NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  VipShow  |  ČasProBydlení



Kniha pro vsechny tzv liberalni demokraty a dalsi neschopny pochopit ze nejsou jen dve volby 29.01.2023 
Obrázek Kniha pro vsechny tzv liberalni demokraty a dalsi neschopny pochopit ze nejsou jen dve volby
genyus KlusPoklus dezolatnim stav brics chrani ruske tanky Zebrik orsk
Komentáře (6) Komentovat Nezobrazovat

Kniha_pro_vsechny_tzv_liberalni_demokraty_a_dalsi_neschopny_pochopit_ze_nejsou_jen_dve_volby.JPG (nornikRP (29.1.2023 23:00)
Někdo prohrál zálohy na energie u Tipsportu?

Kniha_pro_vsechny_tzv_liberalni_demokraty_a_dalsi_neschopny_pochopit_ze_nejsou_jen_dve_volby.JPG (autokratorRP (29.1.2023 22:26)
hlasy lůzy propadly. jsem spokojený. a nebreč. jsou před tebou mnohé jiné volby, které můžeš jak prohrát, tak k nim nejít :o)

Kniha_pro_vsechny_tzv_liberalni_demokraty_a_dalsi_neschopny_pochopit_ze_nejsou_jen_dve_volby.JPG (ANaopak) (29.1.2023 22:26)
Kazdy, ktery nesouhlasi s mym nazorem je automaticky libtard :-D

Kniha_pro_vsechny_tzv_liberalni_demokraty_a_dalsi_neschopny_pochopit_ze_nejsou_jen_dve_volby.JPG (brnonymova reinkarnace 7) (29.1.2023 22:19)
Pokud jsi s bolsevikem spokojeny, pak jsi ho mel volit uz v prvnim kole, ne? Nebo je to tak, ze si jen neco nakecavas?

Kniha_pro_vsechny_tzv_liberalni_demokraty_a_dalsi_neschopny_pochopit_ze_nejsou_jen_dve_volby.JPG (autokratorRP (29.1.2023 22:13)
bolševika jsem v prvním kole nevolil ani jednoho. V druhém jsem volil toho lepšího. Nechtěl jsem primitivního nevzdělaného burana, který hledal podporu u lůzy z řad cigánů, SPD a komunistů. Můj hlas dostat nemohl a jsem s výsledkem spokojený :)

Kniha_pro_vsechny_tzv_liberalni_demokraty_a_dalsi_neschopny_pochopit_ze_nejsou_jen_dve_volby.JPG (brnonymova reinkarnace 7) (29.1.2023 22:06)
Nestras, kdyby nebyly jen dve volby, tak by mistni podporovatele bolsevika 1 museli uznat, ze jsou bolsevici a ztratili by moznost vymluvy, ze to udelali aby se tam nedostal bolsevik 2.













Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...