VPS  |  DoményLibertariani pochopi
Obrázek Libertariani pochopi
folk tank spravna zenska si poradi roumenisti u pokladny Slavic Highway Heavy-duty jake staty tedy tvori EU
Komentáře (47) Komentovat Nezobrazovat

Libertariani_pochopi.jpg (cern0usekR (21.5.2019 8:06)
Chapat neco a umet se na to podivat z jinyho uhlu, neznamena, ze to obhajujes. Jen proste rozumis tomu, ze nekdo si to muzes myslet, protoze ti to nepripada jako myslenka z jinyho sveta. Staci takhle, nebo se do me dal musis srat?

Libertariani_pochopi.jpg (Mas) (21.5.2019 7:55)
nesouhlasíš, a projevuje se to tak že to obhajuješ a chápeš to

Libertariani_pochopi.jpg (cern0usekR (20.5.2019 14:03)
To je fakt jak u retardu... Ja s tim nesouhlasim, ja jenom chapu ten argument a ten obrazek mi proto pripada "blbej".

Libertariani_pochopi.jpg (Mas) (20.5.2019 13:26)
cern0usek: to co popisuješ je pořád opačný extrém, a proti tomu se dá jednoduše bránit tak že to stát nedělá, naštěstí k nám se tyhle vymoženosti nedostaly a nic nenasvědčuje tomu že by tomu mělo být jinak. Nebo se vážně chceš spolehat na stát že bude povině předávat lidem svou ideologii a nikde se to nezvrtne do ničeho špatného?

Libertariani_pochopi.jpg (cern0usekR (20.5.2019 13:19)
Mas: Tywe, ja se s tim neztotoznuju, ja jen rikam, ze ten obrazek je blbost. To je jak rict, aby libertarian nebral duchod, kdyz je to proti jeho presvedceni, ale nechat ho celej zivot platit odvody. Proste kdyz se stat sere do ochrany rodiny a hodnot - a to se sere, kdyz v Nemecku musej sundavat krize, rusej vanocni stromecky, rikaj zenskejm, ze si maj drzet tisic nadrzenejch Arabu na dylku paze od tela apod. - tak pak je tezko muzes chranit sam. Konec diskuse, to je furt dokola.

Libertariani_pochopi.jpg (Mas) (20.5.2019 12:52)
cern0usek: podle toho co píšeš by jsi chtěl vytloukat klín klínem, dal jsi tady odkaz na něco co se ti nelibí ale jsi pro to aby se to dělalo v opačném gardu uplně stejně, ale nemusime pořád chodit od extrému do extrému.

Libertariani_pochopi.jpg (cern0usekR (20.5.2019 12:47)
Hledej dal, je toho ranec.

Libertariani_pochopi.jpg (456) (20.5.2019 12:45)
V tom článku který jsi tady dal nic až tak šokujícího není. Pan Kment kritizuje v komentáři hlavně to že v dětském pořadu nebylo ukázáno brutální podřezávání dobytka a podobne věci související s tím svátkem, což podle mě je spíš plus. To že se lidem pripadne dětem ukazuje jak žijou lidi jinde není samo o sobě multikulturní propaganda, musí to být ale provedeno nekřečovitě a bez nějakého černobílého pohledu

Libertariani_pochopi.jpg (cern0usekR (20.5.2019 12:07)
Mas: Napr. zde: [odkaz] Prikladu je spousta, uzij Zuzl.

Libertariani_pochopi.jpg (Mas) (20.5.2019 12:01)
cern0usek: to je přesně opačný extrém, ale v podstatě v tom není rozdíl, někdo by chtěn nařizovat povinnou multikulturní propagandu a jiný by chtěl nařizovat povinou (podle svých představ) 'ochranu' tadičních hodnot. Je to na stejné urovni, bavíme se ale o normalním fungujicím státě kde takové věci prostě nemají co dělat. (a nevim co myslíš tim cpát multikulturalitu, v televizi se občas objeví černoch jinak než ve správách?)

Libertariani_pochopi.jpg (cern0usekR (20.5.2019 11:47)
Mas: Neni v momentě, kdy ti stát začne v televizi cpát multikulturalitu, bude tě stíhat za diskriminaci a policajti ti řeknou, že nesmíš jít natáčet mešitu, protože bys způsobil rozruch.

Libertariani_pochopi.jpg (Mas) (20.5.2019 11:38)
cern0usek: ten člověk chce volit SPD aby zajistila to pod čím si představuje ochranu tradičních hodnot, rodiny a podobně, o bezpečností nebo imigrační politice tam neřiká nic, to druhé je jeden ze základnich funkcí státu, ale to první je soukromá věc každého člověka.

Libertariani_pochopi.jpg (cern0usekR (20.5.2019 10:41)
Mas: Jenže v tom obrázku už je ten rozpor přítomnej. Ten človek chce volit SPD, protože se bojí, že mu sem EU přidělí ňáký Afričany - to je reálnej dopad. Že pak težko můžeš hájit svoje hodnoty a rodinu, když ti sharia hlídka obtěžuje manželku, protože si dovolila jít ven a nevypadá jak včelař, a policie s tím nic nedělá - a přitom má monopol na "násilí" - to je ten rozpor.

Libertariani_pochopi.jpg (Mas) (20.5.2019 10:35)
cern0usek: ne, ale chapu rozdíl mezi institucemi zajištujicí elementarní bezpečnosti a statní podporou nějakých ideových zakladů o čemž je ten obrázek

Libertariani_pochopi.jpg (789) (20.5.2019 10:19)
Komunistická Mlátička: náš stát má celkem rozumnou imigrační politiku narozdlíl od některých jiných (většina lidí co žadá o azyl ho nedostane, jsou tady celkem vysoké nároky na integraci). To co předvadí SPD je na hranici hysterie a často to je opravdu nepodložené strašeni. (ale netvrdim že všechno)

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...