Pravda24  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  Domény  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  Půjčka s odměnou  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  TechSvětGeorge floyd bronze statue 1
Obrázek George floyd bronze statue 1
The dishonorable George Floyd seals are dangerous nahoda nebo historicka zkusenost orbit ne Unforgiveable Friendly driving advice
Komentáře (65) Komentovat Nezobrazovat

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (Depres) (21.6.2021 9:26)
A když měl pozitivní test na kovid, tak proč se producíroval venku?

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (bartlll2) (21.6.2021 7:08)
Hele, kdyby nefetoval, nebyl nasilni, neprepadaval obchody, tak by taky klidne ta cerna huba mohla byt. takze polda mel dostat oficialne tytyty ale vsichni moc dobre vime, ze o dalsiho cerneho zmrda mene je vlastne dobre. Takovych lidi neni vubec skoda!!

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (Písečná duna) (20.6.2021 22:54)
,,: já jsem tu možnost svého času docela analyzoval, a nevychází mi to dobře. Vůbec netušíš, jak velké procento má sklony zůstat totálně závislí nebo za tu drogu zemřít, mohou to být desítky procent. Právě to, že se to teď řeší ilegálně přes dealery je ta bariéra, co tyto lidi od sebezničení odrazuje. Nevím jaké máš zkušenosti, ale bez opravdu bez hlubokých známostí mezi galérkou neseženu v krajském městě ani blbou trávu, natož něco víc, to jest většina lidí okolo nesežene ani tu trávu, a je to tak lepší.

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (KOKOT666R (20.6.2021 20:11)
to čo sú za cecky?

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (,,) (20.6.2021 20:01)
Písečná duna: Já jsem ochotný dekriminalizované feťáky risknout. Ono totiž k tomu má sklony vždy určité procento populace, zákazy na to mají vliv minimální. Jinými slovy, co se týče závislostí, situace nebude horší, než už je. Co se však týče doprovodné kriminality, tak ta bude úplně jinde. Každopádně je hrozně jednoduchý vyčleňovat nějakou skupinu lidí mimo společnost, to však neřeší žádný problém a v důsledku to ani jedné straně nijak nepomáhá.

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (lalalauuuu) (20.6.2021 19:02)
Tady je zase banda blbcu. Chcete kapitana? Je uplne jedno, kdo to byl a co se mu stalo, byl jenom vyuzitej k politickym ucelum, stejne jako Greta nebo treba Palach. Nemeli byste spekulovat nad nim nebo nad policejnim zakrokem, meli byste spekulovat cui bono?

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (temna-hmotaR (20.6.2021 16:38)
Proč někdo oblíknul Godzillu do těch červených šatů?

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (Písečná duna) (20.6.2021 15:57)
,,: skončení války proti drogám je hezká teorie, v praxi to ale znamená vychcípání kdovíjak velké části popupace s neovladatelnými sklony k závislostem, možná i rozpad systému, mrkni se jak dopadla v 19. století Čína s opiem a to jsou dnes mnohem lepší drogy. Normální je nedýlovat a nekrást kvůli drogám. Tohle Floyd akceptovat, tak neumírá na komplexně zničený organismus při rutinním zákroku. Ano, rutinním, při rekonstrukci klečeli na krku hodinu, bez následků.

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (,,) (20.6.2021 14:57)
Negrofobní: Jasně konzervo. A až se objeví nějaký další problém, tak ho také odsuneš stranou nebo zastřelíš. Nic jiného tě totiž nenapadá. Co např. skončit válku proti drogám? Najednou zfetovanej negr nebude kriminální... hm? Sousosi: Ještě je brzo. I BLM teprve hledá, co vlastně chtějí.

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (Sousosi) (20.6.2021 14:42)
Zabil nezabil ... stal symbolem neceho k cemu vubec nicim neprispel. Rozhodne nestavet sochy v nadzivotni velikosti lidem, kteri pro spolecnost nic neudelali. Tolik skvelych obetavych lidi, o ktere se nikdo nezajima, i kdyz maji co rici svetu a svym prikladem by prospeli. Jen na nich proste nikdo neklecel ... ono taky proc by to nekdo delal

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (Negrofobní) (20.6.2021 14:07)
(,,) tebe, lumpenzmrda a další pojebané negrofily ubytovat někde na oploceném ostrově z kterého není uniku s těmi vašimy milovanými negry, problém vyřešen. Normální společnost si oddechne :-) řešení příčin? Ten negr si sám zvolil, že místo slušného života bude žít životem zfetovaného kriminálního negra, s těmahle sluníčkářskýma sračkama jdi do prdele, potrate zbytečnej

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (,,) (20.6.2021 13:24)
Cajti neměli smůli. Cajti na něm 9 a půl minuty úmyslně klečeli.

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (jelen úplně bez parohů, ani malé růžky, prostě žádné parohy, asi jako ovce) (20.6.2021 13:17)
adams: ale on se zřejmě dusil už předtím, cajti měli smůli, že zatýkali umírajícího, podle pitvy: intoxikace fentanylem a nedávné používání metamfetaminu mohly zvýšit pravděpodobnost úmrtí. Dalšími významnými stavy byly arteriosklerotické srdeční choroby a hypertenzní srdeční choroby, včetně zvětšeného srdce, jedné tepny o 90% blokované a dvou dalších o 75% zúžených. Zpráva uvádí, že 3. dubna měl Floyd pozitivní test na SARS-CoV-2 , virus, který způsobuje COVID-19.

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (adamsR (20.6.2021 13:11)
Mno, kdyby nekvičel, že se dusí už v době, kdy na něm ještě nikdo neklečel, možná by ho pak brali vážně.

George_floyd_bronze_statue_1.jpg (,,) (20.6.2021 12:36)
Kurwa: Tak já si nemyslím, že by byl nejostřejší tužkou v penále, ale všichni kolem mu říkali, ať toho nechá, že se ten člověk dusí. Že by nerozuměl ani slovo anglicky, mi přijde už hodně podezřelé.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...