Domény  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  VPSHejtime Gretu popadesate ctvrte
Obrázek Hejtime Gretu popadesate ctvrte
Zase jsou pohromade Pfffamericans posledni propadne peklu circle dependency pravda   Fk-off
Komentáře (31) Komentovat Nezobrazovat

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (Prawda . . . ) (5.12.2019 21:13)
Vysoké IQ neznamená, že je člověk chytrý, resp. sečtělý, schopen srozumitelně mluvit. Vysoké IQ znamená, že když se člověk podívá na problém, tak místo 2-3 řešení, jich najednou vidí desítky, a neumí se rozhodnout, které je nejvhodnější. To je takový nejviditelnější poznávací znak.

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (PaulZyR (5.12.2019 20:41)
Sinus x: [odkaz] ...to nikde nerika, jakou ma uroven IQ, klidne muze mit vysoce nadprumernou. Ze prumerna sestnactka ma nazory ne uplne z jeji hlavy, to je vec druha.

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (DzzD) (5.12.2019 19:01)
kozlustechnykus: však oni si to časem uvědomí, tedy, snad

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (kozlustechnykusR (5.12.2019 18:08)
Gretu by stacilo nechat parkrat promluvit bez papiru a byl by klid. [odkaz]

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (DzzD) (5.12.2019 17:05)
Koukám že dementi nemají nic lepšího na práci než ukrást nick a napsat nejakou blbost, ooravdu velice inteligentní a dospělé, ale co čekat.

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (DzzD) (5.12.2019 16:58)
Ale občas si ho nad Grétou honím, to zas jo.

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (DzzD) (5.12.2019 16:24)
Sin(x): Takže milý trolle, o gretě jsem nepsal vůbec nic pochvalného, ba naopak. Pokud ti dělá problém čtení doporučuju pro začátek něco méně náročného, jako slabikář třeba ;)

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (sin(x)R (5.12.2019 16:20)
DzzD, Ježkovy soči: Milí trolové, Greta Thunbergová je psychicky nemocná osoba. Jenom sobectvím a sadismem jejich rodičů z ní udělali hvězdu. Není schopna ani sama promluvit, myslet. Její projev v OSN a New Yorku si může každý pustit - dokonalý blázen od Chocholouška. --- Chápu, že rodiče mají aspiraci dostat někam své děti, je to přirozený rodičovský pud. Ale ti, kteří následují a souhlasí s blázny a psychopaty, to nemají v hlavě v pořádku. Greta za to nemůže, její následovníci za svou blbost ano.

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (Ježkovy sočiR (5.12.2019 15:45)
Souhlas s DzzD. Kréta je mi strašně nesympatická stejně jako celý to klimašílenství, ale myslet si že je nějakým vůdcem, kterého ekologové poslouchají, je mimo. To že to sem píše sin mi potvrzuje, jaká kravina je takovej názor. Sin je ukázkovej trotl, kterej drsňácky opakuje ty "pravicový" správný pravdy, kterejch je plnej internet.

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (6AY) (5.12.2019 14:51)
Src: najviac priestoru jej dali aparatcici, ked jej tam vsetci tlieskali, lebo peer pressure asi.

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (abejekokot) (5.12.2019 14:31)
smarjaaa pico zase??? at buh da a poseres se do kalhot uploadere...

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (Src) (5.12.2019 14:03)
Trapny divadlo se to stava hlavne kvuli picusum jako otvor, kteri ji davaji jeste vic prostoru nez jeji priznivci :-D

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (DzzD) (5.12.2019 13:52)
Však já netvrdím že ona něčemu pomáhá, právě naopak. Díky ní neinformovaní hlupáci můžou vztáhnout její osobu na všechny ekologické hnutí, vědce a podobně a rovnou to zavrhnout bez nějakého reálného podkladu tak jak to dělá Sin(x)

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (oTvorR (5.12.2019 13:48)
DzzD : myslim, ze prave tim, co jsi popsal dela ona onu medvedi sluzbu. Diky jejim znacnym nedostatkum v empatii, vzdelani i zkusenostech, se z jeji snahy stava trapne divadlo ubreceneho spratka. A skutecni vedci a jejich skutecne fundovane nazory jdou do kopru. A to tvrdim take uz dlouho. Proto zopakuji, ona nepomaha, ,, nicemu. Ale zase ta pozornost, mozna to mit prinos bude, spatna reklama taky reklama.

Hejtime_Gretu_popadesate_ctvrte.jpg (DzzD) (5.12.2019 13:38)
Sin(x): jasně, vztáhnout jí na všechny ekologické hnutí a spláchnout tak do hajzlu desítky let trvající snahu o záchranu planety ze strany seriózních organizací, jak demagogické

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...