ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  MyMuži  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ČasProBydleníHolka chtela mir - je v decaku a otec odsouzeny do vezeni - vase rusko 29.03.2023 
Obrázek Holka chtela mir - je v decaku a otec odsouzeny do vezeni - vase rusko
KlusPoklus dezolatnim stav Zebrik orsk prvni pravidlo smlouvani nedavej vedet zajem Teplaci
Komentáře (63) Komentovat Nezobrazovat

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (:.) (21.8.2023 16:47)
Nechápu to ohánění se velmocí. Kde jakou v blízkosti Ukrajiny vidíte?

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (al5249RP (30.3.2023 12:31)
Pokud bychom meli verit zprave z obrazku, pod kterym diskutujeme, tak to nema za obrazek, ktery namalovala dcera, ale za sve projevy na socialnich sitich. Obrazek dcery samozrejme urcite prispel k tomu, ze se jim a jeho vyroky na soc. sitich zacal nekdo zabyvat. Za co to ma realne asi nezjistime, to bychom museli videt do hlavy soudce a pripadne i tech, ktery mu dali pokyn, jak ma soudit.

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (poloviční pravda je horší než lež) (30.3.2023 12:22)
Připomínalo se v této souvislosti kreslení tykadel, následný trest, a námitka byla, že ten trest nebyl za tykadla ale další činnost. Jak my víme, že ty dva roky byly jenom za ten obrázek, že to není jen účelová manipulace médií zatajujících další skutečnosti?

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (29.3.2023 17:24)
Za ten neonacisticky banderovsky slogan jsou dva roky jeste malo. B-)

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (:.) (29.3.2023 17:02)
Jasně, rusák řeší nějaké nacionalisty. Vždyť má nacionalistů plnou dumu.

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (miklos-abdulRP (29.3.2023 16:36)
A když se reálpolitika řídí tím "kdo má většího čuráka", není náhodou možné, že Rusové chtěli na Ukrajině dokázat, že většího čuráka mají oni, a zabalili to jak mohli do řečí o ukrajinských nacistech a západních imperialistech, ale ve skutečnosti už od roku 2014 se cíleně snažili Ukrajinu ovládnout a vytlačit odtamtud prozápadní síly?

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (miklos-abdulRP (29.3.2023 16:32)
chciválkáč: Takže USA/UK válku cíleně vyvolali, přičemž zbytek Západu, Rusko ani Ukrajina tomu nedokázali nijak zabránit a nechali se ovládnout jako loutky? A pokud ano, proč byl Západ tak špatně připraven? Proč nebyla předem zajištěna výroba munice, proč se tolik váhalo s dodávkami zbraní, proč nebylo lépe naplánováno odříznutí od ruských fosilních paliv, když (energetická) krize byla a je hlavní věcí, která by ohrožuje proukrajinské postoje většiny veřejnosti?

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (ModusRP (29.3.2023 16:10)
chciválkáč: jsi zářným příkladem, když chce někdo být za každou cenu protipólem v diskuzi a se snahou mít vždy opačný postoj....no, dělej jak myslíš :-D

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (Quíkošák) (29.3.2023 14:58)
chciválkáč: Jenom se chci zeptat: co se týče té první poloviny: ty tomu opravdu věříš?

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (chciválkáč) (29.3.2023 14:34)
Ano, ušáci resp. spíše Briti to v zahraniční politice a intrikách vždycky uměli a financováním + vybičováním banderovského nacionalismu a z toho vyplývajícího vraždění (operace ATO) na Donbase a v Luhansku postupně postavili rusáka do situace, kdy na ně vlítnul. Rusák taky asi čekal, že 1. Převálcujou to celé bez odporu za pár dní 2. Projde jim to bez výraznější mezinárodní reakce a sankcí podobně jak ušákům Irák. 3. Američtí poskokové v EU se z améru neposerou a nebudou ničit zahr. obchod s rusákama.

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (Quíkošák) (29.3.2023 13:43)
chciválkáč: No jo, mobilizace. Kde ono se to zaseklo? To ti řeknu, to je Putler pěknej kretén, když těm nenáviděným USÁkům takhle pěkně pomohl. Fakt kokot. Jak to, že mu nedošlo, že s ním ti imperiálisti zase takhle vyjebou? A taky nechal vzájemně povraždit možná už 400 000 slovanských untrmenšů, hajzl jeden. Já myslím, že vstoupí do dějin jako car Vladimír Slovanobijec.

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (chciválkáč) (29.3.2023 13:42)
Víš ty naivko, nesmíš to brát celé jako nějakou pojebanou pohádku, jako boj dobra a zla. Realpolitika taková nikdy nebyla a vždy se řídila tím "kdo má většího čuráka". Pokrytecká zahraniční politika tzv. západu to vždy ráda zabaluje do nějaký voňavých balení, ale tomu už dnes uvěří jen prosťáčci či infantilové nebo oportunisté, kteří z toho mají nějaký profit.

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (chciválkáč) (29.3.2023 13:38)
Ta válka jednou skončí, ostatně z pohledu USA už mají stěžejní cíle splněny: 1.Přesměrování trhu s energiemi na ně a jiné velké hráče. 2. Vyvolání zbrojení v EU což vygeneruje na další roky spousty štědrých zakázek. 3. Vytvoření univerzálního strašáka pro zdůvodnění vnitrostátních represí, odstranění individuální svobod a z toho vyplývající rozdělení společnosti. Teď už jde jen o to, zda v tom ještě utopit taky zbytek slovanských untrmenšů, což potvrzuje naše vláda, která se chystá na mobilizaci.

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (Quíkošák) (29.3.2023 13:35)
chciválkáč: nečekal bych, že zrovna ty budeš mít s jadernou válkou problém. Život takového přizdisráče, který by obětoval 40 000 000 lidí pro iluzi vlastního klidu a zaprděného pohodlí nemá žádnou cenu. Hlavně když si člověk uvědomí, že požadavky "velmoci" jsou i to, že bychom byli odejiti z NATO a necháni prasolidem napospas.

Holka_chtela_mir_-_je_v_decaku_a_otec_odsouzeny_do_vezeni_-_vase_rusko.jpg (chciválkáč) (29.3.2023 13:25)
btw: co je to vůbec kurva celé za nápad přetlačovat se s jadernou velmocí o její zadní dvorek, když víme, že tohle žádná velká země nikdy nedopustí, což má svou vnitřní logiku, jelikož pokud pomineme celosvětové konflikty, na velmoci se útočí vždy zprostředkovaně = přes sousedy. Na začátku bylo asi očekávání, že se jim to sesype zezdola, ale to neznáte rusáky. Oni těžce zaplatili za svou zemi krví v ww2 a vždy se v ohrožení semknou. Na konci stejně bude nějaká dohoda a....nebo taky svět v plamenech.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...