)
xeon: Myslet si samozřejmě můžeš co chceš, pokud tě takovéhle halucinování ukájí.

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (Dezolát.) (7.6.2023 11:16)
miko: Souhlasím. V tom rejstříku tvých "diskusních zbraní" ale ještě chybí ty tebou nejčastěji používané: argumentační klamy z kategorie podsunutý argument a útok na osobu.

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (hmm hmm) (7.6.2023 10:27)
Na používání zájmem they/them vypadá málo zmutovaně.

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (xeon) (7.6.2023 8:43)
Dežo: To jsem si mohl myslet, vzdělání chybí a pochopil jsem že buď pracuješ rukama, nabízíš píčoviny nebo pracuješ v nějakom finančním lichva ústavu, když chodíš k lidem domů.

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (mikoRP (7.6.2023 7:17)
slusny clovek nezamenuje fakta s nazory, nenalepkuje vsechny s jinym nazorem na pockani, nezamenuje slusnost a pokrytectvi, ... atd.

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (Dezolát.) (7.6.2023 7:15)
Typické taky je, že primitivní sprostý křivák názor oponenta překroutí a pak svůj vlastní sprostý primitivismus zdůvodňuje tím, že na takový názor se slušně reagovat nedá. Přitom nereaguje na skutečný oponentův názor, ale reaguje na názor podsunutý neboli na svou vlastní lež. Například když propaguji zcela dobrovolnou vaxinaci, tak to křivák prezentuje jako propagaci pití Sava. Takže mě primitivně sprostě uráží za svoji vlastní lež.

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (Dezolát.) (7.6.2023 7:10)
Zjednodušeně řečeno: pokud slušně vyjádřím svůj názor, se kterým skutečně slušný a skutečně chytrý člověk nesouhlasí, tak na ten názor nikdy nereaguje jako hysterický sprostý primitiv.

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (Dezolát.) (7.6.2023 6:54)
xeon: Nezajímalo. Stejně bys to popřel stejně dětinským způsobem tak jako to děcko miko. Navíc ono ani tak nejde o to, zda ten mikův pohádkový dědeček používal pozérskou řeč při komunikaci se svým jakože "chytrým" kamarádem a normální řeč při komunikaci s jeho jakože "hloupým" kamarádem. Jde spíš o to, zda toho jakože "hloupého" kamaráda kvůli jeho názorům neustále primitivně sprostě urážel mikovým způsobem, nebo zda s ním komunikoval sice "lidově", ale přesto slušně tak jako každý skutečně slušný člověk.

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (haxoř) (7.6.2023 5:27)
@Dezo nemal si s tym suhlasit ;)

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (xeon) (6.6.2023 23:37)
dežo: No mě by to tedy třeba zajímalo, co máš vystudováno a čím se živíš? Ono je to svým způsobem jedno, protože to že někdo vystuduje vysokou školu nebo slouží jako doktor z něj ještě nedělá vzdělance, ale určitá sonda do vás SPD zrůdiček.

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (Dezolát.) (6.6.2023 23:12)
To ale není moje vina, že nechápeš význam slova "údajně". Já pouze tlumočím to, co zde tvrdil tvůj soudruh kmikal/from, abych dokreslil, co jste vy libtardi zač.

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (mikoRP (6.6.2023 23:04)
ty jsi fakt cislo, ty snad ani neexistujes! i muj 12lety syn umi pouzivat VPN, ty ypecko s otyskem.

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (Dezolát.) (6.6.2023 23:02)
A mimochodem fízl kmikal/from si údajně ukládá IP adresy a otisky prohlížečů dezolátských diskutérů. Takže se ho můžeš zeptat, které příspěvky jsem psal já a které někdo jiný...

Co_je_psano_to_je_dano.jpg (Dezolát.) (6.6.2023 22:54)
"Nabouraný" neexistující účet? Nemáš otlučenou hlavičku? :-D Mimochodem nějaký libtardovaný duševní dietář si před chvílí účet Dezolát zaregistroval, abych pod tímto doposud neexistujícím účtem už nemohl psát. Takže jsem si dal Tečku alespoň k přezdívce když ne do těla. :-D

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...