MotorGuru  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  HobbyDeníkJeho volici mu to stejne sezerou
Obrázek Jeho volici mu to stejne sezerou
Teal c jokes SG1 evoluce prezidentu humanoidni monstra Kedel literalist prujmneni
Komentáře (43) Komentovat Nezobrazovat

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (Zorbixx) (29.1.2020 9:52)
Nemluvě o tom, že ČT může zvát různé poslance, ne jen Okamuru a Fialu, kteří normálně komunikují s médii. Jenže ty ostatní borce typu Rozner už Okamura radši do medií nepouští, protože je to vždy tragédie.

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (Zorbixx) (29.1.2020 9:51)
Já bych i věřil, že ostatní strany mají těch pozvánek méně než SPD. Vidím to tak, že ČT, aby dodržela zásadu vyváženosti, pořád posílá pozvánky SPD. A zatímco ostatní strany vždy rádi využijí možnosti se zviditelnit, pro SPD není takticky dobré účastnit se konfrontačních rozhovorů, protože je pro ně lepší prát to do lidí na FB bez nějakého moderátora, který by jejich bludy uváděl do kontextu.

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (Just sayin) (28.1.2020 21:15)
To určitě je, nicméně je to otázka se kterou bych šel jinam než na rouming

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (Mireq Dasheen) (28.1.2020 11:47)
Je možno ukázat datové zprávy s pozvánkami?

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (Bitch please) (28.1.2020 5:40)
Myslíš že Fridrichová ukazuje míň tím že dala Okamurův brekot do reálného kontextu? On srovnával jiné strany s tou vlastní a zatajil přitom informaci která by mu do toho biased srovnání moc nezapadla.

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (vovolič) (27.1.2020 14:27)
,,: Ouki, když to píšeš takhle, tak s tím mohu souhlasit. Ovšem pak jsi vlastně ve shodě i s no-X, kterému jsi původně oponoval. A já mám prostě problém s tou druhou částí, že tupý Pepa volič jiné strany přijme za své opak, že ČT nemanipuluje. Přitom Fridrichová nedokazuje o nic víc než Okamura (spíš míň, protože ten aspoň uvádí tu komplet četnost).

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (,,) (27.1.2020 14:10)
vovolič: Je mi u prdele, zda je ČT nestranná. Okamura uvedl fakta (počet výskytů jednotlivých stran v nějakém pořadu) a doplnil je brekem o manipulaci ČT. Přitom jeho fakta žádnou manipulaci nedokazují, dokazují pouze to, že tam nebyl tak často jako jiný. Proč tam nebyl, je věc druhá. Můžeme věřit lidem z ČT, nemusíme. Okamura informaci o pozvání nerozporoval. Takže tu zbývá akorát ten hloupý výžblebt o manipulaci ze strany ČT, který není ničím v příspěvku podložený, ale tupý Franta volič to přijme za své.

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (Bitch please) (27.1.2020 13:16)
Já tě jen upozornil že se, stejně jako Okamura, dopoustiš chybných závěrů na základě lživých nebo neúplných faktů, nic víc. Ale klidně si věř že pokaždé když je pozvali tak zrovna jako na potvoru nemohli a určitě to nemá nic společného s tím že se Okamura nechal několikrát slyšet že s ČT mluvit nebude (což mu nebrání dělat takové lživé srovnání)

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (vovolič) (27.1.2020 12:08)
Bitch please: Okamurovo srovnání není chyba ČT, pokud za něj ČT nepíše příspěvky. Reakce ČT je chyba ČT, pokud za Fridrichovou nepíše Okamura :-) Vidím, že už máš dost, nevíš, co bys mi vsunul do huby, či jak si obhájit neschopnost připustit si, že jako mrdky se chovaj obě strany, takže končím, pápá lálá.

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (Bitch please) (27.1.2020 11:50)
Takže Okamura udělal srovnání na základě neúplných faktů a je to chyba ČT že mu dodala jen informace na základě kterých to srovnání v prvé řadě dělal a které zatajil? Ty informace které dodalo ČT jsou relevantní pro to srovnání, ty jen spekuluješ že neměli určitě ve všech těch případech čas a že ostatní tam určitě byli pozváni vícekrát. Pokud ti jde o fakta jak říkáš tak se zdrž takových spekulací

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (vovolič) (27.1.2020 11:30)
DD: Vážně? Já vidím, že Okamura uvedl (asi?) všechny relevantní strany. Tedy informace o počtu má úplné. Pokud k tomu jsou podstatné i informace o okolnostech (ano, IMO jsou), tak nějak nevidím u Fridrichové informace o těch ostatních stranách. Přesto tvrdíš, že se Fridrichová nedopustila zavádějícího srovnání s neúplnými informacemi?

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (vovolič) (27.1.2020 11:22)
Bitch please: Na obrázku je červeně vyznačena reakce ČT, nevšiml sis?

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (DD) (27.1.2020 11:12)
vovolič: všiml sis že toho zavádějícího srovnání s neúplnými informacemi o počtu a okolnostech se dopustil Okamura a ne Fridrichová?

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (Bitch please) (27.1.2020 11:04)
To co dělá Okamura je základní téma tehle diskuze a toho obrázku pod kterým diskujeme, nevšiml sis? a ty se pořád snažíš stočit téma k v tomhle případě irelevantním spekulacím z tvé strany. Jednoduše řečeno, okamura udělal na základě neúplných informací zaváděcí srovnání a ČT své tvrzení podložila fakty a ty na základě jiných neúplných informací podsováš trochu jiné závěry. A ještě něco, mě je úplně jedno jestli ta televize co navhytala Okamura při lži je ČT nebo třeba Nova či Barandov

Jeho_volici_mu_to_stejne_sezerou.jpg (vovolič) (27.1.2020 10:52)
P.S. A nesnaž se pořád stočit řeč na to, co dělá nebo nedělá Okamura. Já to nijak nerozporuju, manipulace to je už by definition takovýmto využitím v politické debatě, ať už je za tím jakákoliv pravda či nepravda. Jde mi o tu reakci ČT, která je jak podle šablony, kterou kolem sebe vidím dnes a denně, a na kterou lidi nalítávaj furt dokola a dokola. Je naivní myslet si, že aspoň jednoho čténáře přiměju dávat si pozor a nedělat takové soudy, nicméně aspoň jsem to zkusil, udělat kousíček světa racionálnějším.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...