TechSvět  |  Linh ART foto  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  VipShowMadarsko tehdy a dnes 02.06.2023 
Obrázek Madarsko tehdy a dnes
oblubeny politik lebo tu sloboda je mrkneme na to kdyz volis saske tajemstvi prozrazeno Chci pridat
Komentáře (10) Komentovat Nezobrazovat

Madarsko_tehdy_a_dnes.jpg (mikoRP (3.6.2023 10:16)
o moskalii se nekdo vyjadril docela trefne: je to proradny azijsky had s evropskou tvari. bude se to tvarit jako pritel, jakoze jsme jedne kultury, ale ve skutecnosti nas chce jenom sezrat. a ohledne toho islamu, mas pocit, ze moskalove neposilali islamisty bojovat? takze: oni je sem klidne nasadi, at delaji bordel a oslabi odpor proti moskalii. a kdyz dosahnou sveho, pak nastane jiny tanec.

Madarsko_tehdy_a_dnes.jpg (sfd) (3.6.2023 10:10)
Je až zarážející, jak v posledních pár dnech začalo tolik skrytých prorusáků "dobře radit" Ukrajině, že nemá provádět svoji ofenzivu, že to nedaj. Z toho vyvozují, že mají pěkně nasráno v gatích. :-)

Madarsko_tehdy_a_dnes.jpg (Joker) (3.6.2023 10:08)
sdaf: Těžko, Poláci, stejně jako Češi, podle mě jen chtějí za každou cenu zabránit obsazení Ukrajiny Ruskem. Což chápu, taky nemám zájem být součást Východního bloku II, o který Putin celkem otevřeně usiluje.

Madarsko_tehdy_a_dnes.jpg (kmikalRP (3.6.2023 0:59)
To se právě pleteš, jsem to já, pravý kmikal. Svět není černobílý, ani kmikal není černobílý, odmítám upírat zásluhy Viktora Orbána o zdejší prostor. Samozřejmě nesouhlasím s jeho hejty vůči Ukrajině, ale to jsou jen prskání vůdce země, kterou pojebal (právem!) Trianon. Činy byly, že postavil plot proti islámu v 2015, čímž nám dal možná pár desítek let klidných životů navíc.

Madarsko_tehdy_a_dnes.jpg (pravidelný roumenista) (3.6.2023 0:54)
kníkale seš to ty? nepíše za tebe blm? se mi nechce věřit, že jsi tohle napsal ...

Madarsko_tehdy_a_dnes.jpg (kmikalRP (3.6.2023 0:22)
Za posledních 30 let žádný politik neovlivnil váš/náš život k lepšímu víc než Viktor Orbán. Tím, že nechal v 2015 postavit hraniční plot, torpédoval německou snahu o rychlou islamizaci této oblasti [odkaz] . Teď subí rusku, protože chce Podkarpatskou Rus, je to hajzlík, ale i tak na něj pamatujte spíš jako na někoho, kdo nás před lety zachránil, respektive o hodně let odložil islamizaci Česka. Islám je řádově větší problém, než nějaká Moskálie.

Madarsko_tehdy_a_dnes.jpg (pohanka_z_jarku) (2.6.2023 22:53)
https://www.youtube.com/watch?v=r8JI-eYQylg ked to orban povie osobne, vyznie to inac ako to co pisu v novinach

Madarsko_tehdy_a_dnes.jpg (sdaf) (2.6.2023 22:21)
@Joker: Aj polsko ma traumu z Trianonskej zmluvy?

Madarsko_tehdy_a_dnes.jpg (Joker) (2.6.2023 22:01)
Spíš za tou jejich špatně skrývanou nadějí, že by si v rámci Putinova „mírového plánu“ i Maďarsko obsadilo kus Ukrajiny, bude trauma z Trianonské smlouvy.

Madarsko_tehdy_a_dnes.jpg (u ulu) (2.6.2023 20:09)
totalni blbost. orban stale bojuje proti bolsevikum, tenkrat prisli ze sssr a dneska jdou z eu a usa. orban je skvely, vi kde cihaji bolsevici.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...