ByznysDeník  |  Půjčka s odměnou  |  VipShow  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  Domény  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  MotorGuruHow old is my sister
Obrázek How old is my sister
nahoda nebo historicka zkusenost Unforgiveable Toto opravdu vhani slzy do oci fixed pani Alenka fandi ceskym kokosum The-most-easy-way Worst place
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

How_old_is_my_sister.jpg (Neregistrovaný Eric Cartmenez, dříve Eric Cartmen.) (2.6.2021 18:29)
Eričku nedělej tu ostudu a dočti to do konce.

How_old_is_my_sister.jpg (Eriček Cartman) (8.6.2020 16:35)
Ten tester nevzal v úvahu dvě další možnosti a to, že se mohla narodit 29. února nebo jeden z nich mohl cestovat rychlostí světla a stárnout jinak :)

How_old_is_my_sister.jpg (stroppyR (8.6.2020 11:22)
alebo moze mat este dalsiu sestru

How_old_is_my_sister.jpg (Wut?) (7.6.2020 12:24)
(Pivo) Mám podobnou zkušenost z jiného oboru - dodavatel: "Jsme nejlepší, máme tady lidi s doktorátem z Princetonu, polovina lidí doktorát má a druhá polovina si ho dělá" ... my: "aha aha a zvládli byste tohle během příštích 3 měsíců?" ... "No víte, my nemůžeme nic slíbit..." ... nakonec jsme si to udělali in house za 2 týdny. Říkáme tomu: "Hloupý vzdělaný"

How_old_is_my_sister.jpg (jeromeheroR (7.6.2020 9:07)
Moje testerka jménem Hedy my tohle dělá furt.

How_old_is_my_sister.jpg (P.R (7.6.2020 1:03)
ty další komenty jsou taky kvalitní [odkaz]

How_old_is_my_sister.jpg (WoytaR (7.6.2020 0:17)
Co kdyby se narodila 29. února?

How_old_is_my_sister.jpg (senna..) (6.6.2020 23:18)
nee asi.... Testeri odhali naproste picoviny a kazdy bug povazuji za stejne dulezity, ale katastrofalni problemy odhali jedine jiny vyvojar a nebo az klient...

How_old_is_my_sister.jpg (nF) (6.6.2020 23:13)
Pivo: Trefa! A ještě horší je, když ex-akademici vytáhnou odborné publikace protože tam jsou cutting-edge řešení. A to že nejsme na univerzitě kde bysme si s tím hráli rok a mně šlape na krk projekťák a klient je jim u zádele. A ještě jsem musel poslouchat že jsem fušer. Jak jsem psal, utekl jsem co nejrychleji to šlo.

How_old_is_my_sister.jpg (mrkevR (6.6.2020 23:08)
@JM Jako nevím, věci si testuju běžně a většinou to jde dobře tím způsobem, že na testování používáš jiné prostředky, než na vývoj.

How_old_is_my_sister.jpg (PivoR (6.6.2020 22:41)
Takhle fungujou lidi z akademického prostředí. Chceme zapojit blikací LEDku - kolega s doktorátem z elektrotechniky “nó, jakó, víš co... elektrony, díry, difůzní napětí, diferenciální odpor emitoru, parazitní kapacita plošného spoje... blablabla” přednáška na hodinu a hovno z toho. 8-)

How_old_is_my_sister.jpg (JMR (6.6.2020 22:28)
Ja by som bol za takého testera vďačný. Mám skôr opačnú skúsenosť. Vyskúšajú - jeden krát - ten najbežnejší scenár ... a prehlásia to za funkčné. Pri zmene otestujú len to čo bolo zmenené, ale nič okrem toho (či nebola ovplyvnená funkčnosť iných modulov / funkcií). Najlepšie su otázky: "A toto mám otestovať ako ?!". Neraz som si po sebe musel testovať sám. To je potom test "prúkazný" ... no, jak sviňa.

How_old_is_my_sister.jpg (,,) (6.6.2020 22:19)
nF: To zní jako výuka programování na vysoké škole.

How_old_is_my_sister.jpg (DadamR (6.6.2020 21:53)
lolecc: jaký show stopper? To nejde napsat pěkně česky šoustoprd?

How_old_is_my_sister.jpg (nF) (6.6.2020 21:49)
Bohužel jsem měl tohle za šéfa a málem jsem se zcvoknul. Na každém mítinku hodinu řešil kdejakou píčovinu, asi tak miliarda scénářů co by ten nejdebilnější uživatel mohl způsobit, a kdejakou kravinu si tam navymýšlel a nechtěl ustoupit, ale že tam je díra jako vrata v základu (která vznikla řešením těch jeho píčovin způsobem stokrát nic zahubilo osla) jsme si museli najít s kolegou. Nikdy více, jak se objevila první nabídka, zdrhal jsem co nejdál.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...