ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  Linh ART foto  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  VipShowDriving instructions 05.08.2022 
Obrázek Driving instructions
ceny paliv v rusku zustavaji stejne - meni se j... are u russian.fixed Vsechny nas to ceka proc je volis babi Cd ster2 PRAHA 2023
Komentáře (28) Komentovat Nezobrazovat

Driving_instructions.jpg (armg) (8.8.2022 12:58)
Zajimave, ze nikdo nezminil situaci v obci, protoze tam se to bezne deje taky a ten vlevo by mel uhnout... §12 odst. 2 ... Pokud by vozidla jedoucí současně ve všech jízdních pruzích bránila v jízdě rychleji jedoucímu vozidlu, musí řidič jedoucí v levém krajním jízdním pruhu tento pruh co nejdříve uvolnit; ...

Driving_instructions.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (6.8.2022 9:12)
Jezdím vždycky vlevo, protože je to blíž Bruselu.

Driving_instructions.jpg (Abdul_HasanRP (5.8.2022 15:24)
gffsddswerwerd42232: že je dálnice rozbitá není důvod jízdy v jiném než levém pruhu. Když ti to vadí, táhni na okrsku.

Driving_instructions.jpg (lmaoRP (5.8.2022 14:38)
A jak si ty instrukce precte, kdyz bude pred tim autem s instrukcema?

Driving_instructions.jpg (tr45) (5.8.2022 12:47)
2 Roumen: Ne. Zakon jasne rika, ze pro jizdu po dvouproudovy a vice se uziva prava cast silnice.. Tedy pokud vsichni jedou vlevo a vpravo je volno, tak vsichni porusuji zakon. Tecka... A tim ze vsichni jak kokoti jedou vlevo, tak tim se fakt nedefinuje soubezna jizda. V zakone je ze se vytvori souvisle proudy vozidel.. A to ty jako jedno auto fakt nejses. A clanek je dost na povazenou. To zas cechacek hledal vymluvu, aby mohl predjizdet vpravo.

Driving_instructions.jpg (KaldaRP (5.8.2022 11:38)
tr45: tak muj prvni koment je k dalnici a druhej jsem prihodil k obci, pisou to v tady tom clanku [odkaz]

Driving_instructions.jpg (RoumenR (5.8.2022 11:34)
Posledni slovo.

Driving_instructions.jpg (asdasdasfsdfdasfdssfdščěšč) (5.8.2022 11:28)
To je otázka dopravně správního řízení. Koliks jich absolvoval? Jestli to chceš použít jako formu obhajoby, je mi to jedno. Ale v těchto procesech žádná tečka netečka nefunguje. Navíc to "nikdy" také není pravda. Malá část řidičů uhne. Jsem tu hostem, ještě sem někdo něco hoďte, ať nemám poslední slovo.

Driving_instructions.jpg (RoumenR (5.8.2022 11:22)
Tihle ridici neuhnou nikdy. Vubec nema smysl se s nima zdrzovat. O soubezne jizde samozrejme je rec. Neni duvod predpokladat ze oni porusuji zakon. Jedou-li v levem pruhu a nikoho nepredjizdi, jedou proste v kolone a pak se nepovazuje za predjizdeni, jedete-li v pravem pruhu rychleji. Tecka.

Driving_instructions.jpg (asdasdasfdssfdščěšč) (5.8.2022 10:56)
Ad souběžná jízda či obec, to je pravda. Nicméně řešme situaci na obrázku. Tedy mimo obec a pro zjednodušení tři vozidla. A ještě jedna věc k té mé dlouhodobé statistice podjíždění. Kolik podjetých řidičů si myslíte, že se chytlo za nos a za zařadilo se vlevo? Připomínám, že má rychlost byla typicky 110kmph, ne 180kmph. Asi 10%, každý desátý vážení. Nemá smysl někoho vychovávat.

Driving_instructions.jpg (tr45) (5.8.2022 10:24)
2 Kalda: Tady se ale bavime o dalnici a ze ten clovek v levem prekazi i kdyz ma v pravo volno.. O soubezne jizde tady nepadlo ani slovo. A uz vubec ne o obci. ;-)

Driving_instructions.jpg (Nereg Radim) (5.8.2022 9:35)
gffsddswerwerd42232: A ještě lepší je se bezpečně přizpůsobit okolní dopravě, než porušovat zákon, byť opatrně. A samozřejmě ten zákon jde změnit. Pokud vás takových bude víc, může se to snadno stát.

Driving_instructions.jpg (RoumenR (5.8.2022 9:23)
Zakon mluvi jasne. Auto v levem pruhu bud nekoho predjizdi, a v takovem pripade je fyzicky nemozne ho vpravo predjet, nebo jede v souvisle kolone vozidel, a v takovem pripade se nejedna o predjizdeni.

Driving_instructions.jpg (KaldaRP (5.8.2022 9:23)
nebo taky: V obci na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích v jednom směru jízdy smí řidič motorového vozidla užívat k jízdě kteréhokoliv jízdního pruhu; přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu, tvrdí zákon. Z toho vyplývá, že třeba na pražské Jižní spojce je klidně možné jet v pravém pruhu rychleji, což mnozí řidiči nevědí.

Driving_instructions.jpg (KaldaRP (5.8.2022 9:21)
pokud jedou 2 a vic aut vlevo, tak se muzou podjet: Je-li na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích v jednom směru jízdy taková hustota provozu, že se vytvoří souvislé proudy vozidel, v nichž řidič motorového vozidla může jet jen takovou rychlostí, která závisí na rychlosti vozidel jedoucích před ním, mohou jet motorová vozidla souběžně (tzv. souběžná jízda); přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...