NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  MyMuži  |  Půjčka s odměnou  |  TechSvět  |  Pravda24  |  Domény  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeníkEkonomicti migranti nam  berou praci
Obrázek Ekonomicti migranti nam  berou praci
Just a subtle warning V alternativni realite kde brnokomous ma sanci ... ten chlivak fixed Those wicked video games Black Hole Memories can be fatal
Komentáře (10) Komentovat Nezobrazovat

Ekonomicti_migranti_nam__berou_praci.jpg (everisR (30.9.2021 11:26)
tak určtiě: takže logicky pokud je run na benzinky, musely první dojít kanystry ne? Nebo kde ten benzín všichni skladují? To chceš říct že stačí "pár" lidí co si natankují plnou a pak vemou pár litrů do zásoby a dojde v británii benzín? To je jako normální situace teda jo?

Ekonomicti_migranti_nam__berou_praci.jpg (tdkbR (29.9.2021 11:42)
no niekto tu robotu proste spravit musi, aby na nom ostatni mohli parazitovat. ide to aj napriklad automatizaciou

Ekonomicti_migranti_nam__berou_praci.jpg (pishingerR (29.9.2021 8:35)
ako pise :. - mozes zvysit platy, s tym ale nutne pojdu hore ceny suvisiacich sluzieb a s nimi ceny suvisiacich tovarov. S tymto ale samozrejme pojde hore tlak na zvysovanie platov. Zacarovany kruh. Ak si chcu vyspelejsie krajiny zachovat zivotnu uroven, potrebuju pristahovalcov z menej rozvinutych krajin na menej platenu pracu, inak to jednoducho nejde.

Ekonomicti_migranti_nam__berou_praci.jpg (Tak_určitě) (29.9.2021 7:57)
Ale Britové pohoné hmoty mají, jen nějaká pizda vyvolala run na benzínky a lidé je vykoupili. Kdyby nedělali paniku takk se vůbec nic neděje, jako tenkrát z hajzlakem. Všichni honem museli pro haldu hajzlaku, proto došel. A jinak má Británie spoustu migračků z EU, co zkusit zaměstnat Mohameda s jeho 7 mi manželkama ? Chceš sociálku ? Tak běž něco dělat. Viděli jste někdy Mohameda zametat chodník a sekat trávu ? Já ne. A na benzínce a nebo jako řidič autobusu by to bylo slušný mírumilovný maso.

Ekonomicti_migranti_nam__berou_praci.jpg (cansR (28.9.2021 20:00)
prostě jak píše temper B-)

Ekonomicti_migranti_nam__berou_praci.jpg (:.) (28.9.2021 19:49)
Nejspíš to tak dopadne, že budou muset přitlačit. Spousta věcí se Britům zdraží, hlavně kurýrní služby. No a zvýší se tlak na vývoj počítačového řízení aut.

Ekonomicti_migranti_nam__berou_praci.jpg (miklos-abdulR (28.9.2021 18:12)
Není to náhodou tím, že jsou řidiči tak mizerně placení, že kdokoli ze západní Evropy jim nakašle? V tom případě by to mohla nakonec být dobrá věc, neb, jak psal temper, boudou muset lidem platit pořádně. Nebo vám snad připadá správné najímat si na špinavou práci lidi z chudých zemí, kteří jsou rádi i za to?

Ekonomicti_migranti_nam__berou_praci.jpg (Tak určitě) (28.9.2021 16:43)
Bacha: ne, jen ráj který tam mají v důsledku brexitu

Ekonomicti_migranti_nam__berou_praci.jpg (bacha) (28.9.2021 16:30)
Britanie podle Grety B-)

Ekonomicti_migranti_nam__berou_praci.jpg (temperR (28.9.2021 16:20)
Kapitalismus tohle vyřeší. Prostě budou mzdy řidičů růst tak dlouho, až tato práce začne být zajímavá i pro Brity.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...