Domény  |  Webhosting  |  VPSKu prilezitosti vyroci osvobozeni vojsky Varsavske smlouvy se dnes na Hrade porada decentni party pro zvane
Obrázek Ku prilezitosti vyroci osvobozeni vojsky Varsavske smlouvy se dnes na Hrade porada decentni party pro zvane
IMG-20200226-WA0010 Planets parenting 87287680 10157047245752263 1790508098322956288 o antivegan Im not old bures za katr pudes
Komentáře (50) Komentovat Nezobrazovat

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (dsdsdsfs) (25.8.2019 11:14)
Nemohl by Roumen zavést pravidlo, že u každýho nicku musí bejt i fotka, ať se můžem na ty komunistický relativizující mrdky podivat zblízka? Přestavba státu od základu vždycky bude plná průserů, buďme rádi, že jsme nedopadli jako Srbsko, Rusko, Bělorusko, Ukrajina, atd. V rámci možností to proběhlo asi přijatelně.

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (Mas) (24.8.2019 10:24)
DB: s tim hodnocením máš teda zajímavé počty :) pokud odečteš lidi co Havla nesnáší a už z principu ho hodnotí negativně tak jsi skoro na 100 % hodnocení :) vidíš, taky umím tak počítat ;)

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (CptNotSoFcknObvR (23.8.2019 2:49)
Ať Havel s komunistama dojednal cokoliv, následující vlády (a jejich premiéři) měli dost prostoru vliv exKSČ a exStB pazmrdů omezit na minimum. Neudělali to a teď nám vládne StBák za podpory komančů...

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (DougBadmanR (22.8.2019 18:34)
Nikde netvrdím, že jsi to nečetl :) Když je autor o ničem, stačí jen nakouknutí (asi tři jeho veledíla), jaký smysl má číst nějaký balast? Když se podíváš na hodnocení v databázi, zrovna to tam vysokými čísly nehýří. Pak si z toho ještě odečti Havlův kult, to je tak 50% lidí co tomu dalo maximální hodnocení jen protože to napsal Venca a protože ho milujou a jsme někde u odpadu :)

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (Mas) (22.8.2019 18:00)
Jak víš že jsem to nečetl? o tom jestli jsem některé jeho hry i četl jsem se nezaminoval. Ale taky jsem si některé přečetl v rámci povinné četby na gymplu, včetně rozboru. Ty jsi psal že jsi do nich jen nakouknul což teda předpokládám že neznamená že jsi to dočetl nebo se tim nějak víc zabýval. Snad teda nechceš tvrdit že znáš jeho dila nějak líp po tom nakounutí :) Ale jak řikám, nejsou to hry pro každého a ani netvrdím že jsou to nějaké super genialní díla s hlubokým přesahem, ale otřesný to taky není.

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (DougBadmanR (22.8.2019 14:25)
Mas: Aha a když jsem to četl, tak to taky nemůžu říkat? Zajímavá logika :) Navíc to je text přímo od autora na rozdíl o té tvého představení, které si režisér může upravit dle libosti. Pokud jsi nečetl text neznáš spíše autora ty sám? A pak samo to srovnáme s lidovou zábavou alá Cimrman, aby vynikla údajná hloubka díla :) Ale ona tam žádná není a světě div se čtu i knihy, které nejsou alá Cimrman, takže to můžu porovnávat. Co tam máš ještě za výplody? B-)

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (Mas) (22.8.2019 12:49)
No, určitě tě nebudu nutit aby jsi na to šel, ale nemusíš hned říkat o něčem co jsi neviděl že je to blbost :) to by jsi mohl říci o každé hře která je trochu složitější než Cimrmani a nenese divákovi pointu rovou pod nos. (Cimrmany mám rad, ale použil jsem to jako příklad divadelního mainstreamu)

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (DougBadmanR (22.8.2019 12:09)
Mas: hru jsem neviděl žádnou, naštěstí. Do pár knih jsem nakoukl a je to prostě něco otřesnýho. Samo pokud si chceš hrát na rádoby intelektuála, kterej v tom hledá něco co tam není a pak vést bezbřehou debatu, která nikam nevede, tak to je pro tebe jako dělaný :)

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (x14R (22.8.2019 11:21)
Škoda - chybí tam Babiš, Ovčáček a granát. Mrtvej komunista, dobrej komunista.

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (Pavel J.R (22.8.2019 8:22)
To je zajímavé, že Havla za údajné paktování s komunisty nejvíce odsuzují právě ti, kteří dnes komunisty nejvíc podporují.

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (Mas) (22.8.2019 8:19)
Správně je Kafkovský, zapracovala autokorekce a moje ranní ospalost.

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (HonzaRezR (22.8.2019 8:14)
Co je to "kavkovský motiv"...?

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (789) (22.8.2019 7:34)
v takové společnosti bych si spíš přestavoval gumový ubrus, popelníček, tlačenku s cibulí a dvanactku. Tohle je zbytečně moc nóbl.

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (cern0usekR (22.8.2019 7:27)
DougBadman: Jaka entita na nozickach, ty hajzle, to je pan prezident! ;)

Ku_prilezitosti_vyroci_osvobozeni_vojsky_Varsavske_smlouvy_se_dnes_na_Hrade_porada_decentni_party_pro_zvane.jpg (NE) (22.8.2019 7:09)
ještě že už to za chvíli pochcípe...

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...