Domény  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  VPS  |  TechSvět  |  ByznysDeníkKdo si chce prepocitat zivotni uroven na kvetaky tak tady mate klic jak na to
Obrázek Kdo si chce prepocitat zivotni uroven na kvetaky tak tady mate klic jak na to
DrevenaNoha ty chranis me ja chranim tebe what you find only in white people houses Rachejtlicky influencerka kdyz jsem sel z Hradista zijeme v dobe bude lip
Komentáře (25) Komentovat Nezobrazovat

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (456) (12.8.2020 2:38)
A hokejová repre skončila v uranových dolech, zkurvysyni nenažraní, dobře jim tak. Podívejte se kolik berou!

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (Newerer) (11.8.2020 23:53)
Prasohyjenik: tyjo,a mě to trochu vzrušilo :D. Jak je má mléčné a nahá to nohama šlape... a občas do toho uklouzne, tak to do toho ze sebe smývá... Wow! Dík za usínání :)

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (bee) (11.8.2020 20:33)
průměrná mzda 1980: 2656,- znehodnocení inflací (průměr 5,37 % ročně) je 7,68 násobné... tedy v dnešních cenách cca 20398,- současná průměrná mzda je 34835,- takže ano, člověk dnes se má lépe, ale že by to bylo nějak výrazně se říct nedá a především to platí pro ekonomicky aktivní lidi, ti co žijí z důchodu si rozhodně vyskakovat nemůžou...

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (Prasohyjeník) (11.8.2020 18:19)
DougBadman: skoro všechno je relativně levnější. Celkový spotřební koš je podstatně levnější než za bolševika. Navíc je vše k sehnání. Kdo má důchod 7600 Kč a cpe se qětákem za 70 Kč ke debil. Za ty peníze by měl steak.

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (ouhnou) (11.8.2020 17:16)
DougBadman - ale ono něco vlastnik nebo někde bydlet není úplně základní právo. Je to odměna. Vždy to tak bylo a bude až na vyjímky, co bylo co socanů. Človek si musí přežití zasloužit.

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (DougBadmanR (11.8.2020 16:20)
Takže jenom zcela zbytečný bydlení, zbytečný jídlo, voda a energie jsou extrémně dražší, zatímco velmi potřebná televize (která se za dva roky rozbije) je levnější B-)

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (Prawda . . . ) (11.8.2020 16:05)
Ceny květáku nesleduju, ale naší ekonomice a občanům se od roku 1989 daří nesporně lépe, než se jim dařilo za Ivana. Kdo tomu věřit nechce, dohledá si ceny potravin, zboží a služeb před rokem 1989 a porovná s tím, co si dokáže za svou průměrnou výplatu koupit dnes. I toho benzínu si dnes lidi koupí za svou výplatu víc a hlavně ho taky mají do čeho nalít. Dražší je snad dnes jen bydlení, voda a elektřina, jinak nemáme co brečet. Kdo žije od výplaty k výplatě, má dluhy, tak dělá prostě něco špatně.

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (Bitch Please) (11.8.2020 11:19)
Na internet očividně má

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (PEPICKNEDLO VEPR) (11.8.2020 10:03)
Ale Bures prece sliboval, ze zjednodusi administrativu stavebniho povoleni, tak kde je problem? Vsak na maly dum nemusi ani byt povoleni, staci ohlaska KRUTADRAT B-) Coze, ohlaska obnasi v podstate stejny pocet razitek, jako povoleni, jen se to jinak jmenuje a za co jste pred par lety nedali urednikovi ani kacku, stoji nyni nekolik desitek tisic, jen za vypracovani nejakych lejnster a berana? To jsou prece male veci B-) Je prece treba podporit krvacejici rozpocet a duchody pro caulidi B-)

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (Echo) (11.8.2020 9:51)
Dr.Str.: Já takhle stavím i dneska, jediný co mě omezuje, jsou odstupový vzdálenosti. Jinak mi do toho nikdo nekecal. Co jsem chtěl, to jsem si s dělňasama postavil.

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (Zorbix) (11.8.2020 9:48)
Dr.Str.: Kdo ti brání si postavit sám? Všichni mí vrstevníci z mojí rodný vísky to zvládli.

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (Dr.Str.R (11.8.2020 9:40)
Chtěl jsem postavit barák. Hm, litra kamošovi inženýrovi na projekt. Vybrat si, kde chci bydlet, zavést elektriku, vrtnout studnu, sehnat cihly, písek a cement. Svépomocí postavit, přišel ouřada a zkontroloval, že to nespadne. Kanalizace na trativod a žumpa nebyl problém. Prakticky žádné předpisy. Chlap si postavil barák sám, bylo to levný a bez šílenýho obíhání úřadů. Chcete stavět dneska? Možná tak na klíč. Však jste jima zvonili.

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (kydomet) (11.8.2020 9:18)
To, že se chlubí tak nízkých důchodem, je spíš na ostudu, než aby ho někdo litoval. Lidi nechápou, že důchod je základ, aby nechcípli hlady. Spoléhat na to, že mi stát vrátí to, co jsem do systému dal, je vrchol tuposti. Jestli si chtěl žít líp, měl se zabezpečit, jako zmínil osli_lejno. V mojí rodné vsi byla koupě pole nebo pozemku hračka, lidi se toho nemohli zbavit a ke stavebnímu pozemku dali pole, protože se o to nikdo nechtěl starat. Dnes stavební pozemek 1500 za metr. Dědek se akorát vymlouvá

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (PEPICKNEDLO VEPR) (11.8.2020 9:10)
To je jednoduchy, dedek po revoluci zacal podnikat, myslel si, ze ojebe stat a zacal odvadet totalni minimum, k tomu si nasekal dluhy, na ty ma exekuce a nyni ho na oplatku ojebava stat KRUTADRAT B-)

Kdo_si_chce_prepocitat_zivotni_uroven_na_kvetaky_tak_tady_mate_klic_jak_na_to.jpg (Prasohyjeník) (11.8.2020 8:57)
Jen některé. Naši jako lopaty brali dost málo a duchod mají 12. I jako podhodnocený vysokoškolský profesor vzpomínající na bolševika by měl minimálně 10. Pán spíš nemakal nebo má exekuce, takže si za to může sám.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...