Webhosting  |  VPS  |  DoményKdyz nemas v hlave musis mit na papire
Obrázek Kdyz nemas v hlave musis mit na papire
Troll 2Bcall 6f7337 7633015 Smooth 2Bdivergent 2Bchinchilla c1eef1 7632954 Pacos zero Makaji dnesni vzory2020 Graven 2Bmisguided 2Bfreckled 2Bmink 8d63a9 763...
Komentáře (23) Komentovat Nezobrazovat

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (Věr Herajn ) (19.2.2020 6:48)
Si Ti Phing kontroluje denní seznam popravenců B-)

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (LumpenkavárníkR (19.2.2020 6:32)
Tím otevírají dveře dalším a dalším politikům "zachráncům", kteří se už třesou na vojenskou intervenci až pojedou někoho "zachraňovat" do dalších a dalších zemí. Takhle pak politici jako je Putin a Erdogan rozšiřují svoji sféru vlivu. Jen se koukni na Ruský dezinformační weby. Jak cílí na vlastenectví, konspirační teorie a strach z Islamizace. Prakticky doplňují a dokončují to, co pár ozbrojenců na východě začalo.

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (LumpenkavárníkR (19.2.2020 6:27)
(Cajgon): Nemluvil jsem o situaci ve Francii, ale v zemích východní evropy. Jen jsem poslední větu nenapsal dost nejasně. Nechtěl jsem to rozepisovat. (MSA2nr): Bát se můžeš, ale ve Francii/Británii/Německu na tebe čekají daleko nebezpečnější rizika, než nějaký osamocený útočník. Statisticky třeba, že tě zabije někdo z tvé vlastní rodiny kvůli sporům. Mnohem větší nebezpečí jsou ti politici "extremisti". Podporují strach který vytváří ISIS a dokončují jejich dílo (rozvrácení společnosti)

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (CajgonR (19.2.2020 5:26)
MSA2nr: ale Lunpen mluvil o situaci u nás, která je opravdu relativně bezpečná, (pokud se neobjeví nějaký terorista třeba zrovna z SPD) Tím že budeš volit politiky jako Okamura situaci v Německu nebo UK moc nezměniš.

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (MSA2nr) (19.2.2020 1:47)
Lumpenkavárník: a když se ty vraždy přestanou dít jen na tom poměrně malém území a přesunou se do Francie / Německa / Británie, pořád ještě se nemusím bát? Přesně kvůli takovým imbecilům (myslím politiky), kteří budou do soudného dne tvrdit, že se nic neděje, volí lidé extremisty. Protože to vypadá, jako že oni s tím něco dělají.

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (LumpenkavárníkR (18.2.2020 19:55)
Pak přijde hrdiný politik, který řekne, že situaci vyřeší a lidi ochrání. Získá na tom tvrzení body a alibi pro vojenský zásah v cizím území (Erdogan). Zvyšuje mu to politicky body. Už jen tím, že vykládá, že nás ochrání (Okamura). Konečný spotřebitel produktu teroristů (strachu) je tedy takovýto politik. Když dojde k nějakému útoku, tak se občas obětuje nějaký vůdce a spousty lidí na území ovládaném teroristy, ale většina se jich zas přesune. Kdo by je mohl asi technicky a vojensky vybavit?

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (LumpenkavárníkR (18.2.2020 19:50)
(Feldeveek): Tak si opět shrneme, jak funguje terorismus. V nějaké málo bezpečné zemi přijde skupina ozbrojenců na poměrně malé území. Ovládne samosprávu a vyhlásí chalífát a vyžaduje absurdní dodržování koránu. Hlavně to přísné trestání. Kdokoliv nedodržuje, nebo kritizuje je dost brutálně zavražděn a jeho vražda je natočena a sestříhána do pěkného videa. Logika je: Jsi s námi, nebo proti nám. Brutální videa z poprav pak šíří do okolí a do světa. Produkt tohoto počínání není nic jiného než strach.

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (mrkevR (18.2.2020 17:11)
@Feldeveek Ne, není na "správné" straně. Přesně naopak, prakticky vše co prosazuje má za následek všeobecné zhoršení situace. Tak je to ale se všemi politiky, kteří se zaměřují na ty nejjednodušší a nejhloupější voliče. Právě na ty voliče, kteří z principu nejsou schopni žádné z těch nabízených pseudořešení kriticky zhodnotit.

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (,,) (18.2.2020 17:07)
Fledveveek: Ten tomu zabrání asi jako já výbuchu Betelgeuse.

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (CptNotSoFcknObvR (18.2.2020 15:38)
Jestli jsi ochotnej věřit tomuhle tupýmu demogogovi, jenom proto, že se bojíš, tak nevim, co na to říct. Přestaň číst zprávy na netu, jenom se budeš utvrzovat v tom, jak je svět strašně nebezpečnej a potřebujeme "silný a rozhodný vůdce, co nás ochrání", a pak to ze strachu hodíš takovejm zmrdům, jako je Tomio. Já se strachem nehodlám ovlivňovat a volit budu radši podle názorový shody a charakterů v daný straně. Což u SPD je nula v obou bodech.

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (Feldeveek) (18.2.2020 15:21)
cpt: pokud bude Okamura ten, co zabrání, aby se tu za pár let dělo tohle [odkaz] , tak je mi jedno jestli je to blbec.

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (CptNotSoFcknObvR (18.2.2020 15:15)
Feldeveek: A tohle platil kdo podle tebe? :-D Jestli to spíš není tím, že u blbců a lhářů je jednodušší si z nich dělat srandu a k zesměšnení stačí náhodně vybrat jejich fotku a postnout.

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (Feldeveek) (18.2.2020 14:48)
Okamura je možná hovado, ale ohledně islámu je na správné straně. Dělejte si taky občas srandu z kolaborantské top09, pirátů, čssd, ale to nikdo neplatí, co?

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (hornova_klauzuleR (18.2.2020 13:35)
Pitomio :-D

Kdyz_nemas_v_hlave_musis_mit_na_papire.jpg (Taky jeden) (18.2.2020 13:14)
To je hodně průhledný fejk - vždyť na těch papírech je text.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...