VPS  |  Webhosting  |  DoményKrecek - meteleskum-bleskum
Obrázek Krecek - meteleskum-bleskum
aaca39ec0960f339e86b8391870063c2 Vojtech jsme schopny narod jen nas ridi nemehla 2020 zveda se mi kufr Novy Lustr Pomoc-d-d-v-NSR
Komentáře (50) Komentovat Nezobrazovat

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (pamětník) (22.2.2020 20:46)
Cajgon: Kolega možná myslí to, že sama zastávala úřad, který vůči lidem projevoval zvůli. Pokud tedy jsi ochoten za zvůli považovat například případ, kdy namísto řešení nějakého reálného problému vytvořila problém umělý vysláním agenta-provokatéra, a následně vožením se po člověku, který v situaci agentem vyvolané vpodstatě nemohl jednat jinak, resp. byl tak "blbej", že jednal čestně.

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (pamětník) (22.2.2020 20:38)
Lumpenkavárník: No vždyť to říkám, celej problém je jen v tvý hlavě. Odkazovanej článek je rozhovor o situaci na Ukrajině 20.2.2014. V jiným kontextu to nefunguje. Nemůžeš vyvozovat něco o Křečkových názorech, když nevíš o čem mluví. Můžeš se pokusit uplatnit nějakou analogii, ale v tom případě je potřeba vědět, co má jedna věc společného s druhou a co rozdílného. Pak nemáme být ve sračkách, když lidi naprosto ignorují okolnosti, a ještě se k tomu hrdě hlásí, jako ty. :-(

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (CajgonR (22.2.2020 18:13)
NeradShemales: nějaky konkrétni příklad kdy se někoho nezastala proti úřadům? Křeček bude podle mě +/- stejný ombucman jako ona, koneckonců mají podle jeho slov docela podobné názory na hodně věcí. Ale u takové funkce bez reálných pravomocí je to celkem jedno.

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (NeradShemales) (22.2.2020 17:37)
"Ombudsman se má zastat lidí a jejich základních práv proti zvůli úřadů" No a přesně tohle ta čarodejnice Šabatová neplnila, ale to pražská kavárna nekvičela protože to byl "jejich" člověk ;-)

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (LumpenkavárníkR (22.2.2020 17:11)
(pamětník): Já nevím co se děje na Ukrajině. Já se tady baví o Křečkovi. Tvrzení, že se demonstruje proti demokratickým volbám na Ukrajině mi něco hrozně připomíná. A že socialistické volby za komunismu byly v pořádku rozhodně není hodné ombudsmana. Ombudsman se má zastat lidí a jejich základních práv proti zvůli úřadů. Nemá schvalovat jejich porušování a stát na straně těch úřadů. Ohledně MCh si se koukal špatně. Jsou prostě instituce, které mají být na politicích nezávislé. Media, soudy, Ombudsman, školy

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (pamětník) (22.2.2020 16:44)
Každopádně nakolik jsem informován - narozdíl od JSBD+ nemám spolehlivý informace od tajnejch služeb či od zmíněné Jolandy - tak je to dost radikální rozdíl proti tý Ukrajině, kde demonstranti chtěli, aby vládla jejich strana. MCh (opět pokud vím ...) nic takovýho neříká, nikoho dosazovat nechce, jen chce, aby se vláda chovala jinak. To je dost radikální rozdíl, stejně jako je dost rozdíl, že na Letný nelítaly molotovy. Jestli tohle nevidíš, a chceš vyjádření o Majdanu vztahovat na Letnou, tak to je zlý ...

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (pamětník) (22.2.2020 16:35)
Lumpenkavárník: Tak jsem se podíval na jejich web, abych se ujistil, že jsem v obraze, a zjistil jsem, že k aktuálně svolaný akci na 1.3. tam maj hovno, ani slovo o tom, co konkrétně tady chtějí. Na letáku je vpodstatě jen místo a čas, heslo "Postavme se rozvratu institucí" nic neříká. A když vezmu ty nespecifický kecy na webu, chápal bych to tak, že se jim nelíbí v úřadě Babiš, Benešová a nově Křeček. Tak nevim. Fakt MCh nechtějí, aby přinejmenším tito tři šli do prdele?

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (Pravda a láska) (22.2.2020 15:22)
Lumpenpiča Maďarsko je náš vzor, Orbán vykopal tu kurvu šorošovu z Maďarska a to je OBŘÍ plus pro demokracii B-) B-) B-)

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (LumpenkavárníkR (22.2.2020 15:06)
(pamětník): Nedemonstruje se aby šel někdo do prdele, ale proti porušování demokratických principů. Třeba aby demokracie nevypadala jako v Polsku [odkaz] nebo Maďarsku. Nebo dokonce v Rusku a Číně. I KLDR je údajně demokratická a s demokracií asi nemá nic společného. Křeček se třeba chce zastávat utlačované většiny. Proti komu? Proti homosexuálům kteří chtějí adoptovat děti? Proti svobodě náboženství?

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (pamětník) (22.2.2020 14:24)
Lumpenkavárník: Ok, takže abych si sám odpověděl na otázku, co jsem ti položil - zjevně v halucinacích v tvojí hlavě. Já nevím, co kde řekl jinde, ale z odkazovaného článku nic takového nevyplývá. Pokud srovnáváš situaci na Ukrajině a Křečkovy výroky o ní s Milionem chvilek, zjevně ti uniká jeden dost podstatný rozdíl - nakolik je mi známo, MCh nedemonstruje za to, aby šla do prdele celá strana, která byla ve volbách nejsilnější, nýbrž aby odstoupil premiér zatížený kriminálními kauzami.

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (pamětník) (22.2.2020 14:13)
cyklista: Vem si prášek. Už nevíš co meleš. Napsal jsem jasně "nebyly volby v roce 1986 v ČSSR svobodné". Jak sis z toho vyvodil "vláda, co nepopírá demokratické principy" je zcela mimo jakoukoliv logiku.

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (Pravda a láska) (22.2.2020 11:10)
Kvikot neomarxistu jako je tady LumpenPiča je jako rajská hudba B-) B-) B-) ;-)

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (LumpenkavárníkR (22.2.2020 10:19)
(pamětník): Tak znovu. Hned v první odstavci rozhovoru reaguje Křeček na otázku jak se dívá na demonstrace na Ukrajině, tak on odpovídá, že se demonstruje proti demokratickým volbám. Až na otázku zda je tedy v pořádku aby vláda střílela do demonstrantů, tak reaguje tvou výmluvou. Naznačuje tedy, že demokracie končí volbama a pak mají všichni držet ústa (Zeman). Spolu s jeho dalšími výroky o ochraně většiny to vykresluje jeho osobnost. Podívej jakou nenávist je tu vytvářena proti Milionu Chvilek. Co na UK?

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (cyklista) (22.2.2020 8:33)
No pamětník zase boduje. U nás mají bolševici na svědomí tisíce mrtvých, náš vzor největší a nejjasnější, rusáci to mají v milionech po těch všech hladomorech, koncentrácích, nucených pracech a stěhování národů na Sibiř, stačí si najít vyjádření Zbytka o tancích na Prahu a prej mírumilovná vláda, co nepopírá demokratické principy. No ty vole, že komanči v roce 1989 už nevěděli, čí jsou a sami chápali, že jsou naprosto neschopní, má být jejich přednost?

Krecek_-_meteleskum-bleskum.jpeg (pamětník) (22.2.2020 7:42)
(A to rozhodně tehdy byl "dle mé a Křečkovy logiky" větší důvod protestovat, protože narozdíl od Ukrajiny 2012 nebyly volby v roce 1986 v ČSSR svobodné.)

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...