HobbyDeník  |  Pravda24  |  Domény  |  ČasProŽeny  |  VPS  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  TechSvětHlasi oblacno
Obrázek Hlasi oblacno
DrevenaNoha The afterlife novy trik smejdu Propagandalf ToDelalOdbornik Dopis Buresovi
Komentáře (10) Komentovat Nezobrazovat

Hlasi_oblacno.jpg (DCCR (21.1.2020 9:58)
Nemyslím, že by jakýkoli politik mířil do nebe...

Hlasi_oblacno.jpg (politickej_špekulant) (20.1.2020 22:40)
A kurva, Kubera to teda tou svou smrtí pěkně posral, domnívám se, že byl "chystanej" na dalšího prezidenta. Jakože zahraje komedii s konzervatismem, lidi mu to celý diví hoděj a pak po parlamentkách nadeleguje nějaký libově demagogický sráče co volby ani nevyhráli pro sestavení vlády a teď toto...to nasere!

Hlasi_oblacno.jpg (Smudla6) (20.1.2020 17:52)
Skoda jeho odchodu. Jeden z mala politiku, ktery mel noblesu a hodne vedel (a pro tuhle zemi i delal).

Hlasi_oblacno.jpg (DD) (20.1.2020 17:44)
Kdysy dávno jsem jel ve vlaku, v dnes už dávných dobách kdy ještě jezdily vagóny s kuřáckým kupé, jsem sice nekuřák ale bylo volno bohužel jen tam. Já jel z Berlína do Prahy a asi kolem Děčína přistoupil tenhle pán. Tehdy byl ještě celkem neznámý lokální politik. Udělal na mě tehdy dojem svou přirozenou noblesou a charismatem, až donedávna jsem doufal že ho někdy budu moct volit, do senatu i zastupitelstva kandidoval mimo můj obvod, takže jsem doufal alespoň v prezidentské volby, bohužel to už nestihne.

Hlasi_oblacno.jpg (podkoní) (20.1.2020 16:54)
Líbil se mi výklad, kdy člověk dělá peklo nebo Nebe sám sobě, podle toho, jak se cítí být vinen, jaký život vedl, jak se cítil v okamžiku smrti (Tibetska kniha mrtvých). Jenže to má háček. Pokud byl Hitler přesvědčený, že dělal dobrou věc, pak by byl v Nebi, stejne tak jako kazdej vrazdici psychopat presvedceny o konani dobra. Ne nadarmo se říká, že cesta do pekla bývá dlážděna dobrými úmysly. Nejvetsi zverstva bývají konána v přesvědčení bohulibé činnosti. V nebi i v pekle žijeme současně.

Hlasi_oblacno.jpg (freehate) (20.1.2020 16:21)
V pekle jsme teď, a pak přijde zapomnění...

Hlasi_oblacno.jpg (podkoní) (20.1.2020 16:04)
Peklo existuje. Žijete v něm. V Ráji žiju já, ale jen díky drogám.

Hlasi_oblacno.jpg (CptNotSoFcknObvR (20.1.2020 15:51)
Nechci vám kazit debatu, ale ani peklo ani nebe neexistuje. A kdyby existovalo, tak se lidi stejně netřídí podle politickejch názorů a ani podle píčovin, co píšou na roumena :-)

Hlasi_oblacno.jpg (Ijacek) (20.1.2020 15:50)
JSBD - hochu, ty jsi takovy looser, ze i na mistni pomery vycnivas o dva metry. Doufam, ze v pekle uz ti chystaji pozici filtru v klimatizaci lokalni kurarny. A az na veky.

Hlasi_oblacno.jpg (JSBDR (20.1.2020 15:18)
Fake, tahle mrdka, kdyby existovalo nejaky nebe, by v nem urcite nebyla.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...