TechSvět  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  Linh ART foto  |  VipShowFiala slibotechna 29.03.2023 
Obrázek Fiala slibotechna
rozhovor VK Socialist suicide nejlepsi moment v historii Why-do-the-molecular-structures-in-this-endless... samice hrabace fact check babisova vyroku
Komentáře (16) Komentovat Nezobrazovat

Fiala_slibotechna.jpg (Gretenismus) (30.3.2023 6:23)
A pro mě je zase smutné, když někdo trpí dojmem, že ho nějaký prezident a "jeho parta" okrádají víc než jiný prezident a/nebo "jeho parta". A ještě navíc to považuje za projev vlastní "normality". Ale plakat kvůli tomu fakt nebudu, protože to by mi přišlo ještě o řád debilnější než ta dojmologie.

Fiala_slibotechna.jpg (FilipesRP (30.3.2023 4:18)
Ano, být smutný z chování Zemana a jeho party je projevem normality. Jen blázen se směje, když ho okrádají a současně mu hází exkrementy na hlavu.

Fiala_slibotechna.jpg (S Burešem by byla větší prdel) (29.3.2023 19:27)
Filipes: Bulet kvůli hradnímu kašparovi má být projevem tvojí "normality"? :-D

Fiala_slibotechna.jpg (mxiqRP (29.3.2023 17:17)
Připomínat politikům jejich předvolební sliby by mělo být normální, ale ještě to nemáme naučené, když to tak překvapuje.

Fiala_slibotechna.jpg (FilipesRP (29.3.2023 17:13)
(S Burešem by byla větší prdel) - Debilové se většinou smějí v situacích, ze kterých je normálním lidem spíš do pláče...

Fiala_slibotechna.jpg (S Burešem by byla větší prdel) (29.3.2023 16:10)
Například mě mrzí, že není na hradě Bureš. Libtardi by totiž kvičeli úplně stejně, jako když byl na hradě Zeman. Což by bylo jednoznačné plus. Přitom z politického hlediska by to bylo úplně jedno, protože Bureš i Pávek jsou úplně stejné kolaborantské (neo)bolševické svině. Oba sloužili věrně Moskvě a oba teď věrně slouží Washingtonu.

Fiala_slibotechna.jpg (mahta2) (29.3.2023 13:01)
@Direct, pokud by Bába po zvolení prezidentem přinutil koalici dodržovat jejich program, tak pak nechápu, proč ho všichni voliči SPOLU nevolili.

Fiala_slibotechna.jpg (vlcik) (29.3.2023 11:03)
Direct: Nie, tu niekoho mrzi, ze napriek tomu, ze trvalou pracou nieco buduje, tak mu na tom prehuleni aktivisticki socani budu zas o nieco viac parazitovat a este si musi davat pozor co napise/povie, aby neurazil nejakeho snowlake-a, co ma problemy s testosteronom, aby neskoncil vo vazeni ako za totaca.

Fiala_slibotechna.jpg (DirectRP (29.3.2023 10:36)
Tady pořád ještě někoho mrzí že Babiš není prezidentem aby to té koalici nandal a svět byl zase růžovoučkej. (přes hodně tlusté brýle)

Fiala_slibotechna.jpg (Los LososRP (29.3.2023 10:21)
Míra zazmrděnosti na Roumingu dosáhla pomyslného vrcholu. Může mi někdo z minusovačů vysvětlit proč minusoval? Stačí krátká verze - například "Jsem debil", "Volil jsem pětikoalici a dneska se za to stydím", "Jednou Sparťan, vždycky Sparťan". Děkuji.

Fiala_slibotechna.jpg (osli_lejno) (29.3.2023 8:20)
průměrnému Čechovi nedochází, že jen sliby by Bureš blahobyt nezajistil.

Fiala_slibotechna.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (29.3.2023 7:51)
Kéž by alespoň jeden roumenista dosáhl osvíceni, rozvřesklo se mu v palici a pochopil, že vlády vede někdo jinej, bez ohledu na to koho si do vlády zvolíme. Každej vždy otočí k leviicové politice, protože tu jsou vladci planety, kteří o tom tady rozhodují. Nějakej názor Pepy z prahé nikoho nezajímá. Když vládce chce aby v evropě jezdili elektrický autička, tak budou jezdit elektrický autíčka.. lepši než když bude chtít abychom každou středu skákali jen po levé noze

Fiala_slibotechna.jpg (nichalRP (29.3.2023 7:42)
ale ja si vsiml i to (a je to verejne dohledatelne), ze tyhle veci explicitne fiala uz po volbach (na podzim 2022) zminoval, ze skutecne dodrzi. ale cos i budeme povidat. on toho nakecal uz driv (obzvlaste vypecena jsou videa z roku 2016, opet dohledatelna). a po volbach najednou namazal hlavu a sup tam...

Fiala_slibotechna.jpg (Wut) (29.3.2023 6:46)
Tuw: Nevim jestli sis toho stihl všimnout, ale nejde o obsah programu. Jde o soulad programu a páchané politiky.

Fiala_slibotechna.jpg (zkrocený hlídač koz) (29.3.2023 1:14)
Protože to tu stárne a důchodců je čím dál víc. A dělají dál, 70k plat (píčovina pro stát), 30k důchod, pohoda. Už jsem roky zcela mimo systém, platím zdravotní a neřeším to, důchod bych stejně nedostal a jestli, tak někdy v 70+, na to mrdám, plaťte si tohle letadlo se staroušky sami, na to je život moc krátkej.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...