NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  ČasProŽenyKalhota 25.11.2022 
Obrázek Kalhota
nove rtakety a hrdost lahne vratve Stale se zlepsuje You cannot rely on puberty skutecna konspirace vnutro je dolezite
Komentáře (146) Komentovat Nezobrazovat

Kalhota.jpg (Jirkaaaa) (30.11.2022 19:41)
Aaaa pánové naletěli hloupým trolům a sdílí fejkovou píseň. Gratuluji všem kdo slepě věří všemu bez ověření.

Kalhota.jpg (Rusák po nakrmení olovem čvachtal) (27.11.2022 11:34)
@Merlin: "Ale na každá země staví sochy a pojmenovává ulice po vrazích a nacistických kolaborantech. " máš na mysli Rusko a nacistického kolaboranta Stalina? Ať si jeho sochy Rusi staví a klidně i ulice si po něm pojmenují, ale kvůli tomu nemusí útočit na Ukrajince, ne?

Kalhota.jpg (Pesimysl) (27.11.2022 10:12)
"A ten závěrečný verš: Libuše-mrtvice." Vtipné, ale když už si dal autor práci, mohlo to být propracovanější.

Kalhota.jpg (PepeeR (26.11.2022 21:29)
to je dobry hnuj teda... =) ale pro merlina a blm dobry .. rusaci bez moralnich hodnot radi nici a bombarduji, ze? Merlin, ne nemuzeme za tvuj posrany zivot...

Kalhota.jpg (:.) (26.11.2022 20:45)
mrdline, to, co si o sobě myslíš, je nás irelevantní. Nemáš problém přesvědčit ostatní o tom, že jsi idiot.

Kalhota.jpg (MerlinR (26.11.2022 17:02)
@NN/A: Že jsem tu za totálního idiota tvrdíš akorát ty a asi deset dalších maníků, z nichž někteří nezvládají ani učivo ze základní školy. A to z vašeho tvrzení pravdu fakt neudělá. Spíše naopak.

Kalhota.jpg (NN/A) (26.11.2022 14:49)
Merlin a BLM - proč si ten posranej život ventilujete tady ? :-D navíc každý den jste tu za to totální idioty a stejně sem furt lezete. Tolik promarněného času... pěkně dosranej život.

Kalhota.jpg (totaldebil) (26.11.2022 14:35)
nemůžu to na tom jeho webu najít. chtěl jsem se na to podívat vlastníma očima - jestli někdo neposkytnete link, tak je u mne toto fejk.

Kalhota.jpg (MerlinR (26.11.2022 14:31)
@Ruská Federace: V každé zemi je nějaký debil, co si nechá vytetovat nějakou nacistickou symboliku nebo je obdivovatel nacistického Německa, to je pravda. Ale na každá země staví sochy a pojmenovává ulice po vrazích a nacistických kolaborantech. Ukrajina to dělá v masovém měřítku.

Kalhota.jpg (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (26.11.2022 14:26)
vred: Azov, Aidar, Pravy sektor a dalsi nacisticke, neonacisticke a ultranacionalisticke organizace. Zadne "zbavili se jich" neexistuje, to je jen cope a vymluva. Z nacisticke organizace nacky nikdy nedostanes, dokud nezrusis celou organizaci. Na Ukrajine jsou nacci, za Ukrajinu bojuji nacci. Ti, kdo je podporuji, podporuji nacky. To prece neni tak tezke, potrebujes snad diagram?

Kalhota.jpg (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (26.11.2022 14:24)
Ty vole ta tvoje branka ma snad kolecka a ty ji vozis po celem hristi. Chtel jsi priklad, jak NATO nicilo elektrickou infrastrukturu. Ten jsi dostal, tak jsi plynule presel na brani rukojmi. NATO nelegalne vtrhlo do Afghanistanu, aby tam svrhlo vladu a nainstalovalo svuj loutkovy rezim. Poskozena infrastruktura na Ukrajine bude nepochybne obnovena, ale ani v tom Afghanistanu to nestihli za vikend, takze nechapu, o cem to tu mektas.

Kalhota.jpg (Ruská Federace je vřed na tváři lidstva) (26.11.2022 14:22)
"Jen na Ukrajine jsou tito nackove oficialne zacleneni pod ministerstvem vnitra" - Máš na mysli Azov? Do něj se nacisti zpočátku cpali, a zbavil se jich. Mezi příslušníky Městské policie ČR také byli lidi s nacistickým tetováním, přesto nikdo netvrdí že ny nacisti byli začleněni pod Ministerstvo Vnitra ČR. "Nikdy jsem ani naznakem netvrdil, ze jejich existence dava nekomu pravo delat to, co uvadis." - Tak proč mluvíš o lidech podporujících Ukrajinu tak jak mluvíš, že podporují nacisty?

Kalhota.jpg (Historia magistra vitae) (26.11.2022 14:18)
Díky za odkaz. Nikde tam není, že by se NATO snažilo vzít si Afghánce jako rukojmí (přes zničenou energetiku), aby donutilo Taliban k přistoupení na svoje požadavky. Což teď dělá Rusko, a netají se tím, podle vyjádření Peskova chce ničením energetické soustavy donutit Ukrajince k vyjednávání. Tohle NATO neudělalo. Po vyřazení elektřiny v Kábulu došlo k jejímu obnovení a NATO tomu nebránilo tak, jako tomu brání RF.

Kalhota.jpg (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (26.11.2022 14:11)
Jen na Ukrajine jsou tito nackove oficialne zacleneni pod ministerstvem vnitra, jsou vyzbrojeni vojenskou technikou, a maji volnou ruku v terorizovani skupin obyvatel. Nikdy jsem ani naznakem netvrdil, ze jejich existence dava nekomu pravo delat to, co uvadis. Konflikt na Ukrajine ma radu dimenzi, nelze jej redukovat na jedinou (navic si tito redukcioniste vzajemne odporuji. Jeden rika, ze jde o nacky, jiny ze Rusku jde o nerostne zdroje, dalsi ze se Ukrajina prestala kamaradit atd).

Kalhota.jpg (Ruská Federace je vřed na tváři lidstva) (26.11.2022 14:04)
Ale jasně že jsou mezi Ukrajinci lidi co mají na sobě tetování s hákovým křížem. V každé společnosti v malém počtu jsou. Třeba v ruské Vagnerově skupině. V Čechách jsou také, v Maďarsku také. Takže samotná existence těchto několika individuí podle tebe dává Rusku právo hromadně ničit města, uvrhnout miliony lidí do zimy, vraždit lidi a chtít svrhnout vlády těcho států, kvůli několika náckům, ktěří jsou v každé společnosti? To je ten Ruský svět?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...