ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  VipShow  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  HobbyDeníkIn tents of interview 15.05.2024 
Obrázek In tents of interview
polibekluzy ZKremluSyn Attention attention octup redditora novegta
Komentáře (31) Komentovat Nezobrazovat

In_tents_of_interview.jpg (kozička_x) (16.5.2024 13:04)
@psi chlup: Jestli se těším na pátek? Jasně, víkend, mám bezva plány. A nebude mi vadit ani to, jestli se venku ochladí. Dík za zájem.

In_tents_of_interview.jpg (Zkus najít rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (16.5.2024 12:51)
Kuus Kokotta: To ale není moje vina, že nevíš, že tu debilitu s "prcáním hlav mrtvých zvířátek" vymyslel a omílá kmikal. Moji ideoví předchůdci byli "imperialističtí zaprodanci". Ostatně sám jsem byl jedním z nich. Komunisti samozřejmě nepoužívali formulaci "nesprávné" názory. Měli pro ně spoustu všelijakých nálepek. "Liberální demokrati" používají zase jiné nálepky. Podstata ale zůstává. To není moje vina, že to ty nedokážeš pochopit. Ty zvládneš maximálně tak prezentovat svojí úroveň dávením vulgarit.

In_tents_of_interview.jpg (Kuusko KottaRP (16.5.2024 9:28)
Kristušát, Potvurka je čo za epického kokota? Šak na toto snáď ani psychiatri ešte nevymysleli diagnózu. Fakt ťažké postihnutie. Dezolát; najviac debilit pod tvojím nickom si napísal ty sám, tak sa nevyhováraj, ty zbabelé krysie hovno. O prcaní hláv mŕtvych zvieratiek som tu nikdy nič nečítal od nikoho okrem teba. Omieľaš to dookola a ešte sa sťažuješ na iných? Kokot ako rampa, fakt. A komunisti boli TVOJI ideologickí predchodcovia, blbče. A nepoužívali formuláciu o "nesprávnych názoroch"-zase klameš. B-)

In_tents_of_interview.jpg (psi chlup is v prestrojeni) (16.5.2024 9:11)
kozicka zenska s perem: uz se tesis na patek? najit rozdil: ja vim, ze si menis nicky a ze jsi nejspis blazen. Nemusis to tady tapetovat.

In_tents_of_interview.jpg (Zkus najít rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (16.5.2024 9:10)
psi chlup: Nick si měním od doby, kdy to libtardovaní zoufalci jako ty začali přehánět se psaním debilit pod mým nickem. Takže pokud jsi pod mým bývalým nickem četl nějakou debilitu typu "Putin je skvělý" nebo "rád prcám hlavy mrtvých zvířátek", tak bys i s polovinou mozku mohl pochopit, že to pod mým nickem psal někdo jako kmikal, Pyca_Zla, asdasd apod. Takže ne ty lháři - já osobně jsem žádné takové žvásty nikdy nepsal. Zrovna tak jsem nikdy nepil savo, nevěřím na plochou zem atd. Znáš ty vaše lži, ne?

In_tents_of_interview.jpg (kozička_x) (16.5.2024 8:50)
@psí chlup: Ale Putin je asi vážně úžasný. Představ si, že on vůbec ani netuší, že ty někde existuješ a přesto tě dokáže každý boží den vytáčet do nepříčetnosti. No není to od něj skvělý výkon?

In_tents_of_interview.jpg (psi chlup is v prestrojeni) (16.5.2024 8:23)
zkus najit: to rikas ty, ze jsi to nepsal. Kazdej druhej den si menis nick. A jestli jsi nepsal presne tohle, tak jsi psal jak je Putin skvely nebo podobne zvasty.

In_tents_of_interview.jpg (Zkus najít rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (15.5.2024 21:05)
psi chlup: "Vtip" je v tom, milý lháři, že já jsem nikdy nic takového nenapsal. A za lži prolhaných šmejdů jako ty, kteří se mi to pokoušejí dětinsky průhledně podsouvat, nenesu žádnou zodpovědnost.

In_tents_of_interview.jpg (Z2) (15.5.2024 19:26)
tak ja o ficovi nieco viem narozdiel od zahranicnych korešpondentov typu Potvurka a spol. vyjadrujem sa k veciam o ktorych nieco viem.... ne jako Potvurka, alebo ty co si mi dal nejaku "prupovidku"

In_tents_of_interview.jpg (psi chlup is v prestrojeni) (15.5.2024 19:13)
Zkus najít rozdíl: ne kdo ma nespravne nazory neni agent ruska. Kdo ale rika, ze jsou rusove v pravu a je dobre, ze vrazdi male deti, tak jako ty. Tak je ruskej smejd.

In_tents_of_interview.jpg (Jan ZachrtaRP (15.5.2024 19:01)
gerontoDezoláte, ty jsi ještě nechcípnul, zbytečný bolševický dědku? B-)

In_tents_of_interview.jpg (Zkus najít rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (15.5.2024 18:41)
Z2: Přesně tímhle stylem "argumentovali" vaši komunističtí předchůdci. Kdo měl "nesprávné" názory, hájil zájmy "imperialistického západu".

In_tents_of_interview.jpg (Z2) (15.5.2024 18:28)
Potvurka: ze zaujmy Slovenska ;)))))))))))))) proc meles o necem o cem nevis ani hovno prosim te? Ze slovenska... snad Ruska ne?

In_tents_of_interview.jpg (FilipesRP (15.5.2024 18:08)
Takže DQLM se tady přiznal, že to zorganizoval za podpory Ruska. :-O Protože lže, jak když tiskne - Rusko odjakživa dělá barevné revoluce - ale zná jen jednu barvu: Krvavě rudou. B-) :o)

In_tents_of_interview.jpg (Dobrej pokus) (15.5.2024 18:04)
Potvurka: Takže Amíci si najali Zlováka na sebevražednou misi, ale po těch 30+ letech, co to tady říděj, pořád nevědí, jak to tady funguje. Tak to je hodně dobrá verze. Někdo další se hlásí do soutěže kreativců? :-D

další...