ČasProBydlení  |  Pravda24  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapkyHow-have-active-shooting-have-ended 25.11.2022 
Obrázek How-have-active-shooting-have-ended
jak se zbavit bradavic zitkovci Ruzzke letectvo zrcadlo zrcadlo Srdcu Nerozkazes Smoke gets in your eyes
Komentáře (31) Komentovat Nezobrazovat

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (Abdul_HasanRP (26.11.2022 20:04)
Jako chápu, chtěl spáchat zločin, ale kvůli tomu jej dvaadvacetkrát střelit mi přijde trochu moc...

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (26.11.2022 6:56)
Je naivní si myslet že je pravda co vám řeknou v televizi o tom že se v USA kupují zbraně jako rohlíky.

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (kokotmutRP (25.11.2022 15:36)
nějak mi ta infografika nesedí .. to ani jednou po příjezdu policie nikdo neutekl ? Nějak nevěřít tomu že mají 100% uspěšnost zlikvidování utočníka

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (afrineizra) (25.11.2022 14:37)
@psi chlup is blmblb Většina těch amerických statistik je o válkách negrů v ghettech, jinde to není taková hrůza jak by z čísel vypadalo. Navíc ve spoustě států USA to mají s držením a nošením těžší než u nás. Ty představy o nákupech v železářství jsou z jiné doby.

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (psi chlup is blmblb ) (25.11.2022 13:35)
zakaz: protoze je to jako se vsim, extremy jsou na hovno. Davat zbrane od 18 let kazdymu mentalovi je na hovno, ale na hovno je taky, aby zbran mohli vlastnit lidi jen nelegalne.

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (Zákaz účinné sebeobrany) (25.11.2022 13:28)
Pokud by měla být přímá úměra mezi zbraňovou legislativou a počtem vražd na 100 tisíc obyvatel, tak by pořadí následujících zemí od nejnebezpečnější k nejbezpečnější muselo být následující: 1. USA (nejbenevolentnější legislativa) 2. ČR (rozumná legislativa) 3. Rusko (povoleny pouze lovecké zbraně) 4. UK (není povolen ani pepřák v ženské kabelce) Jenže reálné pořadí z roku 2018 je dle počtu vražd na 100 000 obyvatel následující: 1. Rusko ... 8,21 2. USA ..... 4,96 3. UK ...... 1,20 4. ČR ...... 0,60

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (Zákaz účinné sebeobrany) (25.11.2022 13:26)
Podle statistik sice v USA ročně zemře několik desítek tisíc lidí díky použití palné zbraně, jenže podle statistik se díky držení palné zbraně několik milionů napadených lidí dokáže ubránit zločincům – a to většinou bez jediného výstřelu. Většinou stačí ukázat zbraň a odhodlání ji použít. Jinými slovy – zákaz legálního držení zbraní by znamenal, že by se z milionů úspěšně se ubráněných lidí staly miliony bezbranných obětí. Samozřejmě nejde o miliony odvrácených pokusů o vraždu, ale všech napadení.

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (Zákaz účinné sebeobrany) (25.11.2022 13:24)
Zákaz legálního držení zbraní není nic jiného než jiný název pro zákaz účinné sebeobrany. Zákona dbalí občané totiž zbraně odevzdají, kdežto zločinci si je vždycky dokážou opatřit. Myšlenka, že když zločinec nerespektuje zákon týkající se zákazu vražd, tak bude respektovat zákon o zákazu držení zbraní, je totiž opravdu úsměvná. Tedy byla by, kdyby nešlo o životy.

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (afrineizra) (25.11.2022 13:16)
@emsy Když vidím slovenštinu - náhodný útočník mohl dlouhá leta kupovat znehodnocenky ze Slovenska. Donedávna se znehodnocovalo třeba tak, že se do komory nalisoval ocelový váleček a vyházelo se pár součástek, pak si to někdo volně koupil a doma ve svěráku to zase vylisoval ven a měl třeba ostrý samopal s trošku poškrábanou nábojovou komorou a na netu si koupil chybějící díl nebo šroubek.

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (afrineizra) (25.11.2022 13:12)
@psi chlup is blmblb Podobné cedulky vnímám podobně jako nálepku, že se tam nesmí kouřit. Cigára nebo pistoli mohu mít s sebou, ale nesmím tam kouřit nebo střílet. Což je v pohodě. Tam kde to myslí vážně a mají nějaké rámy a ostrahu, tak jsou na úschovu zbraní zařízení.

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (Bitch Please) (25.11.2022 13:11)
Markéta Adamová Pekarová: ty nejsi nejinteligetnější ani v místnosti kde jsi sám B-)

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (afrineizra) (25.11.2022 13:09)
@emsy U nás nemáme dost materiálu pro statistiku řekl bych. Napadá mě jedině Uherský Brod (Střelec udělá, co má, policejní hlídka uteče, zásahovka tam za hodku dvě dorazí a obkreslí mrtvoly) nebo Ostravská nemocnice, kde střelec udělá co má, policie dorazí bleskově na místo, obkreslí mrtvoly a začne honit pachatele. O aktivním střelci a střelecké obraně jsem u nás moc neslyšel.

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (emsyRP (25.11.2022 12:55)
a ako vyzera stastistika u nas kde zbran nenosi skoro nikto? (a zaroven nahodny utocnik ma obmedzene moznosti ako sa k zbrani dostat)

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (25.11.2022 12:16)
Ty vypočty jsou mimo chápání libtardů opakujících co jim řekla televize že mají chtít odzbrojovaní civilistů. Něco jako když u mraveniště přistane ufo. Taky mravenci čumí na ufo a nechápou. My normální inteligentní lidé to chápeme, že nejsme nejinteligentnější v celém vesmíru. Ale tady ti prvoci s českou televizí si myslí, že nic chytřejší ho než oni neexistuje.

How-have-active-shooting-have-ended.jpg (psi chlup is blmblb ) (25.11.2022 11:20)
afrineizra: ad cedule. Majitel nemovitosti ti muze zakazat nosit a drzet zbran uvnitr. Nema povinnost ti ji ulozit. Na druhou stranu, se jedna o zakaz na urovni obcanskcyh vztahu, tedy nejde o prestupek proti zakonu o zbranich a strelivu a policajti te za to nebudou vysetrovat. Takze kdyz s tou zbrani nebudes v te bance mavat a nikdo na to neprijde, ze ji mas asi te za to nebude moct nikdo z te banky vykazat nebo te dat k soudu a chtit po tobe penize.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...