HobbyDeník  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  TechSvět  |  ČasProBydleníKlarka to Bebilovi vysvetli 22.01.2023 
Obrázek Klarka to Bebilovi vysvetli
jak se zbavit bradavic GaryPoterUndChatGPT 2Kostky She is pulling my strings Healthy demands zrcadlo zrcadlo
Komentáře (53) Komentovat Nezobrazovat

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (Nepleťte si StBáka s vojenským konrášem. Gestapák taky není totéž co eSSák.) (24.1.2023 21:47)
Přesně tak.

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (PythonRP (24.1.2023 19:58)
Tak to mnohé vysvětluje.

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (Nepleťte si StBáka s vojenským konrášem. Gestapák taky není totéž co eSSák.) (24.1.2023 19:13)
Většinou? Vždyť to jsou už v pořadí třetí prezidentské volby, kdy je volba protikandidáta jen a pouze o nasrání malovelkoměstských IYI.

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (PythonRP (24.1.2023 16:53)
Naštěstí to většinou to nebývá volba"jen aby byli nasraní"

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (Nepleťte si StBáka s vojenským konrášem. Gestapák taky není totéž co eSSák.) (24.1.2023 8:08)
Python: To, že je přehlasovaná menšina elektorátu nasraná, je podstatou demokracie.

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (PythonRP (24.1.2023 7:56)
Nepleťte - Ale brát jako důvod volby to, že tím někoho naseru, není to poněkud detinské? Bývalo takové heslo "Není důležité, že mi chcípla, ale je důležité, že chcípla i sousedovi." A to je evidentně přesně tvůj případ.

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (Nepleťte si StBáka s vojenským konrášem. Gestapák taky není totéž co eSSák.) (24.1.2023 7:27)
Python: Ano - podstatou demokracie je i možnost zvolit si pro sebe vhodného kandidáta. Což znamená, že tu možnost buďto mám, ale taky ji mít nemusím. Součástí demokracie totiž také je, že kandidáti mají možnost kandidovat, ale nemají povinnost kandidovat. Z čehož logicky vyplývá i možnost, že žádný pro mě vhodný kandidát kandidovat nebude. A za těchto okolností holt budu volit podle jiných kritérií a nebo nebudu volit vůbec.

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (PythonRP (24.1.2023 7:18)
Nepleťte - Ne, podstatou demokracie je možnost zvolit si pro sebe vhodného kandidáta. A ne zvolit natruc toho, kvůli kterému budou ostatní naštvaní nebo nešťastní. A s Babišem v čele budeme nešťastní úplně všichni. Mnohem víc, než se Zemanem. Ještě ani není zvolený a už dokázal udělat průser mezinárodního dosahu a to se teď vůbec nebavím o jeho starých kauzách, ale o jeho slovním průjmu v nedělní debatě.

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (Nepleťte si StBáka s vojenským konrášem. Gestapák taky není totéž co eSSák.) (23.1.2023 23:10)
Python: Moje štěstí se opravdu neodvíjí od toho, kdo vyhraje volby. Ale to, že je někdo nespokojenej s vítězstvím pro něj ostudného kandidáta, je prapodstatou demokracie. Co máš proti demokracii?

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (PythonRP (23.1.2023 22:54)
Nepleťte - A to ti ke štěstí stačí? Že je někdo nespokojenej s vítězstvím ostudného kandidáta?

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (Nepleťte si StBáka s vojenským konrášem. Gestapák taky není totéž co eSSák.) (23.1.2023 22:44)
Python: Pokud budu poprvé v životě volit Bureše, tak rozhodně ne proto, že mám radši StBáky než kontráše. Pokud ho budu volit, tak jen a pouze proto, že kdyby vyhrál, tak by libtardi kvíleli úplně stejně, jako když jejich kundidáty převálcoval Zeman. Ale nejspíš se na volby zase vyprdnu...

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (PythonRP (23.1.2023 22:37)
Nepleťte - takže co, budeš volit Babiše protože nemáš rád vojáky??? Mluvíš jako můj táta. Úplně přesně.

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (Nepleťte si StBáka s vojenským konrášem. Gestapák taky není totéž co eSSák.) (23.1.2023 20:09)
Python - I ty blekoto - Burešův tým a jeho voliči jsou mi ukradení stejně jako Pávkův tým a jeho voliči. Pro mě byl Pávek za minulé totality vojenskou obdobou StBáka a po sametovém puči participuje na amerických válečných taženích - což je pro mě svinstvo minimálně srovnatelné s Burešovým rozkrádáním dotací atd.

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (Nepleťte si StBáka s vojenským konrášem. Gestapák taky není totéž co eSSák.) (23.1.2023 20:09)
František Koudelka: Sorry jako, ale já jsem za minulé totality strávil na vojně víc než dva roky a vojenské kontráše a politruky jsem viděl na vlastní oči nesčíslněkrát. ... miko: To, že přišel sametový puč dřív než Pávek stihl dokončit nástavbu pro vojenské udavače, je jen shoda okolností. Pro mě je podstatné už jen to jeho samotné rozhodnutí stát se tou největší možnou sviní v místní pobočce Rudé armády.

Klarka_to_Bebilovi_vysvetli.jpg (PythonRP (23.1.2023 18:51)
Nepleťte - I ty brepto... Jedinej, kdo se to snaží snížit na komouš X komouš, resp. Komouš agent X já nic, já muzikant, je Babiš, jeho tým a jeho voliči. Když se podíváš na jejich život po 89, tak Babiš těžce prohrává, když se podíváš před rok 89, tak Babiš prohrává lehce, ale taky...

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...