ČasProŽeny  |  Pravda24  |  VipShow  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  ČasProBydleníInsert-dead-kid-jokes-here
Obrázek Insert-dead-kid-jokes-here
Jermanova Citron Redpiller irl what would cimmrman do WWJD dark side of the moon landing Classic-dad-joke
Komentáře (25) Komentovat Nezobrazovat

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (NRM) (11.11.2019 22:21)
Opak zamlcovanina zavirani oci a odmitani odpovednosti (coz je tak trochu obecnej problem ceskyho zdravitnictvi, viz. treba ten krvacejici kluk z pardubic).

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (NRM) (11.11.2019 22:19)
@Prawda: konkretne na ockovani proti tbc rocne umrelo vuc decek, nez kolik se nakazilo. A to bylo az tak markantni ze i p. Prymula( kterej ma zajimavej vedlejsacek nantestovani vakcin, takze v cr se ockuje tema, cobse unjeho firmy delaj klinicky studie) nechal tbc z kalendare vyskrtnout. Zaver: vakcinace je fajn, zachranila spoustu zivotu etc. Ale jako vsechno ma negativa. O kterych se nesmi mluvit. Je to jako kdyby se v letecke doprave nesmelo mluvit o padech letadel. A co posunolo letectvi dopredu?

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (NRM) (11.11.2019 22:14)
@Prawda: nevim jaky s tim mas zkusenosti ty, ale prumernej detskej obvodak provede informovanej souhlas zakoneho zastupve stylem dneska pichneme vcelicku, muze byt teplotka. Kontraindikace (napr. virove onemocneni v domacnosti nebo v kolektivu) neresi. Nezadouci ucinky nezna, nejsou, ani ty co jsou v pribalovym letaku. Hlasene nezadouci ucinky bagatelizuje, na sukl nehlasi. Jeste kdyz se ockovalo tbc v porodnici, tak se napichali decka bez vedomi a souhlasu rodicu a nikomu to neprislo divny

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (bighammerR (11.11.2019 21:39)
@tondaa já, proti tetanu :o)

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (Prawda . . . ) (11.11.2019 20:51)
Ještě mě tak napadlo, nechá biorodič očkovat dítě proti obrně nebo čeká, co bude? ;-)

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (Prawda . . . ) (11.11.2019 20:36)
Je taky na pováženou, jak je na tom průměrný biorodič se vzděláním. Já budu radši tupě věřit lékaři, protože nemůžu být vším, a internet je žumpa, kde si každý najde něco, co podpoří jeho teorii, která je mnohdy konspirační. Navíc si biorodiče neuvědomují jednu zásadní věc, na rozdíl od jejich bio nesmyslů, které mají povahu spíše babské rady, medicína se neustále vyvíjí a úmrtnost novorozenců klesá. Který rodič řekne, nepumpuj mi dítě jedem a nech ho umřít?

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (Prawda . . . ) (11.11.2019 20:32)
Tady se srovnává nesrovnatelné. Ano, každá látka má nežádoucí účinky u určitého, mizivého procenta, populace. Však si vemte, kolik lidí má alergii na penicilín, kdy se na to přijde až při podání, kdy má pacient nežádoucí reakci. Je to signál k tomu nepoužívat penicilín? Jinak, za tu Studénku nemůže zatím nikdo. 8-) Pravda, už to nesleduju, řeší se to snad přes 10 let.

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (biootec) (11.11.2019 19:47)
kcd: Palec nahoru! Prawda . . .: Když spadne dům, je to tak nějak jasný, kdo za to ponese zodpovědnost. (Plusmínus případy jako Studénka apod.) Když má dítě reakci po očkování, tak je z obliga jak doktor, tak výrobce vakcíny, a za debila je rodič, i když to odpovídá popsanejm nežádoucím účinkům. (Natožpak těm tutlanejm, najdi si něco na téma třeba Gardasilu - oficiálního, od FDA, ne jen nějaký jedna paní povídala.) Tak pověz, jak to chceš srovnávat. Prodejce gum ti taky řekne, že ty zimní prostě musíš mít.

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (tondaaR (11.11.2019 19:34)
Kolik je biomatek v ČR? Pět, patnáct? No hrůza, to ty jejich mimina, co se pohybují v podstatě v sterilním prostředí jsou teda velkou hrozbou... Že by byli horší než všichni 50+ a důchodci, kterým imunita očkování dávno vypršela? Proč, když je u nás spalničková epidemie, tak to chytne především nemocniční personál (který byl určitě proočkovaný) a ukrajinci? Proč nevyhyne nějaká mateřská školka? Chlapci a děvčata, kdo z vás se nechal v poslední době přeočkovat?

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (Prawda . . . ) (11.11.2019 19:12)
A tak jasně, že peníze jsou až na prvním místě. A to si vem, kdyby nebylo veřejné zdravotní pojištění. Tak by si za pytlík se slanou vodou řekli v nemocnici 10,000 kč a neuděláš s tím nic. ;-)

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (kcd) (11.11.2019 19:06)
Zasedačka: "Proočkovanost klesá. Co s tím uděláme?" Manažer: "Potrestáme biomatky." Manažerka: "Potrestáme jejich děti." Ten co vyletí z okna: "Zrušíme monopol jedné vakcíny, uznáme vakcíny, které nemají 10% výskyt nežádoucích účinků a nabídneme lékařům i rodičům domluvit si individuální očkovací plán."

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (Prawda . . . ) (11.11.2019 18:24)
@NRM: Očkování je otázkou obecného zdraví, proto se společnost dohodla na tom, že se bude očkovat. Je vědecky podloženo, že viry přenositelné z člověka na člověka mají v neočkovaném jedinci prostor pro další mutace, čímž se stávají tyto viry později odolné vůči očkovací látce a dalším léčivům. Nic hledat nebudu, použij internet a pozor na rakovinu ze záření. ;-)

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (Newerer.) (11.11.2019 18:05)
Evidence based medicine. Najdu statistický důkazy u šh@máána? Niet. :DD

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (cyklista) (11.11.2019 18:05)
Přínos neočkování nedávno velmi názorně demonstrovala biomatka z Blanska, které málem umřelo dítě na tetanus.

Insert-dead-kid-jokes-here.jpg (JSBDR (11.11.2019 17:52)
Na obrazku he jasne videt, ci vyzkun NEsponzoruje nadnaridnu farmaceuticka spolecnost!

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...